فرماندار ابرکوه از دیده نشدن دستاوردهای برجام به شدت انتقاد کرد(۲۰نظر)

فرماندار ابرکوه از دیده نشدن دستاوردهای برجام به شدت انتقاد کرد(۲۰نظر)

ابرنیوز:فرماندار ابرکوه از دیده نشدن دستاوردهای برجام به شدت انتقاد کرد.

سیدنبی رسولی در جلسه شورای اداری امروز شهرستان که با حضور مسئولان و دستگاه‌های اجرایی انتخابات برگزار شد با انتقاد شدید از کسانی که با داشتن امکانات، دستاوردهای برجام را برای مردم تشریح نمی‌کنند اظهار داشت: متأسفانه بسیاری برجام را که به فرجام رسید برنمی‌تابند و آن را کوچک می‌شمارند.

وی افزود: اگر غیرازاین دولت، این گروه و درنهایت حمایت رهبری بود، این مسئله به سرانجام نمی‌رسید و کاری بزرگ صورت گرفت که چنان چه در هر جای دنیا بود برای به سرانجام رسیدن آن جشن ملی برگزار می‌شد.

رسولی گفت: به سرانجام رسیدن برجام کاری بزرگ و شروع تعاملی جدید با دنیا بود که کشورهای مدعی به خواسته‌های ما تن دادند و آنانی که دستاوردهای برجام را نمی‌بینند شاهد بودند که باوجود اتهاماتی که به اصلاح‌طلبان می‌زدند، مردم ایران در سال ۹۲ و به‌خوبی، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند و دولتی برآمده از مردم شکل گرفت.

فرماندار ابرکوه ابراز داشت: الآن نیز مردم به‌خوبی کسانی را که از تریبون‌های خود سو استفاده می‌کنند تشخیص می‌دهند و دستگاه‌های اجرایی که کارهای بسیار خوبی را به‌عنوان‌مثال در همین شهرستان ظرف دو ونیم سال گذشته انجام داده‌اند باید دفاع همه‌جانبه از دولت داشته باشند.

رسولی بیان کرد: صاحبان تریبون‌ها نباید کاری کنند که مردم ناراحت شوند.

وی گفت: دولت تدبیر و امید رویکرد خدمت به مردم را در پیش‌گرفته است و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند و گفتمان انقلاب نباید دستخوش برداشت‌های سیاسی و مذهبی قرار گیرد.

فرماندار ابرکوه با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: باید تلاش کنیم که اهداف امام که حفظ ارزش‌ها و توسعه کشور در تمام زمینه‌ها بود محقق شود.

رسولی افزود: دهه فجر ماندگارترین و شکوهمندترین ایام انقلاب است که باعث ایجاد تحولاتی عمیق و گسترده در کشور شد و درحالی‌که انقلاب‌های زیادی در دنیا به‌صورت تک‌بعدی شکل می‌گیرد، انقلاب اسلامی تمامی ابعاد کشور را تحت تأثیر قرارداد.

وی گفت: مردم ما با ساقط کردن حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، سرنوشت خود را به دست گرفتند و طی ۳۷ سال گذشته و با ۳۲ انتخابات که همگی به‌واسطه اقتدار نظام بدون هیچ وقفه‌ای انجام گرفت برای توسعه کشور در تمام زمینه‌ها تلاش کردند.

رسولی ادامه داد: در مورد انقلاب اسلامی ایران همین بس که تمام کسانی که قصد رهایی از دست استکبار رادارند، انقلاب ما را به‌عنوان الگو قبول کرده‌اند و انقلاب اسلامی مایه فخر و مباهات مردم ما و یأس و ناامیدی دشمنان شده است.

