فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از شهردار ابرکوه تجلیل کرد(۳نظر)

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از شهردار ابرکوه تجلیل کرد(۳نظر)

ابرنیوز:فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اهدا لوحی از تلاش های شهردار ابرکوه تقدیر کرد.
سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی، فرمانده سپاه الغدیراستان یزد، از شهردار ابرکوه به عنوان تلاشگر در عرصه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و بومی محلی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، شهرداری این شهر با تلاش جهت سالم‌سازی فضای عمومی شهر نظیر شوارع و معابر،  پارک‌ها و بوستان‌ها و بهینه‌سازی و غنی‌سازی اوقات فراغت، اصلاح محلات و به ویژه همکاری با نهادهای فرهنگی، برنامه های متعددی را در این زمینه اجرا نموده است.
متن این تقدیر نامه بدین شرح است:
جناب آقای حسین حاتمی
سلام علیکم
حمد و سپاس بی کران خداوندی را سزاست که بر ما منت نهاد و دوران حیات ما را در عصر استقرار حکومت اسلامی قرار داده و شرایط بی سابقه ای جهت تبلیغ ارزش های الهی پیش روی ما نهاده است.
اینجانب به استناد حدیث شریف ” من لم یشکر المنعم الخالق من النخلوقین لم یشکر الله عز و جل” بر خود لازم میدارم از تلاش جنابعالی در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی و بومی محلی در سال ۱۳۹۵ صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
امید است با استعانت از درگاه احدیت در سایه سار توجهات خاصه حضرت بقیه الله اعظم و تحت زعامت و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در جهت تحقق آرمان های انقلاب و خدمت به اسلام و مسلمین و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.
سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. با مزه می‌گه:

  حسود هرگز نیاسود
  شهردار عزیز خسته نباشی حرف حسودا را جدی نگیر تو به خدمتت ادامه بده

 2. رضا می‌گه:

  سلام
  کاشکی از بسیاری از فعالیت های صورت گرفته در روستاها که توسط جوانان و کودکان با توجه به بضاعت کم ایشان صورت می گیرد تقدیر می شد

 3. حسن می‌گه:

  فرمانده از عملکرد آن ها خبر نداشته

 4. قاسم می‌گه:

  سلام
  ارتباط این جشنواره با شهرداری چه هست؟

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net