جهان سوم را خودمان می سازیم/مسعود بصیری


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
جهان سوم را خودمان می سازیم/مسعود بصیری

ابرنیوز:”جهان سوم را خودمان می سازیم” نوشته مسعود بصیری از همراهان سایت خبری ابرنیوز را می خوانید.

شما را نمی دانم. اما برای من دردناک است وقتی میبینم زنان ایرانی در باشگاه نه برای سلامتی، بلکه برای “برجسته کردن فلان اندامشان” ورزش میکنند!

دردم می آید که دخترخانمی مجال نمیدهد که ببیند بینی اش در ۲۰ سالگی! چه شکلی خواهد شد؟!
دردم می آید که برخی پزشکان ایرانی برای پول به راحتی دختران ۱۷ ساله را جراحی زیبایی میکنند و منتظر تکمیل رشد و جا افتادن چهره به عنوان یک جوان نمیشوند

نمی دانم چه کسی به دختران ایرانی گفت که باید لب هایشان را برجسته کنند تا زیبا شوند؟

نمیدانم شما چند کشور را دیده اید؟!
اگر در جهان گشتی بزنید، و یا لااقل کمی مطالعه کنید، میبینید که در همان کشورهای جهان اول تنها زنان معدودی که مشکل روان و اعتماد به نفس، یا بیماری اعتیاد به جراحی زیبایی دارند برای خود چنین شمایلی میسازند.

هیچ انسان عادی، تکرار میکنم هیچ انسان عادی فرانسوی یا آلمانی و.‌… در کشورهای اروپایی این چنین به آرایش های غلیظ و جراحی های زیبایی متوسل نمیشود که در ایران میشود.
(به توریستهایشان نگاه کنید. خیلی هاشان حتی رژ ندارند) در اروپا تنها برخی از دختران نوجوان که دوران طبیعی دمدمی مزاجی را میگذرانند، و نیز زنان محترم سالخورده کمی آرایش میکنند. مابقی نه… حتی خیلی ها در روز ازدواجشان تنها لباس سفید میپوشند و باز هم آرایش چندانی نمیکنند.

نمیگویم آرایش نکنید. آرایش و زیبایی خیلی هم دلپذیرست. بخصوص برای همسرتان اما یادتان باشد، که “جهان سوم” را من و شما میسازیم. با کارهای “جهان سومی” خودمان.
درحقیقت دستکاری تمام بدن برای خوشامد مردان، یک حرکت جهان سومی و مردسالارانه است.

وقتی برای خوشامد مردها، خود را شبیه به ستارگانِ … میکنید، در واقع تبدیل به کالای جنسی شده اید.

–راستش به عنوان یک انسان شرم میکنم وقتی مردانی را میبینم که ته عقده و انتقاد و حتی نفرتشان به فرهنگ و فضای کشورم “آزاد نبودن برهنگی” برای هیزی بیشتر ناموس دیگران است.. غافل از آنکه حتی در خود آمریکا، نمایش برخی نقاط بدن، نشانه و علامتی است مخصوص زنان خاص!

گرچه خیلی دیر شده اما ولع غربی شدن بیش از صد سال است با تمام توان بدست سیاستمداران و هرزگان هنرمندنما در ایران و دیگر کشورهای اسلامی دنبال میشود و فرهنگ جامعه ما روزبروز رو به انحطاط رفته.
بیایید این نسخه سیاه “بی_فرهنگی” که به اسم مدرن شدن، باکلاس بودن و غربی شدن به ما قالب کرده اند را پاره کنیم. بیایید پاکیزگی را به هم یادآوری کنیم.دوباره زنده کنیم عصر شیرزنان باحیا و مردان نجیب این سرزمین را.

برای خواندن دیگر نوشته های این نویسنده به اینجا بروید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
  1. محمد می‌گه:

    جهان سوم را ما نمیسازیم بلکه حکومتها میسازند

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net