آگهی مناقصه عمومی شهرداری ابرکوه/تنظیف، نگهداری و نگهبانی از کلیه تأسیسات و محوطه تفرجگاه گنبدعالی(۱نظر)

آگهی مناقصه عمومی شهرداری ابرکوه/تنظیف، نگهداری و نگهبانی از کلیه تأسیسات و محوطه تفرجگاه گنبدعالی(۱نظر)

آگهی مناقصه عمومی شهرداری ابرکوه با موضوعتنظیف، نگهداری و نگهبانی از کلیه تأسیسات و محوطه تفرجگاه گنبدعالی را می خوانید.

شهرداری ابرکوه به استناد مجوز شماره ۲۸۱ مورخ ۹۵/۵/۱ شورای محترم اسلامی شهر در نظر دارد تنظیف، نگهداری و نگهبانی از کلیه تأسیسات و محوطه تفرجگاه گنبدعالی را از طریق آگهی مناقصه و انعقاد قرارداد پیمانکاری یکساله با شرایط ذیل به اشخاص واجد الشرایط واگذار نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد فضای سبز شهرداری ابرکوه مراجعه و قیمت های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۵/۵/۲۸ به واحد حراست شهرداری تحویل نمایند.

– مبلغ پایه قرارداد ماهیانه ۲۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.
– نگهبانی مورد مناقصه به صورت شبانه روزی می باشد.
– پرداخت کلیه کسورات قانونی اعم از بیمه و مالیات به عهده و هزینه پیمانکار می باشد.
–  متقاضيان می بایست مبلغ ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ ريال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه به حساب شماره  ۳۹۵۰۰۲۵  نزد بانك رفاه به نام سپرده شهرداري ابرکوه واريز نمايند.
– متقاضيان می بایست جهت دريافت اسناد مناقصه در موعد مقرر به واحد امور مالي شهرداري مراجعه و پس از تكميل، اسناد را داخل پاكت سر بسته قرار داده و به واحد حراست شهرداري تحويل و رسيد دريافت نمايند.( قید عبارت ” مناقصه تنظيف، نگهداري و نگهباني از تأسيسات و محوطه تفرجگاه گنبدعالی” برروی پاکت تحویلی الزامی می باشد.)
– کلیه پاکت ها روز شنبه مورخ ۹۵/۵/۳۰ ساعت ۸ با حضور اعضاء کمیسیون معاملات گشایش و برنده مناقصه پس از احراز صلاحيت اعلام می گردد.
– چنانچه برنده مناقصه از انجام معامله خودداری نماید یا پس از ابلاغ قانونی حداکثر تا هفت روز حاضر به انعقاد قرارداد نشود، سپرده او به نفع شهرداری ضبط و قرارداد با نفر بعدی منعقد می گردد و در صورتی که برندگان دوم و سوم نیز ظرف مهلت هفت روز پس از ابلاغ قانونی حاضر به عقد قرارداد نشوند سپرده آنان به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.
– سپرده نفرات اول، دوم و سوم تا زمان انعقاد قرارداد نزد شهرداري باقي خواهد ماند كه پس از عقد قرارداد و ارائه فيش بانكي نسخه واريز كننده مسترد خواهد گرديد.
– سپرده بقیه شرکت کنندگان پس از مشخص شدن برنده مناقصه و ارائه فيش بانكي نسخه واريز كننده مسترد   می گردد.
– شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادها مختار می باشد.
– به پیشنهادهای فاقد امضاء، مخدوش و مشروط و پیشنهادهایی که بعد از مهلت مقرر واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
شهرداری ابرکوه

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. ناشناس می‌گه:

    هزینه یک کارگر با حداقل حقوق وزارت کار جهت ۸ ساعت نگهبانی در تمام روزهای سال بدون احتساب پول غذا و لباس کار ماهی ۲۰.۵۰۰.۰۰۰ریال مباشد . شهرداری چگونه برای نگهبانی و نگهداری ونظافت ۲۴ ساعته چنین حقوقی راتعیین کرده آیا این برخلاف قانون کار و به نوعی برده داری نیست .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net