پرونده انتخابات بسته شد؛پرونده انتقادات هنوز باز است!/ محمدحسین رمضانی(۳نظر)

پرونده انتخابات بسته شد؛پرونده انتقادات هنوز باز است!/ محمدحسین رمضانی(۳نظر)

ابرنیوز:”پرونده انتخابات بسته شد؛پرونده انتقادات هنوز باز است!” نوشته محمد حسین رمضانی از همراهان سایت خبری ابرنیوز را می خوانید.

بعد از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در ۲۹اردیبهشت و آن مناظره های پر از تخریب و دروغ و تشویش اذهان عموم و تخلفات گسترده برخی از دولتمردان در آن انتخابات و اعتراض ستاد حجت الاسلام رئیسی نسبت به روند برگزاری انتخابات و تخلفات صورت گرفته، و پس از آن تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان، بالاخره پرونده انتخابات ۹۶ بسته شد، و جناب اقای روحانی چهار سال دیگر رئیس جمهور این کشور باقي ماند.
اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که هرچند پرونده انتخابات بسته شده است،اما قرار نیست پرونده انتقاداتی که به عملکرد دولت بوده،با سیاه نمایی و مظلوم نمایی برخی از مسئولین دولتی بسته شود.

چند روز گذشته جناب قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت و درمان گفته اند ضمانت بدهید تا بمانم و در ادامه مصاحبه از برخی رسانه ها بخاطر انتقاد به دولت ،گلایه و شکوه کرده اند .

باید به ایشان و دیگر مسئولینی که تاب و توان انتقاد ندارند عرض کرد؛ وظیفه اهالی رسانه این است که امور دولت را رصد کنند و در جای خود انتقاد کنند و مردم را در جریان امور قرار دهند.

باید از جناب قاضی زاده سوال کنیم ،پس جایگاه اصطلاح آزادی بیان که در ایام انتخابات به شعاری زیبا در تریبون های تبلیغاتی شده بود،کجا رفته؟
چرا برخی از مسئولین بدنبال بستن درب فضای نقد و آزادی بیان به روی اهالی رسانه هستند!

اهالی رسانه باید مستقل و آزاد و منتقد باشند ،بدون هیچ وابستگی به دولت !

برای خواندن دیگر نوشته های این نویسنده به اینجا بروید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. کامبیز می‌گه:

  سلام.
  ممنون.
  از دولت راستگویان توقعی نیست.

 2. کاظم می‌گه:

  آفرین به حرف حسابت

 3. غلامزاده می‌گه:

  سلام این دولت گمون نکنم به انتقاد و حرف مردم اعتقادی داشته باشه.چند وقته پیش هم اخوندی وزیر راه و شهرسازی میکروفن رو از خبرنگار گرفت.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net