بحران خشکسالی یزد حل شد!/ مهران فاطمی(۴نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
بحران خشکسالی یزد حل شد!/ مهران فاطمی(۴نظر)

ابرنیوز: “بحران خشکسالی یزد حل شد!” نوشته  مهران فاطمی را می خوانید.

دست اندرکاران مدیریت بحران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،با طرحی عجیب بحران خشکسالی یزد را حل کردند و دیگر جای هیچگونه نگرانی نیست!

بر اساس این طرح، خشکسالی از لیست بحرانهای مشمول ماده ۱۰ و ۱۲ قانون بودجه حذف گردید و دیگردر ادبیات اداری کشور،خشکسالی بحران محسوب نمی شود. بنابراین از محل اعتبارات ماده ۱۰  و ۱۲ که اساسی ترین  بندهای قانونی برای تخصیص بودجه در حوزه  پروژه های پیشگیرانه و مقابله خشکسالی محسوب می گردید نمی توان اعتباری اختصاص داد.

حال سوال اساسی اینجاست تکلیف مصوبات حوزه خشکسالی سفر دولت تدبیرو امید به استان یزد که محل تامین اعتبارشان این مواد قانونی هستند چه می شود؟

به نظر می رسد مدیران ارشد استان و نمایندگان محترم مجلس دارالعباده زین پس بجای  طرح موضوع خشکسالی برای جذب منابع اعتباری ماده ۱۰ و ۱۲ قانون بودجه باید بر روی بحرانهایی چون سیل ، زلزله، توفانهای گرد و غباری و ریزگردها، امواج سرمایی و گرمایی و … متمرکز گردیده و مانور دهند چون به قول معروف فعلا بر سر قبری که ناله خشکسالی سر می دهیم مرده ای نیست!!!

برای مطالعه دیگر نوشته های این نویسنده به اینجا بروید.

برای مطالعه نوشته های دیگر همراهان ابرنیوز به اینجا بروید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
 1. هادی می‌گه:

  اقای اقلیم دان
  در زمانی که مجوز های متعدد حفر چاه غیر مجاز در ۸ سال حکومت دوستانتان در شهر های مجاور مثل اقلید و اباده و میدادند کجا بودید
  اب سد کاسه رود میتوانست کشاورزی شمال ابرکوه را نجات میداد چرا به فولاد دادند
  چاه اب کارخانه کاشی سه قنات جنوب شهر را خشک کرد
  میدانید کشاورزی شغل حداقل ۲ هزار نفر در نبادان و درب قلعه نفر در شمال ابرکوه و حدود ۱ هزار نفر در گل کاران و مدوییه و عزیز اباد در اثر بی ابی نابود شدند
  در ان موقع شاید فکر خراب کردن خانه در اسفند ایاد بودید حالا که بیکار شدید یادتان افتاد

  • ابوذر می‌گه:

   ضمن تایید حرفهای  هادی، بنده هم بصورت مبسوط در این مورد نوشتم و متاسفانه ابرنیوز مطالب  بنده رو منتشر نکردن علی رغم اینکه میفرمایند شما هم بنویسید تا درج کنیم  ولی ظاهرا باید اعتقاد راسخ پیدا کنیم این  وبسایت هم ابزار دست عده ای  معلوم الحال  شده است.   صدای منتقد اگر همراه با ابرنیوز نباشد شنیده نمیشود.. عدالت را در انتشار مطالب رعایت کنید. 

   ابرنیوز:با سلام.دوستان عزیز توجه کنند که زمانی که می گوییم بنویسید تا منتشر کنیم به معنای آن است که مطلبی جدا مانند مطالبی که می خوانید و نظر می دهید بنویسید و به آدرس ایمیل ابرنیوز بفرستید و همراه آن نام و مشخصات کامل خود و شماره تلفنی نیز بگذارید تا هویت فرستنده برای سایت مشخص شود.البته می توانید درخواست کنید که مطلب شما بدون ذکر نام خودتان منتشر شود..
   — برخی از دوستان فکر می کنند که می توانند با نام مستعار و در ستون نظرات هرگونه مطلبی را بگذارند تا منتشر شود که این گونه نیست.
   — قضاوت در مورد سایت را هم به خوانندگان واگذار می کنیم.در این سایت مطالب مختلفی از گروه های مختلف منتشر می شود و اگر گاها مشاهده می شود که برخی از افراد نوشته های بیشتری دارند نشانه فعالیت آن ها و ارسال مطلب است.
   — ضمنا اجازه توهین به کسانی که حاضر هستند با نام خود به ارائه دیدگاه در سایت ابرنیوز بپردازند را نیز نمی دهیم و چنین نظراتی نیز منتشر نمی شود.

 2. ابوذر می‌گه:

  نام سایتتون رو عوض کنید و بذارید فاطمی نیوز..کل مطالب سایت شما شده صحبت های این مقام سابق که معلوم نیست در دوره صدارت خویش چه گلی بر سر این مردم زده اند. حالا نزدیک انتخابات پیدا شده و دایه دلسوزتر از مادر و تمام تراواشات ذهنی و  افکار خواب و بیدار خود را به  تقریر کرده و ابر نیوز هم فارغ از بررسی و اعتبار سنجی مطالب ارسالی شده ، تمام این مطالب رو که برخی س… و بی ارزش هستند را هم فورا درج میکند. گویی شیپور ایشان شده اید. لطفا نام خود را هم به فاطمی نیوز تغییر دهید.
  ..
  ابرنیوز:دوست عزیز شما هم مانند دیگر دوستان بنویسید تا منتشر کنیم.فکر نمی کنید که بهتر باشد به مطالبی که منتشر می شود پاسخ داد تا مردم خود قضاوت کنند؟
  ضمنا بهتر است در ستون مقالات سایت جستجو کنید تا ببینید که مطالب دیگر دوستان از همه جناح ها منتشر شده است

 3. محمد می‌گه:

  عطای این دولت را به لقایش بخشیدیم.ابرقوئیها ضرب المثلی داشتند که: پشت بز دنبه ندیدیم . کدام طرح اسمو رسم داری در ابرقو یا در استان یزد در این دولت انجام شد که دل به اعتبارات خشکسالی ببندیم؟ دروغ یکی از عوامل خشکسالی است که الی ماشا الله گفته میشود .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net