خطیب جمعه ابرکوه بیان کرد: انتقاد از قانون ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری/ابرکوه آماده استقبال از سرمایه گذاران است

خطیب جمعه ابرکوه بیان کرد:  انتقاد از قانون ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری/ابرکوه آماده استقبال از سرمایه گذاران است

ابرنیوز:امام جمعه ابرکوه گفت:قانون ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری در شان ملت ایران نیست و باید اصلاح شود.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه های امروز نمازجمعه ابرکوه با انتقاد از قانون ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری گفت:باید هر چه سریعتر این قانون اصلاح شود .

وی افزود:بنا به فرمایشات رهبری باید از ایجاد دو قطبی و چند قطبی کاذب که بعضا همراه با توهین و تخریب است خودداری کرد و مردم نیز بسیار گسترده تر از پیش در پای صندوق های رآی حاضر شوند و با نگاهی به تجارب گذشته برای آبادانی هر چه بیشتر ایران اسلامی بکوشند.

حسینی با اشاره به فرمایشات رهبری در دیدار عیدانه جمعی از مسئولین قوای سه گانه نظام گفت: نگاه منفی به واردات می تواند  نگاه مثبت به تولید  و اشتغال داشته باشد  واگر تولید  و اشتغال رونق نیابد باید منتظر تشدید پیامدهای پرخطری مانند بیکاری، رکود و آسیبهای اجتماعی همچون اعتیاد،فساد ومشکلات خانوادگی وسرانجام نارضایتی مردم از نظام و دولت بود.

امام جمعه ابرکوه ادامه داد:درجلسه دو روزقبل شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرات مفیدی ارائه شد وبنده هم بر ضرورت سامان دادن به امر تولید  و اشتغال تأکید کردم،چرا باید زردآلوی ابرکوه آوازه کشوری داشته باشد اما به صورت عملی بهره اصلی را از آن ببرند؟ و چرا سرمایه داران  برای ایجاد صنایع تبدیلی سرمایه گذاری نمی کنند؟

وی افزود:بنده ازهمین تریبون از سرمایه گذاران  می خواهم که سرمایه های خود را برای ایجاد  صنایع تبدیلی محصولات باغی چون زردآلو، وپسته ،انار وکنسرو سازی بادمجان ودیگرصنایع و مواد غذائی به کار بگیرند و مطمئن باشید که مسئولین شهرستان با آغوش باز از شما با دادن وام وتسهیلات استقبال می کنند.

خطیب جمعه ابرکوه گفت:ما برای ایجاد تولید  و اشتغال وفضای کسب وکار، به ویژه دربخش صنعت گردشگری، درشهرستان ابرکوه شرایط منحصر بفردی در کشور داریم ولی کسی فریادمان را نمی شنود.

حسینی ادامه داد: به همه داوطلبین سرمایه گذاری عرض می کنم که ابرکوه سکوی جهش اقتصادی برای فعالیتهای شما است وما با آغوش باز از شما استقبال می کنیم،ازابرکوهی های سرمایه گذار در دیگراستان ها  نیز می خواهم که به مصداق «حُبّ الوطن مِن الإیمان» با سرمایه گذاری درشهر خود،رونق بخش اقتصاد شهرستان باشند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net