️️ حقوق یک روز مدیران و یک ماه کارگران/آیا این مجلس عصاره فضائل ملت است؟!/ مهران فاطمی(۲نظر)

️️ حقوق یک روز مدیران و یک ماه کارگران/آیا این مجلس عصاره فضائل ملت است؟!/ مهران فاطمی(۲نظر)

ابرنیوز:نوشته مهران فاطمی با عنوان”️️حقوق یک روز مدیران و یک ماه کارگران/آیا این مجلس عصاره فضائل ملت است؟!” را می خوانید.

— در چند روز گذشته لااقل سه مصوبه در مجلس تصویب شده است که هر سه به ضرر مردم  و در جهت تامین منافع دولت و صاحبان مناصب و مدیران دولتی است.

– مصوبه اول با ایراد شورای نگهبان و به بهانه خروج نخبگان تصویب شده و بر اساس آن سقف پرداختی مدیران تا ۲۴ ملیون تومان در ماه افزایش یافته است.

– مصوبه دوم حذف مرخصی تشویقی فرزند دار شدن مردان از دو هفته به سه روز است. همانی که چندی پیش رییس مجلس آقای لاریجانی به استهزا در پشت تریبون گفتند “زنان زایمان می کنند و مردان مرخصی می گیرند..”

– و مصوبه سوم حذف بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار است. پیش از این کلیه سازمان های دولتی و غیر دولتی تابع صندوق بازنشستگی موظف بودند با درخواست بازنشستگی بانوان با حداقل ۲۰ سال سابقه کار و میزان محاسبه حقوق بر اساس سنوات کاری موافقت کنند. چیزی که در این چند روز در مجلس لغو شد.

— این روزها  کمتر بوی امام و دفاع از حقوق مردم از خانه ملت و مصوبات ساکنان صندلیهای خوش نشین و سبز آن ، به مشام می رسد مجلسی که امام انتظار داشت عصاره فضائل ملت باشد ولی امروز با برخی مصوباتش شیره و عصاره حقوق ملت و سفره پر از خالی مردم را هدف گرفته است تا به معنای واقعی ، عصاره فضائل یک ملت بودن  را نشان داده و تحقق بخشد!

– نه! چنین مجلسی به نظر می رسد دیگر عصاره فضائل یک ملت  و کانونی برای مبارزه با فقر و فساد و تبعیض  و تحقق مطالبات رهبری عزیز انقلاب اسلامی نیست! بلکه  نوعا محلی است برای تئوریزه کردن مدیریت اشرافی و غیر انقلابی!

-آری، امروز کسانی که بابت مدیریتشان در انقلاب اسلامی، حقوق چند ده میلیونی را مطالبه می کنند و کسانی که این مطالبه نابجا را قانونی می نمایند هر دو لبه یک قیچی برای قطع  آرمان ساده زیستی، پاکدستی و خدمتگزاری بی منت در ذیل آرمان های بزرگ انقلاب اسلامی بوده و  قطعا مورد شماتت مردم  هستند! خواه چپ باشند ،خواه راست ، خواه مستقل  و خواه  اعتدالی !

— منتظر اقدامات اصلاحی مجلس  در این راستا هستیم!

برای خواندن دیگر نوشته های این نویسنده به اینجا بروید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. علی می‌گه:

    باید با واقعیت ها را دید
    مدیری که میلیارد ها تومان حق امضا دارد اگر تامین نباشد به خطا میرود مانند قضات و فرقی هم ندارد از دار و دسته کدام جناح است
    ( شاهد آن مدیریت مدعی دولت قبل که که چه اختلاسی که نشد و نفر دوم دولت الان زندان است)
    و اصولا باید فرق بین کسانی که تلاش میکنند و کسانی که تلاش نمیکنند باشد اگرتفاوتی بین فردی که بالای بیست سال درس میخواند با فردی که … نباشد جامعه به گمراهی میرود

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net