این مسئول بابیان برنامه‌های در دست اجرا به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در ابرکوه گفت: در این ایام ۳۵ طرح عمرانی در زمینه‌های مختلف و بااعتبار ۳۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در مورد آمادگی شهرستان ابرکوه برای برگزاری انتخابات پیش رو اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در تدارکات وجود دارد باید از امکانات ادارات به بهترین نحو بهره‌برداری شود و متصدیان انتخابات و کسانی که قانون در مورد آنان منع قانونی برای فعالیت انتخاباتی تعیین کرده است از صحبت له یا علیه کاندیداها پرهیز و تنها مشوق مردم برای حضور در انتخابات باشند.

رسولی با دعوت از مردم به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات بعدازآن گفت: در دو سال گذشته ستاد دهه فجر شهرستان ابرکوه رتبه برتر را در استان به دست آورد که حاصل همدلی مردم برای برگزاری این مراسم و نشان‌دهنده علاقه قلبی مردم شهرستان به انقلاب است.

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. سلام می‌گه:

  ببخشید آقای فرماندار، آیا بتن ریختن در آب سنگین اراک و جمع کردن سانترفیوژها و به باد دادن صنعت هسته ای ، دستاورد هست؟؟؟؟!!!!زهی خجالت و شرم ، چه شد وعده های حل معیشت مردم؟هم هسته ای رفت و هم نان نیامد

 2. ابرکوهی می‌گه:

  روحانی می گویند : یا یرجام دولت برای ملت رفاه بیاورد ؟ مگر ما برجام را آورده ایم ؟!!!!!!
  برجام را خدا آورد !!!!! با ید در جواب روحانی عرض کنیم :برجام را کدخدا آورد نه خدا

 3. لطفعلی مختاریزاده می‌گه:

  سلام اقای رسولی.ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن ودر انتخابات شرکت میکنیم..امدواریم با شرکت جدی مردم درانتخابات و به لطف خدای مهربان.یک فرد ابرقویی به مجلس برود.انشاالله.انشاالله

 4. م ن می‌گه:

  طبیعی است وقتی مردم می‌بینند مسئولان دولتی که همه هویتش «گره‌زدن مشکلات اقتصادی به تحریم‌ها» بود، تا چندماه پیش دوران پسابرجام را «بهشتی زمینی» ترسیم می‌کردند اما حالا می‌گویند قرار نیست در پسابرجام اتفاق خاصی بیفتد و همه مشکلات یک‌شبه حل شود؛ دیگر برجام را فتح‌الفتوح نمی‌دانند.

 5. همشهری می‌گه:

  امان از این مملکت عزیز
  همه حق دارن از برجام انتقاد کنند اما هیشکی نباد تعریف کنه
  فرماندار درست گفته بابا 
  یه کم به افکار عمومی مراجه بفرمایید و فی المثل محبوبیت کسی چون دکتر ظریف رو با سعیر میرجلیلی مقایسه بفرمایید.
  لطفا

  • محمد رضا فاتحی می‌گه:

   انتقاد از برجام؟؟؟ حالتون خوبه؟؟ تو زمان مذاکرات و… اصلا اجازه انتقاد این دولت اعتدالگرا داد؟؟
   کم لقب و نسبت بستن به منتقدان؟؟
   برید به جهنم و بی شناسنامه و دلواپس و کاسب تحریم و… جایی برای انتقاد گذاشت؟؟

  • مهدوی می‌گه:

   سعید جلیلی را با ظریف مقایسه کردیم دیدیم حاج سعید خیلی سر تر است .حا لا چی می گویید؟

 6. طبقه 3 می‌گه:

  این برجام فعلا فقط برای ظریف و تیم هسته ای خوب بوده چون اولا درخلال این همه مذاکرات و رفت وآمد تفریحاتشون را در بهترین نقاط دنیا گذروندن و حق ماموریتهای میلیونی هم گرفتند و اخیرا هم نشان های دولتی دریافت کردندو به خاطر همین نشانها حتما چه تعداد سکه بهار آزادی هم دریافت نمودند

 7. دیده بان می‌گه:

  همشهری مشکل شهر و رکود و تورم و.. حل کرد ———-

 8. شهروندilaivd می‌گه:

  سلام.آقای رسولی.شما که فرماندار شدید؛به جدتان قسم بیایید و اخرت خودتان را نفروشید.

