عضو شورای شهر ابرکوه و نماینده شورای استان یزد:خیابانی از تهران را به نام سرو ابرکوه نامگذاری کنید/به شهرداری های ابرکوه یاری برسانید(۱نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
عضو شورای شهر ابرکوه و نماینده شورای استان یزد:خیابانی از تهران را به نام سرو ابرکوه نامگذاری کنید/به شهرداری های ابرکوه یاری برسانید(۱نظر)

ابرنیوز:چند خبر از شورای اسلامی شهر ابرکوه را می خوانید.

درخواست نماینده شورای اسلامی استان یزد؛ بهبود وضعیت شهرداری های ابرکوه و مهردشت نیازمند تخصیص اعتبارات بیشتر می باشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، رضا ربانی، نماینده شورای استان یزد در شورای عالی استان ها، در اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶که با حضور ریاست جمهوری، وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی، مسئولان میراث فرهنگی و شهردار تهران در سالن اجلاس برج میلاد تهران برگزار شد طی  ملاقات با رحمانی فضلی، وزیر کشور درخواست هایی ارائه شد.

رضا ربانی ضمن این درخواست ها اظهار داشت: اختصاص کمک های مالی، تحویل خودرو و قیر یارانه ای به شهرداری ابرکوه و مهردشت که در پرداخت حقوق کارگران مشکل دارند و دریافت ارزش افزوده آنها ناچیز است.
وی ارتقای درجه شهرداری ابرکوه و مهردشت را خواستار شد و افزود: امید است دستور پیگیری اصلاح امور استخدامی و ترمیم حقوق کارکنان شهرداری صادر گردد.
ربانی طی این درخواست خواستار اختصاص اعتبارات لازم جهت سازماندهی اطراف سرو کهنسال ابرکوه و اجرای فاز ۲ و ۳ و تفرجگاه گنبدعالی که طرح آنها اماده است شد.
تاسیس بخشداری فراغه با توجه به موقعیت و بعد مسافت تا مرکز شهرستان و اصلاح و افزایش یک نماینده به استان یزد که بسیار ناعادلانه است از دیگر درخواستهای ایشان به وزیر کشور بود که خواستار پیگیری این موارد شد و ضمنا رونوشتی از این درخواست به مهندس چمران، ریاست شورای عالی استان ها جهت اقدام تقدیم شد.

عضو شورای شهر ابرکوه: میدان سرو در تهران به میدان سرو ابرکوه تغییر نام پیدا کند

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه، رضا ربانی، نماینده شورای استان یزد در شورای عالی استان ها، در اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶که با حضور ریاست جمهوری، وزیر کشور، وزیر راه و شهرسازی، مسئولان میراث فرهنگی و شهردار تهران در سالن اجلاس برج میلاد تهران برگزار شد طی  ملاقات با قالیباف، شهردار تهران  درخواست هایی را ارائه داشت و افزود: پیرو نامه های قبلی و از آنجایی که نام بسیاری از شهرها و مناطق ایران اسلامی بر روی معابر و میادین شهر تهران می باشد در خواست نامگذاری یکی از معابر بنام ( ابرکوه) را داشته که از جمله درخواست های اهالی شهرستان و شورائیان است.
وی بیان داشت: نام میدان سرو در تهران را بنام میدان سرو ابرکوه نامگذاری کنید.
لازم به ذکر است که سرو کهنسال ابرکوه ۴۵۰۰ ساله و سومین اثر طبیعی است که به ثبت ملی رسیده است.
ضمنا رونوشتی از این نامه درخواستی به مهندس چمران، ریاست شورای عالی استان ها جهت اقدام ارسال شد.

ربانی:دستاورد بزرگ اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ ؛ توانایی شوراها در سطح ملی و جهانی اثبات شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری، رضا ربانی، نماینده شورای عالی استان ها در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ ، مرکز همایش های بین المللی توسعه داتیس، اظهار داشت: این اجلاس دستاوردهایی داشت با وجود اینکه تجربه اول این اجلاس بود و در مجموع قواید و محسناتش بیشتر از مشکلات آن بود.
وی افزود: تشکیل پنل های متعدد و تبادل نظر داخلی و خارجی جزء نکات مثبت آن بود که به بعضی از آنها اشاره و از همه دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر می شود.
حضور مقامات کشوری همچون ریاست محترم جمهوری، وزاری کشور و راه و شهرسازی، شهردار تهران، مسئولان دیگر شورائیان، شهرداران سراسر کشور و میهمانان خارجی با این حجم زیاد یکی از اقدارات و افتخارت شورا دانست.
رضا ربانی ،  از دیگر دستاوردهای این اجلاس را نشست در پنل ها و آشنا شدن با دهها موضوع مطرح شده به تجربه شورائیان افزود.
وی گفت: هم اندیشی و تبادل نظر افکار اعضای شوراهای سراسر کشور طی دو روز اجلاس در پربار شدن درخت تنومند شوراها کمک خواهد کرد.
وی یکی دیگر از دستاوردهای این اجلاس را حضور گسترده حاضرین و مسئولین دانست و افزود: این حضور نشان از تعهد و علاقه مندی آنها به یافتن راه حلی در جهت رفع مشکلات جامعه تلقی می شود.
ربانی گفت: با تشکیل این اجلاس ثابت شد شوراها می توانند در سطح ملی و جهانی موثر و تاثیر گذار باشند و توان خود را اثبات برسانند.
وی بیان داشت: اجلاس در جهت توانمند کردن بار علمی، تخصص و اجرای شورا ها تلاش نمود.
ربانی در ادامه افزود: این اجلاس فرصتی طلایی برای آگاه شدن از آخرین دستاوردهای جهان امروز در حوزه مدیریت شهری بود و در این اجلاس ثابت شد شوراها به عنوان یکی از ارکان مهم قانون اساسی می توانند ره گشای کارهای مردم و تصمیم گیرندگان قابلی باشند.
ربانی در پایان با اشاره به وجود مشکلاتی همچون عدم استقبال از بعضی پنل ها، سردرگمی و شلوغی بسیار حاضرین و کمبود مکان گفت: امید است با کسب تجربه امسال در رفع آنها بکوشیم و نکات مثبت و قوانین شوراهای دیگر کشورها استفاده کرد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
 1. بنده خدا می‌گه:

  سلام
  بیایید اسم کوچه ما را رو بذارید کوچه سرو ابرکوه
  بخدا چه دردی دوا میشه
  باید بودچه و پول را پیگیر باشید که بشه کاری کرد و نه حرفهایی که اصلا تهرونی ها بهش بها نمی دن.
  تغییر اسم میدان در تهران به نام میدان سرو ابرکوه
  محال در محال

 2. هادی می‌گه:

  به جای شعار دادن و صحبت های عوام پسند فکری به حال سرو کنید که وضعیت اسفناک اطراف سرو نماد مدیریت شورا و شهرداری و فرمانداری است
  سرو ابتدا نیاز به حفاظت دارد و یعد تبلیغ اصل را فراموش کرده و به فکر فرع هستید
  شما باید ابتدا پاسخ دهید چرا مزارع اطراف سرو را با احداث خیابان ابوریحان نابود و …را خوشحال کردید
  مزارع و باغات اطراف سرو حافظان اصلی درخت هستند.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net