اخبار جلسه این هفته شورای اسلامی شهر ابرکوه/ محور سخنان رضا ربانی(2):لزوم پاسخگویی مسئولان به اجحاف میوه فروشان،نظارت جدی تر بر حمل و نقل عمومی ،لزوم توجه به روشنایی باند کندرو شهرک ولایت ….

اخبار جلسه این هفته شورای اسلامی شهر ابرکوه/ محور سخنان رضا ربانی(2):لزوم پاسخگویی مسئولان به اجحاف میوه فروشان،نظارت جدی تر بر حمل و نقل عمومی ،لزوم توجه به روشنایی باند کندرو شهرک ولایت ....

ابرنیوز:رضا ربانی در جلسه شورای اسلامی شهر ابرکوه اظهار داشت:متأسفانه میوه فروش ها با وجود فقدان نظارت لازم به مردم اجحاف می کنند و میوه هایی با کیفیت شبیه به هم با قیمت های متفاوت عرضه می شود

وی ادامه داد:متأسفانه بسیاری از آن ها حتی برچسب قیمت نیز ندارند در حالی که برچسب قیمت خود عامل بازدارندگی برای جلوگیری از گران فروشی است.

ربانی گفت:باید با دعوت از مسئولان در شورا از آن ها پاسخگویی در این زمینه را خواستار شد.

تأمین روشنایی باند کندرو مدنظر قرار گیرد

وی با اشاره به برخی از مشکلات مردم که با اعضای شورا بازگو می شود گفت:یکی از این مسائل عدم روشنایی کافی در کنار باند کندرو جدید الاحداث شهرک ولایت است که چند شب پیش نیز شاهد وقوع یک حادثه در این باند بودیم که اگر چه خسارت جانی نداشت اما منجر به خسارات مالی بسیاری شد.

بر حمل و نقل شهری نظارت بیشتری اعمال شود

ربانی ادامه داد:مسئله نظارت بر حمل و نقل درون شهری نیز باید به صورت جدی از طرف شورا پیگیری شود زیرا نارضایتی های بسیاری از جانب مردم به واسطه رفتار برخی رانندگان و ارائه ندادن خدمات در برخی از خطوط مشاهده می شود.

وی افزود: این مسئله درحالی است که کرایه تاکسی در شهر ابرکوه مانند دیگر شهرهای همجوار و حتی بیشتر از آن تعیین شده است.

ربانی با اشاره به فعالیت های خوبی که شهرداری شیراز در چند سال گذشته در این شهر صورت داده است اظهار داشت: باید با بررسی راهکارهای این شهرداری و بهره برداری از این راهکارها برای توسعه ابرکوه برنامه ریزی کرد.

این عضو شورای شهر ابرکوه با محکوم کردن حادثه تروریستی سراوان گفت:امید است که مسئولان ذیربط تمامی تلاش خود را برای جلوگیری از تکرار این مسائل به کار بگیرند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

 1. اکرمی می‌گه:

  تاکسیها فرسوده شده اند نسبت به نوسازی آن اقدام کنید

 2. فاتحی می‌گه:

  چند نفر باید باشن که بر کار کارمندان و شورای شهر نظارت کنن . نظر سنجی بزارین ببینین که آیا مردم از عملکرد شهرداری و شورای شهر رضایت دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. مرتضوی می‌گه:

  شهرداری با دایر کردن بازار روز و تاسیس میدان تره بار می تواند از اجحاف جلوگیری کند

 4. احمد فلاح می‌گه:

  شما تو سد معبر و جمع کردن وانت های سیار میوه فروش چه نظارتی کردین که حالا بخاین این کارارو بکنین

 5. شهروند ابرکوهی می‌گه:

  جناب آقای ربانی قضاوت بیجا نکنید وقت بگذارید و به میوه فروشی ها سر بزنید در حدود 20 میوه فروشی در ابرکوه وجود دارد اما تعدادی اندکی به علت عدم انصاف و بی وجدانی به جهت پیمودن راه یک شبه در حق مردم اجحاف میکنند و دلیلش را میوه لوکس میگذارند . چندی پیش جلو پمپ بنزین متوجه داد و بیداد و توهین کردن صاحب میوه فروشی به بازرسان صنف بودم که بعلت نداشتن برچسب قیمت جریمه شده بود و اون دو بازرس خیلی با سعه صدر و منطقی برخورد کردن که جای تقدیر و تشکر دارند . جناب آقای ربانی خانه از پای بست خراب است ….

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net