گزارش تصویری/سالروزحضور رهبر انقلاب در ابرکوه گرامی داشته شد

گزارش تصویری/سالروزحضور رهبر انقلاب در ابرکوه گرامی داشته شد

ابرنیوز:با برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین  حضور مردم شهرستان ابرکوه در استادیوم شهید پوراکبری که سال 86 میزبان سفر رهبر انقلاب به این شهرستان بود، خاطره ماندگار این روز تاریخی گرامی داشته شد.

3

7 8 9 10 11 12 13  15

16 IMG_4196

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. مختار می‌گه:

  امام دوباره بیایید……………………………………….

 2. شهروند ابرکوهی مقیم تهران می‌گه:

  باسلام و ضمن گرامیداشت سالروز حضور مقام معظم رهبری در شهرکهن ابرکوه؛ به استحضار مسئولین محترم سایت ابرنیوز میرساند که کیفیت عکس های بارگزاری شده بسیار پایین است و مشخصا این موضوع مربوط به نقص در هنگام آپلود تصاویر بر روی وبسایت می باشد. خواهشمند است اقدام عاجل مبذول فرمائید. با آرزوی سربلندی شهرمان ابرکوه

  سلام بررسی خواهد شد.تاکنون گزارشی از سوی بینندگان در این زمینه نداشته ایم

 3. سعید می‌گه:

  جناب آقای آخوندی با سلام . یک سوال دانشکده ای که هنوز مجوز آن گرفته نشده چطور در سفرمقام معظم رهبری اعتبار ساخت خوابگاه گرفته است ؟
  ضمنا مجوز دانشکده در فروردین 88 با امضای آقای دکتر لنکرانی گرفته شده است . 
  یا علی مدد

 4. احمد آخوندی می‌گه:

  با سلام و گرامیداشت سالروز حضور مقام معظم رهبری در شهرستان ابرکوه لازم به توضیح است اخذ مجوز دانشکده پیراپزشکی ابرکوه بعد از سفر مقام معظم رهبری صورت گرفته است و احداث دانشکده پیراپزشکی در سفر دور سوم هیات دولت دهم به استان یزد مصوب شده است. احداث خوابگاه دانشکده نیز از محل اعتبارات جذب نشده سفر مقام معظم رهبری به استان قرار است شروع گردد.

 5. علی می‌گه:

  دانشکده پیراپزشکی ابرکوه هم یکی از برکات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان بود که در این بنر آخر نیامده است . برکتی که امیدواریم با همت و تلاش بیشتر مسئولان روزبه روز موفق تر و گسترده تر شود . 

 6. یک شرکت کننده می‌گه:

  بابا ایول به سرعت عمل
  مرسی 
  استفاده کردیم

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net