گزارش و گزارش تصویری تصویری/رونمایی از تابلو معرق کاشی؛ کاری از هنرمندان مرکز معلولان ذهنی شکوفه های امید ابرکوه(۱نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
گزارش و گزارش تصویری تصویری/رونمایی از تابلو معرق کاشی؛ کاری از هنرمندان مرکز معلولان ذهنی شکوفه های امید ابرکوه(۱نظر)

از تابلو کاشی معرق که به همت توانمندان معلول ذهنی مرکز شکوفه های امید بر یکی از دیوارهای ابرکوه نقش بسته است رونمایی شد.

پروژه معرق کاشی بر روی دیوار که توسط توانمندان معلول ذهنی مرکز شکوفه های امید طراحی شده بود، با حضور امام جمعه و شهردار ابرکوه ،معاون فرماندار شهرستان و مسئولان بهزیستی رونمایی شد.

پروژه معرق کاشی بر روی یکی از دیوارهای خیابان شهید بهشتی (جنب داروخانه ابوعلی سینا) که کار اجرایی آن توسط توانمندان معلول ذهنی مرکز شکوفه های امید آغاز شده بود، به اتمام رسیده و  رونمایی شد.

زارع زاده مدیر مرکز جامع توانبخشی حرفه ای شکوفه های امید ابرکوه در حاشیه رونمایی این تابلو با تشکر از همراهی شهرداری ابرکوه اظهار داشت: کار آموزش معرق کاشی بر روی دیوار از بهمن سال گذشته آغاز شد که به علت علاقه شدید توانخواهان این مرکز به این کار، فرآیند آموزش زودتر از آنچه تصور می شد به پایان رسید. انجام پروژه مذکور در تاریخ ۱۱ مهرماه توسط ۵ نفر از توانمندان معلول به صورت ثابت و ۶ نفر متغییر، تحت نظارت خانم ها علیه برزگر و رقیه فلاح زاده به عنوان مربی آغاز و پس از گذشت یک ماه، امروز  به عنوان دومین اثر این گروه رونمایی می شود.

وی هدف از اجرای اینگونه برنامه ها را، ایجاد اشتغال برای معلولان، ترخیص آنان از مراکز توانبخشی و هدایت به سمت جامعه عنوان کرد و افزود: امید است با حمایت مسئولین شهرستان در راستای ایجاد اشتغال برای توانمندان توانخواه، به زودی شاهد این باشیم که هیچ معلولی در مراکز توانبخشی دست نیاز به سوی دیگران بلند نکندو مراکز مذکور تعطیل شود.

به گزارش ابرنیوز:شهردار ابرکوه و مجموعه شهرداری همکاری صمیمانه ای با مراکز معلولین ذهنی ابرکوه دارد و تابلو  معرق کاشی رونمایی شده نیز نمونه ای از تعاملات شهرداری با این مجموعه است.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
  1. لطفعلی مختاریزاده می‌گه:

    دستشان درد نکند.خدا به مربیانشان هم اجر ومزد بیکران دهد که با این عزیزان کار میکنند.

  2. حسن می‌گه:

    این اثر، کاشی موزاییک نام دارد و با کاشی معرق که یکی از رشته های اصیل و قدمت دار صنایع دستی ایران است متفاوت است.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net