نترسید نترسید شما همه با هم هستید!/ مصطفی قاسمی(۳نظر)

نترسید نترسید شما همه با هم هستید!/ مصطفی قاسمی(۳نظر)

ابرنیوز:” نترسید نترسید شما همه با هم هستید” نوشته مصطفی قاسمی از همراهان سایت خبری ابرکوه را می خوانید.

طلا که پاک است چه منتش به خاک است!! و آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک!!

این ضرب المثل را گفتم که بگم برادر بزرگوار چرا اینقدر کاندیداهای محترم رو از مناظره میترسونید و دائم به لطایف الحیلی میخواید مناظره رو بپیچونید. یه روز میگید مرده باشه یه روز میگید مجریش اخلاق سگی داشته باشه و یه روز میگید اصلا نمیایم و یه روز فلان و بهمان.

انگار آقایان مشاوران رییس جمهور از دست آوردهای دولت بی اطلاعند و نمی دانند ۱۰۰ روزه مشکل کشور حل شده و دست مختلسان قطع و بیکاری رخت بربسته و عزت به پاسپورت برگشته و راه حج ابراهیمی هموار و ابر رحمت برجام مستدام شده و وزارت فخیمه بدست اهلش سپرده گشته و یارانه دهک بالا حذف و سفره مردم پهن ترگشته است.

هرکدام از این گزاره هایی که گفتم برای پیروزی یک کاندیدا کافی است و چه خوب در یوم الحساب مناظره یکیش و نه همه اونها رو بشه تا حریفان عصا انداخته و دستار شرم بر پیشانی مالیده و اسب هزیمت زین کنند و بروند پی کارشان. و الغرض اینکه الان وقت چنین مشاوره ای به جناب پریزیدنت نبود که نیا مناظره و اگر آمدی مرده پخش کنیم و اگر مرده پخش شد به تعبیر جناب سرهنگ آشنا، مجری سگی باشد!!.

در روزگاری که رییس جمهور ولنجک نشین منزل چند میلیاردی نیز درد محرومان را متوجه شده و تورم ۵۰ درصدی ۸ درصد شده و باد رونق به ران هر بیکاری خورده و نسیم جانفزای سرمایه گذاری یکی یکی کارخانه های ارج و داروگر و قند ورامین و آزمایش و پارس الکتریک و ایران چوب چه و چه را درنوردیده و کشاورزی و برنج کاری و دامداری سر به سقف زده از خوشی؛ سزاوار است که ولو به اندازه بال مگسی انسان از جواب بترسد. جل الخالق ترس برادر مرگ است و مرگ را نیز خود حسابی دارد بدتر از مناظره که وقت این نوشتار نیست بگذریم

در ایامی که معلمان با اعتماد به صندوق ذخیره فرهنگیان ۸ هزار میلیاردیشان امید بسته اند به کلید این دولت و بیکاران هفت میلیونی امید بسته اند به تدبیر بنفش رنگ دولت و میلیونها نفر بیخانمان چشم و چراغشان همه آقای آخوندی است برای مسکن دار شدن و خوزستان گرد و غبارش رفع شده و کرمان درد سیل ندارد و آذربایجان رنج زلزله و شمال داغ یخ زدگی مرکبات بیمه نشده ، سزاوار است این همه شادی و نشاط حاکم پژمرده شود و تاریخ از ثبت چنین آوازه های قهرمانی محروم شود؟ اصلا مناظره برای همین است دیگر آقای مشاور. پس نترس برادر

بگذار تا همگان بدانند در دولتی با میانگین سنی تقریبا و کاملا بازنشستگی!! هم میتوان دل جوان داشت و ایام عید رفت کیش و قشم خوشگذرانی کابینه! بگذار مردم بدونند حتی میشه پیرمرد بود و در کابینه بود و سرمایه نجومی داشت، اینها همه به انسان امید میدهد که پس در پیرمردی چنین وصفی شامل ما نیز میگردد! اصلا فیش حقوقی زیر ۱۰۰ میلیون باید عار باشد در کشور برای مدیران وقتی در چنین بهشت خود ساخته ای هستیم و خدا را شکر، شان مدیران بالاخره در این دولت رعایت گشت و فیش ها مزین شد به دهها صفر جلویش تا هم کیش شود شاه فقر مسئولین و هم صفرها اجر و قربی بگیرند.

