انتقاد شدیدامام جمعه ابرکوه از نحوه تعیین رئیس جدید آموزش و پرورش /برای مسئول جدید آرزوی موفقیت دارم(10نظر)

انتقاد شدیدامام جمعه ابرکوه از نحوه تعیین رئیس جدید آموزش و پرورش /برای مسئول جدید آرزوی موفقیت دارم(10نظر)

ابرنیوز:خطیب جمعه ابرکوه با انتقاد شدید از نحوه انتخاب رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان آن را نوعی خودکامگی مسئولان استانی ذکر کرد.
دیروز در حالی که استان یزد در تعطیلی به سر می برد اعلام شد که رئیس جدید آموزش و پرورش ابرکوه مشخص شده است.
این درحالی است که گفته می شود حتی مسئولان آموزش و پرورش ابرکوه نیز همین دیروز از این مسئله مطلع شدند تا تلاش کنند زمینه مراسم تودیع و معارفه را در دو روز تعطیلی پنج شنبه و جمعه برای روز شنبه مهیا کنند.
دیروز همچنین گفته می شد که مسئولان ارشد شهرستانی نیز از این مسئله تا کنون اطلاعی نداشتند.
مسئله ای که امروز با انتقاد شدید امام جمعه ابرکوه از مدیران استانی آموزش و پرورش در نماز جمعه شکل واقعیت به خود گرفت.
امام جمعه ابرکوه در خطبه های این هفته نماز جمعه ابرکوه با اشاره به نحوه انتخاب رئیس آموزش و پرورش ابرکوه گفت: مدیران استانی آموزش و پرورش با سرنوشت فرزندان ابرکوه بازی می کنند.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود:چرا مدیران استانی برای شهرستان ها تصمیمات قیم مابانه می گیرند البته من برای مدیر جدید آموزش و پرورش آرزوی توفیق برای این مرکز مهم و حیاتی و تاثیر گذار بر سر نوشت شهرستان و استان را دارم اما این مدیران استانی آموزش و پرورش بودند که طی چند سال گذشته با سرنوشت این مرکز و فرزندان این شهرستان بازی کردند.
وی ادامه داد:حالا هم گویا در ابرکوه نماینده عالی دولت و نماینده ولی فقیه وجود ندارد و از فرماندار و دیگران نظر خواهی نمی کنید .
حسینی تأکید کرد: این حرکت ها نوعی خود کامگی است که با اهداف دولت تدبیر نا همگون و ناسازگار است.
به گزارش ابرنیوز،دیروز اعلام شد که مسلم روحی پناه جانشین سید احمد هدایت در پست ریاست آموزش و پرورش ابرکوه شده است.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. شاگرد خانم اکرمی می‌گه:

  من رئیس اموزش وپرورش را دوست دارم

 2. احمد می‌گه:

  به نظر بنده هر مدیری که بتواند آموزش و پرورش ابرکوه را از این رکود نجات دهدبهترین گزینه خواهد بود فرقی ندارد که وابسته به کدام جناح یا خطی باشد البته اگر شایسته سالاری را اصل قرار دهیم چه به مزاج بعضی هاخوش بیایدیا نیایدفرقی ندارد.فقط وجدان میتواند قضاوت کند که چه کسی بهتر کار کرده یا کار میکند…….

 3. آذین می‌گه:

  باید دید نظر فرهنگیان نسبت به این انتصاب چیه؟
  آیا واقعا جناب آقای روحی پناه شایسته این سمت هستن؟
  شما هم تا حدودی صحیح میفرماییند ولی چرا این انتقادات تو دوره قبی ریاست جمهوری نبود؟

 4. اقای الف می‌گه:

  نظر بنده توهین به شخص خاصی نبود
  اما گویا به مزاج سیاسی شما خوش نیامده است.
  دوران شما هم به پایان رسید…


  نمی توانیم هر چه شما می نویسید بدون معرفی خودتان منتشر کنیم و اظهارات بعدی شما را نیز به حساب عصبانیت شما از این مسئله می گذاریم.
  موفقیت شما را از خداوند مسئلت داریم و همانطور که بارها گفته ایم با معرفی خودتان و ارسال مطالب می توانید شاهد درج آن ها به صورت یک مطلب جدا در سایت خبری ابرکوه باشید.

 5. اقای الف می‌گه:

  متاسفم که برخی نظرات را طبق میل و نظر شخصی تایید نمیکنید.
  جهت گیری سایت معنادار است.

