امام جمعه ابرکوه:دولتمردان از ترویج ولنگاری فرهنگی جلوگیری کنند/نقد صحیح قوای سه گانه هدیه ای به آن ها است

امام جمعه ابرکوه:دولتمردان از ترویج ولنگاری فرهنگی جلوگیری کنند/نقد صحیح قوای سه گانه هدیه ای به آن ها است

ابرنیوز:امام جمعه ابرکوه گفت:دولتمردان از ترویج ولنگاری فرهنگی جلوگیری کنند.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه های امروز نمازجمعه ابرکوه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر که به نام روز مبارزه با تروریسم نامیده شده است اظهار داشت:تروریسم وسیله وابزاری در خدمت به استکبار جهانی در راستای رسیدن به اهداف نامشروع آنان است.

وی افزود: تروریسم در قاموس نظام سلطه، به معنا ومصداق به گروهی اطلاق می شود  که در برابر منافع نامشروع واهداف استکباری آنان ایستادگی می کند ، یعنی آنچه که اهداف نامشروع امریکا واسرائیل وهمپالکی های آنان راتهدید کند وبااشغالگران ومداخله گران مقابله کند تروریسم است.

حسینی ادامه داد: با این تعریف، قاتلان مردم صبرا  و شتیلا تروریسم نیستند و آن ها که مردم لبنان وفلسطین را قتل عام کرده اند تروریست به حساب نمی آیند و گروهکی که در سال ۱۳۶۰ هزاران بی گناه راترور وشهید کرد؛ ازلیست سیاه تروریسم خارج می شود، اما مردم غزه ،فلسطین وحزب الله که  از هویت و خانه وکاشانه خود دفاع می کنند تروریسم تعبیر می شوند.

خطیب جمعه ابرکوه ادامه داد:کسی نیست که نداند تروریسهای تکفیری ،سلفی و وهابی در جهان امروز، در آغوش  همین مدعیان مبارزه با تروریسم پرورش یافته اند  و از رژیم سعودی که مادر تروریسم است ویمن را با قساوت، میدان کشتارگاه کودکان وزنان بی گناه کرده است حمایت و ایران را که حامی مسلمانان بی گناه است حامی تروریسم معرفی می کنند.

حسینی گفت:جمهوری اسلامی نیاز به ترور ندارد چون اهل منطق است؛ اما شما به خود نگاه کنید و ببینید که با چه معیاری از قاتلین شهدای هفتم تیر وهشتم شهریور ماه در ایران دفاع می کنید؟

وی با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت:هشتم شهریور یاد آور اوج قساوت وبی رحمی دست سیاه نفاق است که دو یار باوفای امام وسرباز انقلاب راکه در بالاترین کسوت ومقام اجرائی نظام و در نهایت تعهد وساده زیستی واخلاص ومردم داری خدمت می کردند؛ در آتش کینه خود به شهادت رساند و فرصتی بوده و هست تا دولت های بعدی راه وروش ومنش آنان را الگوی خود قرار دهند و مقام معظم رهبری نیز در دیدار رئیس جمهور واعضای دولت با ایشان این دو شهید را الگوهای قابل اقتدا خواندند .

خطیب جمعه ابرکوه با قدردانی از خدمات مسئولین کشور،استان و شهرستان در بخش های مختلف و توجه دادن آنان به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی،دقت وحساسیت توأم با حکمت در سیاست خارجی،جدی تر گرفتن بحث امنیت ، اهتمام به فرهنگ عمومی وانقلابی ودینی، توجه عملی به فضای مجازی و برنامه ششم  اظهار داشت: مدیران فرهنگی ما در کشور واستان حامی عناصر مروج فرهنگ دینی وانقلابی باشند و ولنگاری فرهنگی زمانی است که فرهنگ ابتذال در کشور ترویج شود ویا عناصر فرهنگی که به انقلاب نیش وآسیب می رسانند ، مورد حمایت قرار گیرند.

حسینی ابراز داشت:مشکلات زندگی مردم با کنسرت وسرگرمی های مخرب این چنینی حل نمی شود؛ جز اینکه حریم نوامیس مردم واخلاق دینی زیر پا گذاشته می شود و به هرحال بارها عرض کرده ام که نقد صحیح از عملکرد دولت  و یا قوای دیگر به منزله هدیه ای برای این عزیزان است چون از سردلسوزی است وما براین باوریم که توفیق دولت، توفیق نظام به حساب می آید.

خطیب جمعه ابرکوه افزود:مطالبات مردم ازدولت به حسب انتظار و اما تخریب دولت و تحقیر وتوهین به دولتمردان مذموم وممنوع است و هم باید موفقیت ها را به ویژه در تلاش تیم مذاکره کننده در برجام وهم نقاط ضعف رابی مناقشه متذکر شویم.

وی با تقدیر از ورزشکاران شرکت کننده در رقابت های المپیک اظهار داشت:

مقام معظم رهبری از کسانی که با مدال آوری دل ملت را شاد کردند وخواهری که نشانه افتخار آمیز پوشش زن ایرانی رابه رخ همگان کشید ودر پیشانی کاروان درخشید تشکر کردند  و جا دارد که از تیمها ونفرات ورزشی شهرستان ابرکوه هم که در استان وکشور تا کنون خوش درخشیده اند قدردانی کنیم.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net