یک خبر جالب/نماهنگ نبادانی ها از لاهیجان به جشنواره بین المللی مسیر عشق راه یافت

یک خبر جالب/نماهنگ نبادانی ها از لاهیجان به جشنواره بین المللی مسیر عشق راه یافت

ابرنیوز:رییس انجمن سینمای جوانان لاهیجان گفت: نماهنگ نبادانی ها ساخته نواب محمودی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان به بخش مسابقه نخستین جشنواره بین المللی مسیر عشق در مشهد راه یافت .

ساسان عادلی افزود: این نماهنگ درباره آیین سوگواری در محله نبادان ، شهر ابرکوه استان یزد با راه یافتن به بخش مسابقه نخستین جشنواره بین المللی مسیر عشق با چهارده نماهنگ دیگر رقابت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: نخستین جشنواره بین‌المللی مسیر عشق، از میان ۴۸ فیلم کوتاه داستانی، ۵۷ نماهنگ، ۳۸ پویانمایی شرکت کننده در جشنواره ۱۱ اثر در بخش پویانمایی، ۱۲ اثر در بخش فیلم های کوتاه داستانی و ۱۵ اثر در بخش نماهنگ به بخش مسابقه راه یافتند.

نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس مسیر عشق با موضوع اربعین حسینی و با همکاری دو کشور ایران و عراق اول آبان‌ماه در مشهد مقدس افتتاح و مراسم اختتامیه پنج آبان ‌ماه در کربلای معلا برگزار می‌شود.

شهرستان لاهیجان با ۶ انجمن ادبی و هنری یکی از شهرستان های فعال در عرصه های فرهنگی و هنری است که انجمن سینمای جوانان آن با بیش از ۳۰سال سابقه آموزش عکاسان و فیلم سازان شرق گیلان را برعهده دارد.

شهرستان لاهیجان ۱۶۸هزار نفر جمعیت دارد و در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان (شهر رشت) قرار دارد.

۱

ایرنا

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net