گزارش تصویری/تقاطع خطرناک)(3نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
گزارش تصویری/تقاطع خطرناک)(3نظر)

ابرنیوز:تقاطع خطرناک واقع در بلوار جمهوری اسلامی که هر از چندی شاهد برخی از حوادث تأسف بار است و در آخرین آن ها در این تقاطع، موتور سواری در برخورد با یک کامیون جان خود را از دست داد و کامیون نیز وارد یک منزل مسکونی شد هنوز و با وجود برخی اقدامات مانند ایجاد یک دست انداز در ابتدای خیابان فرعی نزدیک به این تقاطع خطرسازی خود را حفظ کرده است.

مردم می گویند که برای ورود به این تقاطع از سمت بلوار کشاورز با مشکل روبرو هستند و این مسئله به این علت است که با توجه به این که خودورهای سنگین برای خرید از مغازه های نزدیک تقاطع اقدام به پارک می کنند نقطه دید رانندگان ورودی از این بلوار به تقاطع را از بین می برند.

آنان از مسئولان و به ویژه مسئولان شورای ترافیک شهرستان درخواست دارند که با انجام اقدامات لازم و از جمله نصب تابلوهای راهنمایی مورد نیاز در این منطقه از بروز جوادث بیشتر در این منطقه جلوگیری کنند.

4 1 2 3 5

تقاطع خطرناک

7 8 6

حادثه ای که منجر به  تصادف و فوت موتورسوار و همچنین ورود کامیون به خانه مسکونی شد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
  1. علی اصغر قیومی می‌گه:

    سلام
    واقعا جای خطرناکیه
    بنده مرتب از اینجا رد میشم، باور کنین بنده همیشه با دلهره از اینجا رد میشم

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net