امام‌جمعه ابرکوه:رهبر انقلاب از ایجاد یک بدعت خطرناک جلوگیری کردند

امام‌جمعه ابرکوه:رهبر انقلاب از ایجاد یک بدعت خطرناک جلوگیری کردند

ابرنیوز:امام‌جمعه ابرکوه گفت: رهبر انقلاب در سال ۸۸ مانع از بنیان‌گذاری یک بدعت خطرناک در کشور شدند.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در جمع مردم ابرکوه در مسجد محمد رسول‌الله به مناسبت سالروز ۹ دی‌ماه اظهار داشت: این روز سالروز خلق حماسه‌ای در پاسخ به فتنه‌انگیزی‌ها و آشوبگری‌های باختگان سیاسی است که در سال ۸۸ خواب‌های آشفته‌ای علیه انقلاب دیده بودند.

وی افزود: شاید بتوان گفت که اتفاقات سال ۸۸ یکی از مقدرات الهی بود زیرا گاهی اوقات باید زمینه‌هایی فراهم شود تا ملت تلنگری بخورد، هشداری را درک کند و دست فتنه را بخواند و نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن احساس خطر کند.

حسینی با اشاره به روند انتخابات ۸۸ و بابیان این‌که در هر انتخاباتی کسانی که رأی نمی‌آوردند حق‌دارند اعتراض خود را به‌صورت قانونی پیگیری کنند گفت: ولی در این انتخابات کسانی که رأی نیاوردند به انقلاب و نظام اتهام تقلب وارد کردند و بعدازاین که تعدادی از صندوق‌ها هم بازشماری شد و درنتیجه انتخابات تغییری حاصل نشد خواستار بدعتی خطرناک یعنی ابطال انتخابات شدند که رهبری انقلاب حاضر به قبول آن نشدند و آن‌ها را به بازگشت به دامان انقلاب و مردم فراخواندند که زیر بار نرفتند.

امام‌جمعه ابرکوه ادامه داد: آن‌ها اتهام تقلب را به‌نظام و انتخابات وارد کردند درحالی‌که تقلب ۱۳ میلیون رأی را هیچ‌کس نمی‌پذیرد و متأسفانه عنصر لجاجت که گاهی اوقات اثرات نگران‌کننده‌ای از خود بر جای می‌گذارد بدخواهان نظام را زیر چتر آنان قرارداد تا در جامعه آشوب به پا کنند.

حسینی اضافه کرد: مردم زمانی که حمایت‌های دشمنان خارجی را از آنان مشاهده کردند متوجه شدند که باید جواب فتنه گران را بدهند و همین مسئله باعث حضور پرشور و معجزه‌آسای مردم در حماسه ۹ دی بود.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی به‌عنوان یک هدیه خدایی به‌راحتی به دست نیامده است که به‌آسانی بتوانند آن را از ملت بگیرند و فریاد ماندگار این مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب که به بهای خون عزیزترین کسانشان به‌دست‌آمده است با محوریت ولایت‌فقیه پشتیبان این کشور است.

حسینی افزود: ولایت‌فقیه محور و هسته مرکزی انقلاب است و به همین دلیل دشمن با تمام بدخواهی‌های خود نمی‌تواند جلوی پیشرفت کشور را بگیرد و یکی از علت‌های اساسی به ثمر ننشستن خیزش‌های اسلامی در منطقه نبود یک رهبر آگاه است که دشمن از این فرصت برای انحراف این حرکت‌ها بهره می‌برد.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net