شهرستانی با چراغ های خاموش/یک همراه

شهرستانی با چراغ های خاموش/یک همراه

ابرنیوز: “شهرستانی با چراغ های خاموش” عنوان مطلب ارسالی یکی از همراهان سایت ابرنیوز را می خوانید.

شهر تاریخی ابرکوه با هزاران سال ماندگاری در سینه تاریخ توانسته است این نکته را به اثبات برساند که ظرفیتها و ارزشهای غیر قابل انکاری دارد و رشد و بالندگی حق جدا نشدنی آن است.

اما چندین ماه است چراغهای مدیریت آن به عنوان اولین حقوق مسلم هر شهر خاموش مانده است. چراغهایی که با تدبیر دولتمردان می توانست امید را در دل مردم قانع و سخت کوش این دیار روشن نگه دارد.

این نوشتار سعی در نقد شخص و یا جناحی ندارد؛ ولی شاید بی تفاوتی به مسائل مهمی از این دست ،آنهم پس از چندین ماه، لطمه های زیادی به پیشبرد مسائل جاری و نهایتا اهداف توسعه ای یک شهر وارد نماید.

مسئله کسالت و عدم حضور چندین ماهه نماینده دولت در شهرستان که برای بهبود هر چه زودتر حال این عزیز دعا می کنیم ؛ آنهم در زمان مهمی مانند روی کار آمدن شوراهای دور پنجم شهر و روستا و از طرفی بلاتکلیف ماندن مسئله مدیریت شهرداری ها و دهیاری ها در سایه این تغییر و تحولات که آنهم حکایت دیگری در تعلل و بی ثباتی در مدیریت شهری است، امید و توسعه را در این شهر به اغما برده است و انتظار می رود نماینده محترم مجلس ، استانداری محترم و دیگر کسانی که در این مورد مسئول هستند  اقدامات جدی تری به عمل آورند تا شائبه کم توجهی به این شهر در ذهنها شکل نگرفته و خدمات و زحمات صورت گرفته، تحت شعاع این موضوع قرار نگیرد.

برای خواندن دیگر نوشته های همراهان ابرنیوز در موضوعات مختلف به اینجا بروید.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net