  سلام چطور توقع دارید بدون بیان نام واقعی خود که آن هم معنا دار است تمام مطالب شما را که پاسخگوی آن ها نیز نیستید تأیید کنیم؟
  اگر مطلبی داربد با ذکر مشخصات کامل و شماره تماسی از خود به ایمیل سایت ارسال کنید تا منتشر شود.
  ما هیچ جهت گیری خاصی به جز اطلاع رسانی نداریم.

 6. علی رضا می‌گه:

  اولا هر مدیری برای موفقیت در اداره خودش نیازمند همراهی و حمایت مجموعه مدیران شهری است، از این باب حتما و قطعا می باید نظر مدیران ارشد شهرستانی برای ارائه پست به اشخاص صورت گیرد.
  دوما زمانه انتخاب های سورپرایز گونه گذشته است، به اقای روحانی رای ندادیم که مثل سالهای گذشته بعضی امور را پیش ببرد
  سوما امام جمعه محترم زیبا فرموده اند، در کلامشان حمایتی از رییس قبلی هم نکرده اند و مدیرات استانی را مسئول زدن خسارت به اموزش و پرورش معرفی کرده اند

 7. معلم می‌گه:

  قدم آقای حاج مسلم روی چشم همه
  انتخاب هم بی شک انتخاب خوبی بوده و انشاالله که ایشون بتونن زخمهای کهنه آموزش و پرورش ابرکوه را مرحم بذارن
  ولی اینکه بدون اطلاع فرماندار و امام جمعه و بدون نظرخواهی رییس برای یه اداره انتخاب می کنن نتیجه خوبی نداشته و نداره
  تو موارد قبلی هم چنین اتفاقاتی به ضرر شهرستان تمام شد.
  اگر امام جمعه محترم عبارت قیم مآبانه رو استفاده می کنند از سر دلسوزیه آقایان یا خانم هایی که در مطالب فوق اینگونه برافروخته شدند یک کمی با منطق و عقل نظر بدن نه فقط از روی علایق حزبی و جناحی

 8. دبیر مدرسه می‌گه:

  با سلام. از مسوولان استانی بویژه مدیر کل آموزش و پرورش استان به خاطر انتصاب آقای روحی پناه بعنوان رییس اداره آموزش و پرورش ابرکوه کمال تشکر را داریم. ایشان فردی است که از مسایل و برنامه های آموزش و پرورش شناخت کاملی دارد. از سوی دیگر حمایت اکثریت جامعه فرهنگیان از ایشان هم می تواند در موفقیت آموزش و پرورش ابرکوه نقش یسزایی داشته باشد. البته فرهنگیان ابرکوه بسیار زودتر از اینها منتظر حضور ایشان بوده اند که با توجه به باند بازیهایی که در دولت قبل در نحوه انتصاب مدیران دخالت داشت جامعه فرهنگیان ابرکوه از وجود چنین نیروی مطلع و کارشناس و در عین حال انقلابی محروم بوده اند. …….. انشاالله تمامی افرادی که در خدمت به اسلام و ایران عزیز تلاش می کنند موفق باشند و انشا الله افرادی که در سالیان گذشته و حال تنها به دنبال پست و مقام بوده اند و همه چیز را فدای این هدف خود کرده اند به راه راست هدایت شوند و از گذشته خود توبه نمایند.

 9. عدالت می‌گه:

  امیدوارم روزی فرارسد که انتصاب های ماورایی و عجیب برخی روسای ادارات شهرستان ابرکوه در دولت محترم قبلی مورد تحلیل قرار بگیرد و خسارات آن برای افکار عمومی تبیین شود… به امید آن روز…
  خودکامگی های دولت دهم در نقض قوانین و همچنین عدم پیروی از بیانات صریح مقام معظم رهبری تا ابد در افکار ملت ایران خواهد ماند.

 10. س می‌گه:

  بدون شک انتخابی نظیر انتصاب حاج مسلم روحی پناه بر مسند ریاست آموزش و پرورش بیشتر عقل گرایانه و اعتدالگرایه هست تا انچه که حضرتعالی قیم مابانه خطاب قرار دادید.
  اقدامات قیم مابانه بسیار و بسیار در زمان دولت عدالت محور قبلی رخ داد اما متاسفانه خم به ابرو نیاوردیم…
  امیدواریم پیام انتخابات 24خرداد درک شود. ان شا الله
  با تشکر

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net