تلفن‌های همراه اول در یزد قطع شد/ مشکل قطعی به‌زودی رفع می‌شود

تلفن‌های همراه اول در یزد قطع شد/ مشکل قطعی به‌زودی رفع می‌شود

ابرنیوز:تلفن‌های همراه دائمی و اعتباری شبکه همراه اول استان با قطعی و اختلال همراه شد.

مسؤول روابط عمومی شرکت مخابرات استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با تأیید بروز اختلال در تلفن همراه استان اظهار داشت: از شب گذشته تا کنون سیستم‌های تلفن همراه اول در سراسر استان یزد با قطعی و اختلال همراه شده و ارتباط شهروندان با مشکل مواجه است.

عبدالمجید معنوی علت قطعی و بروز اختلال در شبکه تلفن همراه اول استان را توسعه و برگردان سیستم‌های پاور مرکز موبایل استان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه بروز اختلال و قطعی تلفن همراه از شب گذشته در سراسر استان یزد رخ داده است، عنوان کرد: کارشناسان و متخصصان مرکز مخابرات استان در تلاش هستند تا به‌زودی این اختلال و قطعی در تلفن‌های همراه اول رفع شود.

معنوی پیرامون نحوه اطلاع‌رسانی مشترکان از این وضعیت گفت: از روز گذشته به صورت گسترده و مرتب در از طریق رسانه‌ها و حتی شبکه‌های مجازی در مورد بروزرسانی سیستم‌های تلفن همراه و احتمال قطعی این شبکه در شهر یزد برای مشترکان اطلاع‌رسانی شد.

وی با تأکید بر اینکه کارشناسان شرکت ارتباطات سیار ایران در حال رفع مشکل هستند، افزود: سیستم‌های پاور مرکز موبایل استان یزد از حالت معمولی ارتقا خواهد یافت و امکان کیفی تلفن‌ها افزایش می‌یابد.

مسؤول روابط عمومی شرکت مخابرات استان با بیان اینکه ۹۹ درصد جمعیت استان تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار دارند، عنوان کرد: پس از توسعه شبکه تلفن همراه استان مشترکان می‌توانند به صورت آسان‌تر از امکانات تلفن همراه بهره‌مند شوند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net