رهبرا! ما اصولگرایان از شما معذرت میخواهیم/ امیر مسروری

رهبرا! ما اصولگرایان از شما معذرت میخواهیم/ امیر مسروری

ابرنیوز:امیر مسروری نوشت:رهبرا باید از شما معذرت خواست. باید از اینکه شما اینقدر هزینه می شوید معذرت خواست آنهم نه یک بار ، هزار بار.

این نویسنده در کانال تلگرامی خود نوشت:

۱. رهبرا پوزش میخواهیم شما در همه جا هزینه می شوید. در دیدار با دانشجویان محور  اصلی صحبت های شما « استقلال » بود. اما یک واژه از هزاران واژه شما دست آویز این گروه و آن گروه شد. آتش به اختیار را بزرگ کردند، تا استقلال دیده نشود. این هم بخاطر آن است که اصولگرایان، اجازه دادیم افرادی سردمدار جریان ما باشند که در میان فصل های بهار و پاییز گفتمان می سازند و از  سوراخ موش تحلیل فراماسونی در می اورند. یا آنکه با رسانه تحلیل میدهد. راستش را بخواهید آقا، از شما باید بخاطر نبود یک متفکر اندیشمند در جریان اصولگرایی پوزش خواست.

۲. رهبرا پوزش میخواهیم که بسیاری از بودجه ها را برای سازماندهی، جبهه سازی، هدایت عملیات فرهنگی بکار گرفتیم و آخر شما مارا «مختل» دانستید و روی آوردید به مردم. راستش باید معذرت بخواهیم «خدا قرون» بودجه را هدر دادیم و وضع فرهنگی این چنین است. باید پوزش بخواهیم دلِ ولی مان از ما راضی نیست و امر به مردم آمده است تا آنها دفاع کنند.

۳. رهبرا پوزش میخواهیم. شما از نفوذ در فرهنگ گفتید و ما دنبال افراد شناسنامه دارِ سکولار می گردیم. در حالی که نفوذ با افراد سکولار شناسنامه دار یا آن اهلِ فرهنگ واداده نیست. نفوذگر با کارت « موساد» و « سیا» در جیب کار فرهنگی نمیکند. نفوذ در لایه های اصولگرایی و انقلابی گری است که هدایت فرهنگی، دانش فرهنگی و گفتمان فرهنگی را تبیین و بیان میکنند. شما از نفوذ می گویید و ما دنبال چه میگردیم. نفوذگر آن فردی است که به اسم تحلیل گر، اندیشه مند، استاد و دکتر و مهندس و روحانی و منبری به جای تبیین دقیق بیانات شما، آنچه دلش میخواهد به خورد جامعه میدهد، به جای تبیین واژه استقلال در بیانات شما که یکی از روش هایش آتش به اختیار است، آتش به اختیار را اصل و استقلال را زیر مجموعه اش قرار دادند. رهبری از شما برای همه اینها باید پوزش خواست.

۴. رهبرا پوزش میخواهیم که برای هر کاری از شما خرج میکنیم. خود را مدیون جریانی میکنیم که سال ۸۸ علیه شما در خیابان ها شعار دادند و حالا با توپ پر، از ما طلبکار هستند. از شما پوزش میخواهیم که فتوا  و حکم شما رعایت همه قوانین جمهوری اسلامی ایران است و عده ای با بالا رفتن از سفارت، جمع کردن طومار های بی خود، سخنان نسنجیده، شعارهای مرگت باد و هزاران چیز دیگر از شما مایه گذاشتند و ما از آنها اعلام برائت نکردیم. چرا چون گفتیم اینها بچه اند!! از شما برای همه این هزینه دادند ها معذرت میخواهیم.

۵. رهبرا عذر ما را بپذیر. نمیدانم چگونه مدعی جریان انقلابی هستیم اما حتی یک مطهری، بهشتی، طالقانی، دستغیب، باهنر، قدوسی، صدوقی و… در خود نمی بینیم و آن مکلا و ان دکتر بدون مدرک! آن استاد همه فن حریم و فراماسون یاب شده اند جایگزینشان و شما مجبور می شوید برای هر موضوعی تبیین کنید. هرچقدر هم شما بفرمایید «جهاد تبیین» همه عمار پندارها خود مدعی می شوند و هزینه تراشی میکنند و بسط در کنار مجلس میکنند تا با امر شما بلند شوند! باور کنید برای همه اینها از شما معذرت میخواهیم

عذر مارا بپذیر که رضایت شما، رضایت الهی را در پی خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net