آنهم زیر تابش دل انگیز آفتاب برجام بر کل جهان و تعظیم جهانیان به دولتمان از ترامپ تا جیبوتی، از حل شدن مشکل آب تا حل شدن وام ازدواج.!! سلام بر برجام سلام بر نوزاد و مادر برجام و سلام بر گلابی های حاصل از برجام و البته سلام بر روح از دست رفته برجام. سلام بر دست آوردهای برجام حتی اگر یکدستگاه فقط سانتریفیوژ آی آر ۸ باشد.منت خدای را عزوجل که چنین شوکتی بما داده و چنین عزتی.

نترسید نترسید شما همه با هم هستید، در این انتخابات از کارنامه درخشان تان در فساد تا ساده زیستی مدیران و وزیران، تا برگشت پولهای بلوکه شده تا حل مشکلات در ۱۰۰ روز، تا کاهش ۴۲ درصدی تورم، تا دهها روزنامه زنجیره ای حامی تا هزاران کانال تلگرامی، تا حمایت همه جانبه خاندان و تشکیلات و بیت و سرمایه مرحوم هاشمی، تا و تا و تا و تا… .، مناظره ترسی ندارد وقتی اینقدر حامی دارید.

بنام خدایی که وعده داده است که زمین به مستضعفان به ارث میرسد وسلام بر مستضعفینی که روزی حقشان را خواهند گرفت حتی اگر در لابلای صفرهای ردیف شده باشد در فیشها……

برای خواندن دیگر نوشته های این نویسنده به اینجا بروید.

 

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. ابرقونژاد می‌گه:

  سلام بر خوانندگان محترم
  من کاری به روحانی ندارم کاری به برنامه های نداشته آقای رییسی هم ندارم. فقط همین کافی است که آقای رییسی در یزد با همراهی آقای مرتضوی همراه بود.
  شما که آقای رییسی را بردید تولیت آستان قدس تا محبوبیت پیدا کنه اما هنوز هم اصولگرایان در معرفی کاندیداها ناتوانند.

 2. ابرقوئی الاصل می‌گه:

  سلام بر فرزند پاک سرشت ابرکوه.از همه اینها که گفتید و به حق هم گفتید اگر بگذریم .این یکی رو نمیتونیم ازش بگذریم و اون اینه که رییس و سخنگوی دولت با شجاعت زاید الوصف و رشادت تمام پشت میکروفن بیان و آنچنان تعریف و تمجید از خود و دولت کهنسال خود کنند که گویی مائده آسمانی برای ملت آورده اند .از برجام از رونق بینظیر اقتصادی از پاکدستی و فسادستیزی از تورم تک رقمی بی سابقه در بعد انقلاب از مردمی بودنشان و همه محاسنی که میتوان بر هم بافت .اینها ملت را چه فرض کرده اند.

 3. علی می‌گه:

  مردم بهترین قاضی هستند و دیگر هوچی گری جواب نمیدهد لطفا نترسید کمتر از یک ماه مانده که مردم به شما بگویند که روحانی متشکریم که ونزوئلا نشدیم
  اصولگرایان هنوز بابت معرفی محمود خان و تبعات خسارات آن هشت سال عذرخواهی نکردند چگونه دوباره به کاندید آنها اعتماد کنیم
  نگویید که که ما احمدی نژاد را معرفی نکردیم و به ما ربطی ندارد
  هم عکس آن موجوده و هم فیلمش

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net