مشکلات ابرکوه در دیدار با استاندار یزد بررسی شد(۳نظر)

مشکلات ابرکوه در دیدار با استاندار یزد بررسی شد(۳نظر)

ابرنیوز:در دیداری که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه با استاندار یزد در محل استانداری داشتند، برخی مسایل در شهرستان ابرکوه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه،در ابتدای این جلسه ، رضا ربانی، عضو شورای عالی استان ها ضمن بیان اهمیت این شهر تاریخی و لزوم توجه بیشتر به میراث فرهنگی شهرستان اظهار داشت: واگذاری زمینی جهت ساخت ساختمان های اداری ادارات گاز، اوقاف، دارایی، شهرداری و مجتمع خدمات رفاهی امام رضا(ع) از جمله درخواست ها و نیازهای مردم می باشد.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع بهداشت خواستار تخصیص اعتبارات برای راه اندازی مرکز انتقال خون، درمانگاه شهر مهردشت ابرکوه و تامین پزشکان متخصص شد.
محمود فلاحزاده رییس شورای اسلامی شهر ابرکوه ، اختصاص اعتبارات به شهرداری ها را از دیگر موارد ضروری دانست و افزود: باند دوم کمربندی ابرکوه و اتمام گردنه علی آباد نیازمند اعتبارات ویژه ای جهت اتمام پروژها می باشد.

ش
وی با اشاره به اهمیت احداث تقاطع ۱۵ دی خواستار سرعت بخشیدن به طرح های عمرانی و میراثی  و سرعت بخشیدن به طرح های شهرداری و میراث و اتمام راه های نیمه تمام منطقه را خواستار شد.
حسین حاتمی، شهردار ابرکوه در این جلسه با اشاره به اهمیت بافت تاریخی و فرسوده ابرکوه افزود: شهرداری ابرکوه با انجام خدماتی از قبیل تاسیسات شهری، طرح های مشارکتی با اهالی ، آسفالت معابر، تامین قیر مورد نیاز از سوی دولت توانسته است پیشرفت چشمگیری را در این زمینه ها داشته باشد. ولی همچنان نیازمند توجه ویژه مسئولین ارشد استان در زمینه حفظ و تامین خدمات بافت های ارزشمند تاریخی و توسعه شهرسازی و عمرانی است.
لازم به ذکر است که سید محمد میرمحمدی، استاندار یزد در این جلسه در مورد مسایل مطرح شده دستور پیگیری را اعلام داشت.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

340 مطلب نوشته است .

 1. محمد میگه می‌گه:

  با سلام مشکلات شهر را مردم بهتر از این مسولین می دانند نمی دانم چرا کسی به حال این مردم شهر و خود شهر فکری نمی کند

 2. صادق می‌گه:

  مسولین محترم
  مشکلات ابرکوه فقط همین چند مورد بود و مشکل مهمتری نداشتیم؟
  واقعا ابرکوه از ضعف مدیریت در حال عقبگرد است
  کافیست سابقه قبلی مسولین مرور شود
  مسئولینی که توانایی ندارند و با لابی سعی در ماندن در پست خود دارند در مقابل مردم در آن دنیا هم مسول هستند

 3. رضا می‌گه:

  سلام
  این سفرها جنبه تبلیغی خدا کند که نداشته باشد

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net