حجت الاسلام تقدسی: فتنه ۸۸ را نمی توان کم رنگ کرد(۱نظر)

حجت الاسلام تقدسی: فتنه ۸۸  را نمی توان کم رنگ کرد(۱نظر)

ابرنیوز:مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه گفت:فتنه ۸۸  هیچ گاه در ذهن مردم کمرنگ نمی شود.
حجت الاسلام هاشم تقدسی در نشست هفته بصیرت و یوم الله نهم دی ماه در دانشکده پیراپزشکی ابرکوه که با موضوع بازشناسی ابعاد مختلف فتنه ۸۸ برگزار شد اظهار داشت:عده ای به دنبال این هستند که فتنه سال ۸۸ را در اذهان مردم کم رنگ کنند و اصرار دارند که قضایای سال ۸۸ را یک حادثه معمولی جلوه دهند.
وی افزود: حتی به دنبال این مسئله هستند که به این اقدامات برنامه ریزی شده برای براندازی انقلاب ، حوادث بعد از انتخابات لقب بدهند.
تقدسی ادامه داد: در جمع افرادی که توسط نیروهای امنیتی در جریان اغتشاشات سال ۸۸ دستگیر شده بودند،  اعضای ۱۶ سفارت خانه کشورهای مختلف حضور داشتند واین مسئله نشان می دهد که این قضایا به صورت هدفمند و توسط چندین کشور برای  دخالت در اوضاع سیاسی ایران و بر اندازی انقلاب اسلامی  شکل گرفته است.
وی ابراز داشت: جریان های وابسته به جبهه های ضد انقلاب و معاندان، در ستاد های انتخاباتی بعضی از کاندیداها نفوذ پیدا کرده بودند و به صورت برنامه ریزی شده به هدایت جریان فتنه و اغتشاش گران می پرداختند.
تقدسی با اشاره به اوضاع منطقه و به ویژه سوریه گفت :آزاد سازی حلب توسط ارتش سوریه مشت محکمی بر دهان سران استکبار و طرفداران نیروهای تکفیری و مایه دلگرمی و امید برای مردم سوریه بود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

  1. حسینی می‌گه:

    مرگ بر فتنه گر

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net