- اخبار شهرستان ابرکوه - http://abarnews.ir -

از دانش آموزان برتر دبیرستان پسرانه صدرای ابرکوه تجلیل شد+عکس

ابرنیوز:با حضور امام جمعه ابرکوه از دانش آموزان برتر علمي، فرهنگي و مذهبي دبيرستان پسرانه صدرا تجليل شد.

دانش آموزان برتر علمي فرهنگي دبيرستان پسرانه صدرا با حضور امام جمعه و رييس اداره تبليغات اسلامي ابركوه مورد تقدیر قرار گرفتند.

در آغاز اين مراسم ابوالفضل قاري زاده مدير و علي محمد مهديدخت معاون آموزشي این مدرسه گزارشي از فعاليت هاي آموزشگاه را ارايه كردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه نیز به بیان بخشي از فعاليت ها و ويژگي هاي مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا پرداخت.

حجت الاسلام محمد پورقیومی همچنین از حمايت هاي امام جمعه ابركوه  در راستای تحقق اهداف دبیرستان ها صدرا در این شهرستان قدردانی کرد.

امام جمعه ابركوه در این مراسم با تبريك ايام الله دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره شهدا و حضرت امام خميني (ره)، اظهار داشت: دهه فجر را بايد با هدف آشنايي دانش آموزان با اصول و مباني و اهداف انقلاب اسلامي گرامي بداريم.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسيني افزود: اين انقلاب به راحتي به دست نيامده است و بعد از پيروزي آن، آمريكا و غرب مي خواستند سرنوشت غم انگيزي كه امروزه براي مصر پيگير هستند براي ايران  هم پیاده کنند.

وی ادامه داد: جاي بسي خوشحالي بوده و هست كه انقلاب ايران داراي رهبري دور انديش، با اقتدار، با بصيرت و دشمن شناس بود كه موفق شد از نظام و كشور دفع شر رو توطئه هاي دشمن را در نطفه خفه كند.

حسینی ضمن تشکر از تلاش های دست اندرکاران مدارس صدرا و به خصوص حسن نظارت اداره تبليغات اسلامي بر اين مجموعه، مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا را نسخه دوم حوزه علميه دانست و اظهار داشت: دانش آموزان اين مدرسه بايد درس خوان، متدين، با اخلاق و شخصيت باشند كه لازمه اين امر، داشتن مربيان زبده، برتر و توانمند تر نسبت به ساير مراكز آموزشي است.

حجت الاسلام حسيني ضمن آرزوي توفيق براي دانش آموزان  افزود: خروجي مدارس صدرا بايد بهترين ها باشد.

در پايان این برنامه از دانش آموزان ممتاز در زمينه هاي آموزشي، مذهبي و فرهنگي تجليل با هداء لوح تقدير و جوايز تقدیر شد.