مدیر کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان یزد از شهرداري ابركوه تقدیر کرد(۲نظر)

مدیر کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان یزد از شهرداري ابركوه تقدیر کرد(۲نظر)

ابرنیوز:مدیر کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان از شهرداري ابركوه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه،طی تقدیرنامه ای از سوی دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان یزد، از عملکرد شهرداري ابرکوه در مدیریت خدمات شهری، اطلاع رسانی و زیباسازی اماکن و مسیرهای گردشگری شهرستان تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه محمدمهدی شرافت خطاب به شهرداری ابرکوه آمده است:

آقای حسین حاتمی

شهردار محترم ابرکوه

با سلام و احترام

ضمن تبریک سال ۱۳۹۴ و آرزوی توفیق روز افزون در سال جدید با عنایت به رضایتمندی گردشگران نوروزی بدینوسیله از خدمات و تلاش های جنابعالی و همكارانتان در مدیریت خدمات شهری، اطلاع رسانی و زیباسازی اماکن و مسیرهای گردشگری آن شهرستلان تقدیر و تشکر بعمل می آید.

امید است با توکل به ایزد منان در سالی که بنام”دولت و ملت، همدلی و همزبانی” مزین شده است در جهت خدمت رسانی به هموطنان همچون گذشته موفق و موید باشید.

لازم به ذكر است شهرداري ابركوه در سال گذشته همكاري بي سابقه و نزديكي با اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان داشته است كه ماحصل آن اجراي پروژه هاي مشترك متعددي در اين زمينه بود.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

340 مطلب نوشته است .

 1. حامد می‌گه:

  با سلام
  خدمات و زحمات بي مزد و منت ابرنیوز و خصوصا تعهد كاري و صداقت آنان زبانزد همه و قابل تقدير و تشكر است. حقير به نوبه خودم از این سایت قدردانی می کنم.
  در مورد مجموعه شهرداري هم به نظر ميرسه بهتره حالا كه عزمي در شهرداري و شورا جزم شده و شاهد تحرك خوب اين نهادها هستيم يار شاطر باشيم نه بار خاطر….

 2. نصیر می‌گه:

  واقعا جا داشت که از ابر نیوز هم تشکر کنند که با شهرداری اینقدر همکاری نزدیک داشتند
  حالا که مدیر کل محترم تشکر نکردند ما از سایت “مردمی” ابر نیوز در جهت حمایت از شهرداری تشکر و قدر دانی می کنم


  ابرنیوز از تمامی کسانی که در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند حمایت می کند و البته هر جا نقدی منصفانه هم مطرح باشد از درج آن دریغ نمی کند..اما در مورد صحبت های شما با توجه به نظرات متعددی که در مورد یکی از فعالیت های شهرداری در قسمت های مختلف می دهید که بارها از طرف مسئولان شهرداری به آن پاسخ داده شده است این طور به نظر می رسد که نظر شما طعنه است؛دوست عزیز اجازه تخریب دستگاه های خدمت رسان را به خود نمی دهیم و این که افرادی به دلایل خاص بخواهند با نام های غیر واقعی هر چه می خواهند در این راستا منتشر کنند دور از انصاف است.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net