“فرزندان توانمند ابرکوه دومین جشنواره فرهنگی،ورزشی هنری خود را برگزار کردند


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20

ابرنیوز:دومین جشنواره فرهنگی،ورزشی هنری معلولان ذهنی ابرکوه با نام “فرزندان توانمند ابرکوه” به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

با حضور توانخواهان مرکز جامع توانبخشی حرفه ای پسرانه شکوفه های امید ، مرکز حرفه آموزی دخترانه اندیشه نوین وآموزشگاه استثنایی ایثار ابرکوه و مربیان آن ها  این جشنواره که از دو روز گذشته با برگزاری برنامه های ورزشی آغاز شده بود به پایان رسید.

امروز سالن مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان توانمندان ابرکوه بود و روز شاد و خاطره انگیزی را به یادگار گذاشت.

اجرای قرآن توسط یکی از توانمندان،اجرای سرود توسط گروه سرود ناشنوایان “دستان دلنواز” از موسسه خیریه خانه سبزشهرستان تفت،اجرای برنامه زورخانه توسط دو تن از ورزشکاران توانمند ابرکوه و اجرای چندین برنامه و سرودهای مرتبط با انقلاب اسلامی بخش دیگری از برنامه های این جشنواره را تشکیل می داد.

 تاتر” مترسک کوچولو ” نیزکه به جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین استان یزد راه پیدا کرده بود در این جشنواره اجراء شد.

در این برنامه همچنین از خانم اکرمی مسئول سابق مرکز حرفه آموزی دخترانه اندیشه توسط مرکز اندیشه نوین تقدیر شد.

اهدای هدایای برگزیدگان برنامه های ورزشی جشنواره نیز بخش دیگری از این مراسم بود.

در مراسم امروز، مسئولان بهزیستی ابرکوه،مسئولان آموزش و پرورش استثنایی استان یزد و آموزش و پرورش ابرکوه حضور داشتند.دیگر مسئولان دعوت شده  نیز به دلیل همزمانی این برنامه با جلسه شورای اداری ابرکوه  که با حضور استاندار یزد برگزار شد  قادر به شرکت در این مراسم نشدند.

برنامه های ورزشی این جشنواره نیز در روزهای پیش با حضور 120 ورزشکار از سه مرکز در سالن کوثر برگزار شد.

فرماندار ابرکوه نیز به همراه مسئولان ورزش شهرستان در هنگام برگزاری برنامه های ورزشی حضور یافتند.

در دومین جشنواره فرهنگی،ورزشی هنری”فرزندان توانمند ابرکوه” که با  همت مسئولان مراکز ذهنی ابرکوه وهمکاری هیئت ورزشی معلولان و جانبازان این شهرستان برگزار شد فرماندار شهرستان،اداره بهزیستی،اداره ورزش و جوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه یاری گران این برنامه ها بودند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net