حاشیه ای بر یک نظر سنجی انتخاباتی! / مهران فاطمی(۲نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
حاشیه ای بر یک نظر سنجی انتخاباتی! / مهران فاطمی(۲نظر)

ابرنیوز:”حاشیه ای بر یک نظر سنجی انتخاباتی” نوشته مهران فاطمی را می خوانید.

اصولا مخاطبین رسانه های اونورآبی کسانی هستند که با رسانه ملی مشکل داشته و معتقد به یکطرفه بودن و سانسور اخبار کشور توسط صدا و سیما می باشند و از قضا این افراد  به لحاظ قرابت فکری و مشی سیاسی به طیف حامیان دولت فعلی نزدیکترند تا منتقدان دولت!

– اخیرا در فضای رسانه ای کشور، نظرسنجی صدای آمریکا در خصوص میزان موفقیت دولت رییس جمهور روحانی در مدیریت بحرانهای داخلی و خارجی منتشر گردید که ۷۰ درصد مخاطبین شرکت کننده در این نظر سنجی پاسخ “خیر” داده و صرفا ۳۰ درصد عملکرد دولت را مثبت ارزیابی نمودند!

– ️هر چند امثال صدای آمریکا برای ملت بزرگ ایران هیچ اصالتی ندارد ،اما توجه به این نظر سنجی برای آنانی که بر طبل غیر قابل اعتماد بودن و یکطرفه بودن صدا و سیما می کوبند و نوعا برخی از آنان دارای جایگاههای والایی در دولت یازدهم هستند از آنجایی قابل تامل است که عمده شرکت کنندگان دراین نظر سنجی از لحاظ فکری نزدیک به گفتمان دولت متبوعشان بوده و منتقدین دولت در این نظر سنجی شرکت ننموده اند !

– به عبارتی دیگر می توان نتیجه گرفت که حتی حامیان و طرفداران فکری دولت یازدهم نیز از خروجی عملکرد دولت رضایت چندانی ندارند! حقیقت تلخی که به مذاق برخی ها خوش نخواهد آمد اما واقعیت دارد.کما اینکه نظر سنجی صورت پذیرفته در یکی از پرمخاطبترین کانالهای استانی که از قضا حامی گفتمانی دولت تدبیر و امید می باشد نشان از نارضایتی ۷۰ درصدی مردم یزد از عملکرد دولت در استان  داشته است!

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
  1. صایب می‌گه:

    چپ و راست هر کدام نواقصی دارند و مردمان بیگناه دراین مشکلات می سوزند
    افسوس

  2. رضا می‌گه:

    سلام
    دوصد گفته چون نیم کردار نیست

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net