رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه: اداره ارشاد ابرکوه به تکریم کانون های مساجد می اندیشد(1 نظر)

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه: اداره ارشاد ابرکوه به تکریم کانون های مساجد می اندیشد(1 نظر)

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه توجه هر چه بیشتر به فعالیت های فرهنگی در کانون های مساجد را یکی از اصلی ترین اهداف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه ذکر کرد.
جواد عادل در دومين جلسه مدير مسئولين كانونهاي فرهنگي هنري مساجد ابرکوه در مسجد فاطمه الزهرا (س) اظهار داشت: این جلسات در راستاي سياست هاي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي ابركوه در تكريم و توجه هر چه بيشتر به كانون هاي فرهنگي هنري مساجد شهرستان برگزار می شود.
وی افزود: فعاليت كانون ها بايد حول محور حضور جوانان در مساجد باشد.
عادل گفت: تحقق اين آرمان ها همكاري و همياري ائمه جماعات ، اعضاي هيات امناي مساجد و مديران كانون ها را مي طلبد كه شايسته است پيشاپيش از همدلي و همياري آنان سپاسگذاري كنيم.
این مسئول ابراز داشت:توجه روزافزودن مساجد شهرستان به ایجاد کانون های فرهنگی در چند ماه اخیر، نشان از علاقه مساجد به برنامه های اداره ارشاد در فعال کردن برنامه های فرهنگی در این اماکن دارد.
در این جلسه حجت الاسلام تقی فتاحي امام جماعت مسجد چهارده معصوم ، حجت الاسلام روانشاد امام جماعت مسجد امام حسن مجتبي(ع) و همچنين حجت الاسلام منصوري امام جماعت مسجد فاطمه الزهرا(س) در بياناتي آمادگي خود را در همكاري با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام كردند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. من امیر مولودی هستم ولی خیلی ناراحت شدم که عکس هنرمندان ابرکوه و کنسرت آموزشگاه ها دراین سایت نیست


    همیشه منتظر همکاری این عزیزان بوده و هستیم.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net