عضو شورای اسلامی ابرکوه و شورای عالی استان ها:ابرکوه،قربانی منفعت طلبی های بانک ها شده است(۱نظر)

عضو شورای اسلامی ابرکوه و شورای عالی استان ها:ابرکوه،قربانی منفعت طلبی های بانک ها شده است(۱نظر)

ابرنیوز:عضو شورای اسلامی ابرکوه و شورای عالی استان ها گفت:ابرکوه،قربانی منفعت طلبی های بانک ها شده است.

رضا ربانی اظهار داشت: چرا بعضی از بانکها فقط به فکر منافع خود هستند و توجهی به مردم ندارند و شهرستان ابرکوه را نشانه گرفته اند.
وی با بیان این مطلب که شهرستان ابرکوه، شعبه بانک تجارت (اصناف)آن قبل از انقلاب افتتاح گردیده بود، افزود: شعبه دوم بانک تجارت بعد از انقلاب راه اندازی شد اما متاسفانه در سال ۸۹ یک شعبه آن برچیده و ساختمان آن که نوساز بود به فروش رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه،ربانی  گفت: اخیرا تنها شعبه شهرستان به باجه تنزل یافته و در زیر مجموعه تفت قرار می گیرد، در حالی که فاصله ابرکوه تا شهرستان تفت ۱۲۰ کیلومتر می باشد و جمعیت ابرکوه طبق سرشماری سال ۹۰ بیشتر از تفت بوده است.
عضو شوای عالی استان ها بیان داشت: بانک صادرات هم از دو شعبه خود در مرکز شهرستان یک شعبه را تعطیل و ساختمان آن را به فروش گذاشته است.
ربانی ادامه داد: بانک های ملی و سپه هم تنها شعبه خود در شهر مهردشت، مرکز بخش بهمن را تعطیل نمودند و اهالی را آواره شهرها کرده و ادارات را سردرگم نمودند و مسئولین بانک ها باید پاسخگو باشند .
وی گفت: قابل ذکر است، زمزمه هایی هم در جهت بستن چند شعبه دیگر در شهرستان به گوش می رسد که لازم است مردم را در نظر بگیرید و تجدید نظر جدی به عمل آید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

340 مطلب نوشته است .

  1. من می‌گه:

    به نظر من نشانه پيشرفت يك شهر تعداد بالاي بانك نمي باشد و نبايد از اين موضوع ناراحت باشيم چراكه بسیاری از مردم از دست اين بانكها ناراضيند و اگر تعداد بانك ها كم شود سرمايه مردم بجاي سپرده گذاري و دريافت سود در امر توليد و رونق اقتصادي صرف خواهد شد و رقابت بين بانكها جهت پرداخت سود بيشتر كاهش خواهد يافت

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net