آیا غروب دولت آقای روحانی طلوع دوباره ای خواهد داشت؟!/علی شمس اسفندآبادی(۳نظر)

آیا غروب دولت آقای روحانی طلوع دوباره ای خواهد داشت؟!/علی شمس اسفندآبادی(۳نظر)

ابرنیوز:”آیا غروب دولت آقای روحانی طلوع دوباره ای خواهد داشت؟!” ارسالی علی شمس اسفندآبادی از همراهان سایت خبری ابرکوه را می خوانید.
با توجه به نزدیک بودن پایان عمر دولت یازدهم و انتخابات دوباره ریاست جمهوری در پایان اردیبهشت ماه,شاید یک ابهام در اذهان نیروهای انقلابی و ارزشی وجود داشته باشد؛ که آیا نمره هایی که آقای روحانی در طول مدت ریاست جمهوری در کارنامه عملکردی خود ثبت کرده می تواند مردم را قانع کند تا باردیگر کرسی ریاست قوه مجریه را به او بسپارند.اگر نگاهی ساده به وعده هایی که در طول این چهار سال به مردم از طرف دولت داده شده بیندازیم متوجه می شویم که حدود ۴۰۰وعده به مردم داده شده که از این تعداد حدود ۱۶۰ وعده اقتصادی، ۱۵۲ وعده فرهنگی اجتماعی، ۱۰۱وعده سیاسی، ۱۶ وعده رسانه ای و ۱۹ وعده ورزشی می باشد.

با نگاهی  ساده به این آمار پی خواهیم برد که بیشترین وعده دولت به مردم پیرامون موضوع اقتصاد بوده و حالا سوال اینجاست که آیا دولت محترم در کارنامه عملکردی خود نسبت به تحقق این وعده ها، با توجه به اینکه  مشکلات اصلی کشور پیرامون مسائل اقتصادی است می تواند نمره خوبی از طرف مردم اخذ کند یا نه؟!

با توجه به سخنان اخیر آقای روحانی در مراسم افتتاح پتروشیمی و پروژه های زیربنایی استان کردستان که گفته بودسال تولید و اشتغال سال مچ گیری نباشد می توان نتیجه گرفت که منظور آقای روحانی این بوده است که مردم بدون در نظر گرفتن وعده های دولت و میزان اجرایی شدن آنها و با افزایش میزان بیکاری  و کاهش قدرت خرید مردم، دوباره پست ریاست جمهوری  کشور را به آقای روحانی بسپارند تاشاید بتواند در چهار سال دوم به وعده های خود جامعه عمل بپوشد.
ومن الله توفیق

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. از مخاطبین می‌گه:

  سلام اون آقایانی که در نقد دولت مطلب میزدند الآن هم هستنن.اگر هم نقدی بوده مستند بوده.

 2. سید خندان می‌گه:

  سلام. سوال اینجاست : آقایانی که بر علیه دولت در این وبسایت مدام مطلب می زدند و آرزوی رای نیاوردن روحانی را داشتند الان کجا تشریف دارند و مطلبی نمی نویسند در نقد صحبتها و قضاوتهای خودشان؟؟؟؟؟

 3. 0000 می‌گه:

  سلام

  ، من در خصوص وضعیت اقتصادی میتونم برای شما توضیح دهم که ما در این ۴ سال گذشته با افزایش قیمت کالاهای اساسی مواجه نبودیم یهویی سکه ۳۵۰۰۰۰نومنی نشد یک و نیم میلیون
  انصاف داشته باشید و منطقی به داستان اقتصاد نگاه کنید
  آقای روحانی نیامدند در سفرها پول نقد توزیع کنند حالا میگند به محرومین توجه نکرده / کار دولت قبلی اشتباه بوده و مردم مثل متکدی نامه بنویسند دولت پول بهشون بدهد
  / به نظر با چند بیمار که طرح سلامت نجاتشان داد صحبت کنید مصاحبه کنید این عدم افزایش قیمت کالاهای اساسی و طرح سلامت خودش بیشترین کمک را به اقتصاد خانواده کرد…

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net