مردی که برای فرار از همسر خود به زندان رفت(۲نظر)

مردی که برای فرار از همسر خود به زندان رفت(۲نظر)

ابرنیوز:مرد ۷۰ ساله برای آنکه به بحث و مجادله طولانی با همسر خود پایان دهد، از بانکی سرقت کرد تا به زندان برود و در خانه نماند.

به گزارش  فارس، یک مرد ۷۰ ساله آمریکایی هفته گذشته از بانک کانزاس ۳۰۰۰ دلار سرقت کرد و مدت کوتاهی پس از این اتفاق دستگیر شد و به زندان رفت.

او در اعترافات خود به دادگاه عالی کانزاس گفت پس از بحث و مجادله فراوان با همسرش تصمیم گرفت به جای ماندن در خانه، به زندان برود تا به دعواهای همیشگی خود پایان دهد.

«لَری ریپل» که در شهر کانزاس زندگی می‌کند، عصر جمعه وارد «بانک کار» شد و به تمام مشتریان و کارمندان بانک گفت: «من یک اسلحه دارم، هرچه سریع‌تر به من پول بدهید».

با این اتفاق یکی از کارمندان بانک ۲۹۲۴ دلار پول نقد را در اختیار او گذاشت تا جان افراد دیگر به خطر نیفتد. ولی پس از این اتفاق ریپل به جای آنکه از بانک فرار کند، روی یکی از صندلی‌ها نشست تا ماموران پلیس برسند.

بر اساس اسناد موجود در دادگاه کانزاس و توضیحات ماموران امنیتی، زمانی که پلیس به بانک رسید او خود را تسلیم کرد و به آنها گفت: «من همان شخصی هستم که به دنبالش می‌گردید».

ریپل که هم‌اکنون در دادگاه سرقت‌های بانکی آمریکا محاکمه می‌شود، در اعترافات خود گفت: «من و همسرم برای مدت‌های طولانی بحث و مجادله داشتیم. من هرگز نمی‌خواهم به آن فضا برگردم و ترجیح می‌دهم در زندان بمانم تا به خانه بروم».

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. درد دل یه ابرقوئی می‌گه:

    اگه زود ازادش نکنند خوبه . ممکنه دادگاه فقط بخاطر رعب ووحشت فقط چند ماهی زندان ببرد . چون خیلی راحت معلومه که قصد سرقت نداشته بنده خدا . شایدهم نزدیک عید بوده از شر خرید راحت شده .

  2. امیر می‌گه:

    جالب بود

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net