انتقاد شدید خطیب جمعه ابرکوه/کم کاری مسئولان برای ایجاد امنیت در ابرکوه قابل قبول نیست(۲نظر)

انتقاد شدید خطیب جمعه ابرکوه/کم کاری مسئولان برای ایجاد امنیت در ابرکوه قابل قبول نیست(۲نظر)

ابرنیوز:امام جمعه ابرکوه با انتقاد از ناامنی های چند ماه گذشته در این شهرستان گفت: مسئولان برای ایجاد امنیت در ابرکوه کم کاری می کنند.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه های امروز نمازجمعه ابرکوه با بیان این که که مدتی است ابرکوه بامشکل ناامنی مواجه شده است اظهار داشت:چه شده که شهر امنی که مرغی هم آشکارا درآن کشته نمی شد ؛ امروز باید شاهد قتل دومادربزرگ وتهدید وزور گیری وسرقتهای حرفه ای باشد.

وی افزود:فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد  چرا جوابگوی نیاز شهرستان نیست  و مسئولین انتظامی ،امنیتی ،قضائی وشورای تأمین شهرستان باید پاسخگوی اتفاقاتی باشند که هرروز به نوعی آزردگی خاطر مردم رافراهم می کند  وآرامش را از بسیاری خانواده ها گرفته است.

حسینی گفت:شاید این اتفاقات در جای دیگری بزرگ نباشد؛ اما یک حادثه ناامنی برای شهرستان امنی مانند ابرکوه، هم بزرگ و هم زیاد است .

خطیب جمعه ابرکوه ادامه داد: ابرکوه پیچیدگی امنیتی ندارد، بلکه کوتاهی امنیتی دارد ،نیروی انتظامی در کشور ازطرفی فروش سربازی را اجرا می کند و از طرف دیگر کسری نیروی سرباز دارد و چرا این سیاست غلط را اصلاح نمی کنید وپاسخگوی نیاز امنیتی شهرستانها نیستید؟

امام جمعه ابرکوه ابراز داشت: شورای تأمین شهرستان ابرکوه  بنشینند و تدبیری بیندیشند،ازبسیج کمک بگیرند،نیروهای مردمی را فعال سازند وضریب امنیت شهرستا ن ر ابالا ببرند و متولیان قضائی و دادستان دادگاه های عمومی و انقلاب ابرکوه نیز نتیجه برخورد با عوامل سلب امنیت را  به مردم گزارش کنند تا متخلفین حساب کار خودشان را بکنند وجرأت وتجری پیدا نکنند.

حسینی گفت: از اجرای حکم خدا در ملاعام ابائی نداشته باشید وبدانید که وقتی مردم اجرای حکم خدا را ببینند از شما حمایت می کنند، برای ما قابل قبول نیست که بشنویم درشهرستانهای همجوار،برای روزه خوار حد جاری می شود اما ابرکوه به  حاشیه امن خلافکاران وبزهکاران ومشروب سازان وناپاکان تبدیل شود.

امام جمعه ابرکوه با گرامیداشت سالروز تشکیل شورای نگهبان قانون اساسی اظهار داشت: این نهاد ارزشی که مولد انقلاب است نقشی کلیدی در حفظ اسلامیّت نظام دارد وموظف است عدم مغایرت مصوبات مجلس شورای اسلامی با احکام اسلام وتشخیص عدم تعارض آنها با قانون اساسی  را بررسی کند و همچنین تفسیر قانون اساسی ، نظارت برانتخابات مختلف که در کشور برگزار می شود  و تأئید صلاحیت داوطلبان انتخابات از وظایف شورای نگهبان است.

حسینی ادامه داد:حضرت امام (ره) هشدار می دهند که تضعیف وتوهین به فضای شورای نگهبان امری خطر ناک برای کشور و اسلام است ومقام معظم رهبری هم شورای نگهبان را عماد ملت ودین ومایه اطمینان وسکنیه قلوب مؤمنین دانسته اند که در حقیقت نبض نظام اسلامی است .

خطیب جمعه ابرکوه با اشاره به روز بهزیستی و تأمین اجتماعی گفت:این دستگاه ها

مجموعه ای هستند  که و ظیفه  حمایت از محرومین ومدد جویان را دارد وبرای فرزندان دانش آموز ودانشجوی آنان کمک هزینه تحصیلی دارند وتلاش  می کنند  تا با توانمند سازی وپرداخت وام خود اشتغالی ومعرفی به مراکز شناسائی شده، پیشگیری از آسیبهای اجتماعی را دنبال کنند   وکار بهزیستی کاری ارزشی در راستای سنت اولیاء الهی است.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

  1. حاج صادق می‌گه:

    شما خودتان مگر مسول نیستید

  2. من می‌گه:

    كو گوش شنوا؟!!!!!!

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net