چند دستگی تا پای انتخاب مسئول دفتر؛وقتی رئیس دفتر نماینده اصلاح‌طلب مهریز با «شیر و خط» انتخاب می‌‌شود(۱نظر)

چند دستگی تا پای انتخاب مسئول دفتر؛وقتی رئیس دفتر نماینده اصلاح‌طلب مهریز با «شیر و خط» انتخاب می‌‌شود(۱نظر)

ابرنیوز:بعد از گذشت چند ماه از برگزاری انتخابات مجلس در شهرستان مهریز و حواشی بسیار آن و به کرسی نشستن محمدرضا صباغیان، در نهایت نوبت به انتخاب رئیس دفتر رسید؛ انتخابی که در نهایت به شیر و خط کشیده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، با آغاز به کار رسمی مجلس دهم، بحث‌ها و حواشی بسیاری در مورد معرفی رئیس دفتر محمدرضا صباغیان، نماینده پنج شهرستان استان یزد به وجود آمد و هر شهرستان مدعی انتخاب یک رئیس دفتر از شهر خود بود اما نماینده بافقی در نهایت دفتر خود را در شهرستان مهریز انتخاب کرد.

طرفداران صباغیان در این شهرستان به دو دسته تقسیم می‌شوند، عده‌ای عامه مردم که از روز اول انتخابات با صباغیان همراه بودند و او را همراهی کردند و عده‌ای دیگر اصلاح طلبانی که به واسطه خط و مشی رقیب صباغیان که از جناح اصولگرا بود، گرد صباغیان جمع شدند و او را اصلاح‌طلب خواندند و صباغیان نیز هرگز در مورد اینکه بالاخره اصولگرا است یا اصلاح‌طلب یا مستقل، صحبتی نکرد و عنوان اصلاح‌طلبی برای او باقی ماند.

با این اوصاف برای انتخاب رئیس دفتر او در مهریز، دو گروه حامی برای به دست آوردن کرسی رئیس دفتری نماینده در شهرستان به تکاپو افتادند و با برگزاری جلسات متعدد، هر کدام به طور جداگانه از کاندیدای رئیس دفتری خود حمایت کردند.

از طیف اصلاح‌طلبان شهرستان مهریز محمدرضا زارع‌زاده به عنوان کاندید رئیس دفتری شهرستان مهریز و از طیف حامیان عامه مردم یا به قولی ستاد انتخاباتی‌ها نیز سید محمد حسینی معرفی و مقرر شد در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور نماینده و مسؤولان شهرستان، انتخابات برگزار و مسئول دفتر انتخاب شود.

انتخابات با حضور بیش از ۳۰ نفر از طرفداران از هر دو گروه به ویژه بزرگان اصلاح‌طلب در شهرستان مهریز با حکمیت محمد زارع، معاون فرماندار شهرستان و شایگان شهردار مهریز و صباغیان نماینده مجلس به عنوان بی‌طرف با توزیع ۳۰ برگه رای به صورت مساوی  بین دو گروه با نظارت جدی توزیع شد.

رای گیری انجام شد و هر دو کاندیدا به طور مساوی ۱۵ رای به دست آوردند.

ادامه جلسه به تشنج کشیده شد و در این هنگام با پیشنهاد حکمیت مجلس، کار به شیر و خط کشید و با استفاده از یک سکه فلزی ۲۰۰۰ ریالی، سیدمحمد حسینی از گروه ستاد انتخاباتی‌ها بر کرسی رئیس دفتری صباغیان، نماینده مجلس در شهرستان مهریز تکیه زد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. فلاح می‌گه:

    واقعا که ………………………………………………………

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net