 9. ..... می‌گه:

  در تبلیغات توجه شود که در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی که سعی می‌کنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود کنند با افکار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌کنند.(چواب نامه رهبر به رئیس چمهور)

 10. م-حسینی می‌گه:

  سلام علیکم به نظرم سوال همشهریان بجاست آخه برا چی باید جشن بگیرند؟؟ چه دستاوردی ؟؟

 11. yaro می‌گه:

  دولت تدبیر و امید رویکرد خدمت به مردم را در پیش‌گرفته است و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند و گفتمان انقلاب نباید دستخوش برداشت‌های سیاسی و مذهبی قرار گیرد. منظور از مذ هب چیه که ایشون مطرح کردند؟؟؟؟؟؟

 12. ایمان می‌گه:

  صاحبان تریبونها باعث ناراحتی مردم نمی شوند بلکه وضعیت معیشت فعلی که حاصل عملکرد دولت تدبیر وامید است مردم را ناراحت میکند

 13. همسایه می‌گه:

  بله برای مهار تورم وعبور از رکود ؟؟؟؟!!!!! باید جشن بگیرند !!!!!

 14. گرفتار می‌گه:

  کدام دستاورد
  ؟؟؟ خیلی خنده دار است برای چه جشن بگیرند مثل اینکه از وضع زندگی مردم خبر ندارید که به چه بدبختی امور جاری زندگی خود را میگذرانند ————– واما اقدامات دولت در این دونیم سال در شهرستان ابرکوه چه بوده است -؟؟؟ فقط این را می دانیم که به برکت حمایت فرماندار محترم و… دو شغله ها و دو مسئولیتیها در بخش درمانی شهرستان در ابرکوه ماهیانه چه حقوق ها که می گیرند

 15. عادل می‌گه:

  يكي نيست بگه آخه شما كه اين برجام را فتح الفتوح قرن و بزرگترين پيروزي در تاريخ انقلاب مي دانيد لطفا و در صورت صلاحيديد و صرفا جهت روشن شدن افكار عمومي بجاي بزك كردن برجام ، دانسته هاي خود را از اين توافق به سمع و نظر مردم هم برسانيد تا مردم بدانند دقيقا براي چه بايد خوشحالي كنند و جشن بگيرند؟!!

  ما فقط ميدانيم يك توافق صورت گرفته و امتيازاتي هم رد و بدل شده
  ، ولي كسي از جزئيات اين امتيازات خبري ندارد و ظاهرا دولت هم قصد شفاف سازي ندارد! پس جشن و پايكوبي از براي چه؟

 16. محمد رضا فاتحی می‌گه:

  فرماندار محترم باید اینطور بگن وگرنه کارشون نمیشه…
  دستاورد آورد بوده ولی در مقابلش چی دادیم؟؟ همینطور خشک و خالی که نبوده؟؟ که توقع جشن ملی دارید…
  این دولت فعلا تو زمینه رکود و افزایش بیکاری رکورد دار شده…
  فقط اون زمان که همه چی حتی آب خوردن رو هم به تحریم و برجام ربط دادید…امیدوارم یادتون نرفته باشه و الان مثلا…مثلا تحریم ها برداشته شد…منتظر عمل دولت تدبیر!!!و امید!!! هستیم…
  فقط خداکنه این شاه کلید چرخ اقتتصاد اروپا رو نچرخونه…

 17. همشهری می‌گه:

  ابرنیوز لطفا شما دیگه این اشتباهات رو نداشته باشید…!
  بعیده از شما.
  سید نبی رسولی کیه؟!

  ابرنیوز:سلام.تشکر از شما که اشتباه ما را متذکر شدید

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net