امام جمعه ابرکوه:ایران به دنیا ثابت کرد که حربه تحریم کارساز نیست/اسراییل در بین حامیان خود هم جایگاهی ندارد

امام جمعه ابرکوه:ایران به دنیا ثابت کرد که حربه تحریم کارساز نیست/اسراییل در بین حامیان خود هم جایگاهی ندارد

 ابرنیوز:خطیب جمعه ابرکوه  در بخش مسائل کشوری خطبه های امروز نماز جمعه ابرکوه گفت:مهم این است که ایران توانسته است ثابت کند که حربه زنگ زده تحریم کارآیی ندارد.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه های امروز نمازجمعه ابرکوه با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهار داشت:دور جدید از مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه غربی آمریکائی در حومه ژنو با نگاهی خوشبینانه انجام شد و گفته می شود شانس رسیدن به توافق به رغم سنگ اندازی های اسرائیل بالا است.

ایران ثابت کرد که حربه تحریم کارایی ندارد.

وی افزود:مهم این است که ایران توانسته است ثابت کند که حربه زنگ زده تحریم کارآیی ندارد و ایران اهل حق و منطق است و نمی توان با زبان زور با این ملت سخن گفت و لذا قدرت های جهانی هم برای خود چاره ای جز پذیرفتن حق مسلم ما ندارند.

حسینی ادامه داد:به نظر می رسد مذاکرات در لحظات حساس و پایانی باشد؛ مشروط بر این که آمریکایی ها در برابر فشار اسرائیل قدرت تصمیم گیری داشته باشند.

وی با اشاره به این که کنگره آمریکا وامدار اسرئیل است  ادامه داد:همگان می دانند کنگره آمریکا  مجموعه ای صهیونیستی و  وامدار اسرائیل و امید نتانیاهو و تکیه گاه او این کنگره است.

اسراییل دیگر در بین حامیان خود هم جایگاهی ندارد.

خطیب جمعه ابرکوه گفت:سخنرانی نتانیاهو در کنگره با دعوت رئیس مجلس و بدون موافقت کاخ سفید صورت گرفته بود و مقامات کاخ سفید در این سخنرانی حضور نیافتند و 60 نماینده دمکرات آمریکا هم سخنران نتانیاهو را تحریم کرده بودند .

حسینی ادامه داد: اوباما هم گفته است که نتانیاهو حرفی برای گفتن نداشت و این شکاف ها و اختلاف ها حاکی از این است که رژیم صهیونیستی موقعیتی در بین اصلی ترین حامیان خود هم ندارد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net