امام جمعه ابرکوه از هنر فیلمساز جوان ابرکوهی تقدیر کرد(۱نظر)

امام جمعه ابرکوه از هنر فیلمساز جوان ابرکوهی تقدیر کرد(۱نظر)

ابرنیوز:هنرمند فیلمساز ابرکوهی مورد تقدیر امام جمعه ابرکوه قرار گرفت.
سید سجاد ابطحی که اخیراً فیلم می در جشنواره ملی فیلمهای کوتاه به عنوان منتخب و برتر شناخته شده و جایزه ملی را در بخشهای مستند ، ویژه و جوانان ، به خود اختصاص داده است در دیدار این فیلم ساز به همراه جمعی از هنرمندان مورد تقدیر حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی قرار گرفت.
در این دیدار  سجاد ابطحی گفت : خوشحالم فرصتی ایجاد شده تا بخشی از زمینه های توفیقم را به شما گزارش نمایم . من از دوران دبیرستان علاقه خود را به فیلمسازی نشان دادم و در آن دوران هم جایزه جشنواره فیلم کوتاه را گرفتم که برگزیده کشوری بودو هم اکنون هم دومین جایزه ملی را در رسه بخش مستند سازی – ویژه و جوانان در کشور خود به خود اختصاص داده ام و کارم به جشنواره بین المللی فیلمهای ورزشی ایتالیا راه یافته است .
وی افزود : نگاه حامیانة شما به هنرمندان شهرستان برای ما انگیزه ای مضاعف ایجاد کرده در عین حال به خاطر عدم حمایت مسئولین ، همچنان غبار محرومیت را برچهره کارهای هنری خود احساس می کنیم در حالیکه آنان باید مشوق ما باشند و کمک کنند تا شاهد تأثیر بیشتر حوزه فیلم و سینما با ارائه کارهای ارزشی در شهرستان و استان وکشور باشیم.
به گزارش دفتر امام جمعه ابرکوه، ابطحی ادامه داد:پیام تبریک وتقدیرشما برای ما ارزشی فوق العاده دارد و درکارمان انگیزه بخش است.

امام جمعه ابرکوه نیز در این دیدار،با صحه گذاری برکارهای هنری هنرمندان شهرستان گفت:اگر بر این باوریم که هنر دمیدن روح تعهد در کالبد جامعه است پس هنرمند متعهد،تندیس تعهد است .
وی افزود:بنده وقتی کارهای ارزشی شما وآقای اصغرعباسی وآقای آزادگان را درعرصه تولید فیلم می بینم که با دست خالی زیباترین جلوه های هنری را خلق میکنید خوشحال می شوم وامید روزی را دارم که استعداهای بالقوه دراین شهرستان فعلیت یابد وشعرا و قصه نویسان وپی اس نویسان فیلم و تئاترونمایشگران وخوشنویسان ،بر تارک استان وکشور بدرخشند.
درپایان این دیدار لوح تقدیر امام جمعه ابرکوهبه این جوان دانشجو اهداء شد.
دراین تقدیر نامه آمده است:

هنر یک موهبت الهی و یک حقیقت بسیار فاخر است.رهبر معظم انقلاب
برادر هنرمند آقای سید سجاد ابطحی:
سلام علیکم
کسب رتبه برتر جشنواره ملی فیلم کوتاه ورزشی و دریافت جایزه ملی دربخشهای مستند-ویژه وجوانان، موجبات خرسندی اینجانب-مردم و مسئولین بویژه فرهیختگان و هنرمندان شهرستان ابرکوه را به عنوان مهد فرهنگ  وهنر وتمدن دیرین ایران زمین را فراهم کرد.
اینجانب ضمن آرزوی توفیق برای شما،راهیابی تان را به جشنواره بین المللی فیلمهای ورزشی میلان ایتالیا تبریک می گویم وامید شکوفائی روز افزون استعداد و توانمندایهای شما ودیگر هنرمندان متعهد شهرستانی را دارم که به فرموده مقام معظم رهبری یکی از مناطق نامدار وبا نشان این کشور است.

کارگردان جوان ابرکوهی سه جایزه یک جشنواره ملی را از آن خود کرد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام تبریک به آقای ابطحی  به امید موفقيت های بیشتر جوانان ابرکوهي

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net