گزارش تصویری/گرامیداشت روز شهداء در زورخانه پوریای ولی و تقدیر از تیم فوتسال پردیسان

گزارش تصویری/گرامیداشت روز شهداء در زورخانه پوریای ولی و تقدیر از تیم فوتسال پردیسان
ابرنیوز:در مراسمی که در زورخانه پوریای ولی ابرکوه برگزار شد ضمن  تجلیل از خانواده شهدا از تلاش های مسئولان و بازیکنان تیم پردیسان تقدیر شد.
در فرهنگ دینی ما شهید خود را فدا می کند تا مردم به آسایش، اقتدار، آرامش، حیات بالنده و امنیت برسند.

به تعبیر مقام معظم رهبری، مظهر قدرت ایران شهدا هستند و بر این اساس فرهنگ شهادت که ترجمان آن در فضای اجتماعی، آمادگی جامعه برای تأمین امنیت، سربلندی و آبرومندی ملت بر پایه ایثار و فداکاری است نه تنها واجد ارزش های فرهنگی و اعتقادی بی بدیلی است بلکه به عنوان ظرفیتی قدرت ساز و مقوم امنیت ملی، اساسی ترین عامل تداوم انقلاب، تحکیم و ارتقای رشد و استقلال و شرف ملی و در نتیجه افزایش عزت ابدی برای ملت و غلبه بر بدخواهان و زیاده طلبان است.

بمناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا مراسمی با حضور خانواده های شهدا ؛  مردم و جمعی از مسئولان ، مسئولین وبازیکنان تیم فوتسال جوانان پردیسان ابرکوه و ورزشکاران زورخانه پوریای ولی در این زورخانه برگزار شد.

این مراسم با قرائت قرآن مجید ؛ پخش سرود جمهوری اسلامی ؛ اجرای ورزش زورخانه ای توسط ورزشکاران زورخانه پوریای ولی با مرشدی محمدعلی حاصلی  مرشد برجسته استان یزد همراه بود .دراین برنامه از خانواده های شهدا  تجلیل شد واز  سرپرست ؛مربی و بازیکنان تیم فوتسال پردیسان که درمسابقات انتخابی استان به مقام قهرمانی  رسیده و به مسابقات کشوری راه  یافته اند  نیزبا اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

 

 

 گزارش و عکس:حسین دارایی

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

65 مطلب نوشته است .

  1. محمدهادی زارع زاده می‌گه:

    بنام خدا
    باعث افتخاره
    هم زورخانه ای پر رونق و هم تفکری ولایی و ارزشمند در بین ورزشکاران زورخانه

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net