گزارش و گزارش تصویری/تقدیر از آتش نشانان ابرکوه به مناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی

گزارش و گزارش تصویری/تقدیر از آتش نشانان ابرکوه به مناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی

ابرنیوز:به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی و  خدمات ایمنی و با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ابرکوه در مرکز آتش نشانی، از آتش نشانان ابرکوه تقدیر شد.
شهردار ابرکوه در این برنامه ضمن خداقوت به کارکنان وظیفه شناس این حوزه و زحمات قابل تقدیر آنها در این عرصه اظهار داشت: یکی از بزرگترین نعمت هایی که کمتر دیده و بسیار با اهمیت می باشد نعمت امنیت است که با تلاش بی وقفه زحمتکشان در واحد آتش نشانی برقرار می شود.

حسین حاتمی افزود: حوزه امنیت ، حوزه ای است که بخش وسیعی از آن به خدمات رسانی مطلوب شما به مردم برمی گردد. که هر چه خدمات آتش نشانی قوی و توانمند باشد ، مردم احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: هر چه مراجعات مردم به شما بیشتر باشد این امر نشانه اعتماد مردم به شما است. که ما در مجموعه شهرداری و همه همکاران چه در حوزه آتش نشانی و در حوزه های دیگر رسالتمان ارائه خدمت مطلوب و به روزبه همه مردم است.

وی ادامه داد: به همین منظور است که نبایست از موقعیتی که دارید خسته و دچار روزمره گی شوید. این است که مجموعه آتش نشانی باید تلاش نماید تا با ایجاد برنامه های مطلوب از روزمره گی و خسته شدن جلوگیری نماید.

شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه در پایان از تلاش های آتش نشانان ابرکوه تقدیر کردند.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net