سالن ارشاد ابرکوه باز هم شرمنده علاقه مندان هنر شد+گزارش تصویری(6نظر)

سالن ارشاد ابرکوه باز هم شرمنده علاقه مندان هنر شد+گزارش تصویری(6نظر)

ابرنیوز:سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه در آخرین برنامه شب های شعر و موسیقی باز هم شرمنده علاقمندان هنر شد.

در آخرین برنامه شب های شعر و موسیقی که به مناسبت گرامیداشت امیرکبیر برگزار شد  با زهم سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه که تنها سالن برگزاری این گونه برنامه ها و همچنین بسیاری دیگر از نشست های ادارات است نتوانست پاسخگوی علاقمندان باشد.

در این برنامه علاوه بر پرشدن صندلی ها؛ عده ای نیز به زور خود را داخل سالن جای دادند.

علاوه بر این بسیاری از مردم نیز با دلخوری به خانه های خود بازگشتند.همچنین عده ای نیز با مجوز مسئولان برای دنبال کردن برنامه به اتاق نور در طبقه دوم هدایت شدند.

این موضوع بارها رسانه ای شده است ولی تا آن جا که اطلاع داریم و با وجود تأمین یک زمین ده هزار متری برای ساخت مجتمع فرهنگی هنری شهرابرکوه و زمین 6 هزارمتری در شهر مهردشت برای این منظور، هنوز چندان فعالیتی برای ساخت این مجتمع ها و رفع این مشکل انجام نشده است.

یکی از هنردودستان حاضر در جلسه در همان ساعات پیامکی را به همکاران ما در سایت ابرنیوز ارسال کرده است که متن آن را می آوریم

“سلام .امشب خجالت کشیدم از این که اهل شهری هستم که یک سالن آمفی تئاتر جامع و کاملی که گنجایش جمعیت بالایی را داشته باشد ندارد و مسئولینش بعد از سال ها که جلسات و کنگره های سراسری مانندشعر کویر و … را در سالن اداره ارشاد برگزار می شود و همیشه مشکل امکانات و ظرفیت داشته است توانایی تأمین پول و ساخت یک سالن هر چند پرهزینه را نداشته اند.

بهتر است برنامه های این چنینی مانند شب شعر هفتگی را برگزار نکنند.خواهشمندم مخصوصا به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه منتقل کنید و خواهشأ مطلبی در این مورد در سایت ابرنیوز قرار دهید.

1 2 3 4

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

 1. مهندس می‌گه:

  آقا رضا ما نفهمیدیم شما اصولگرایی ، اصلاح طلبی یا میانه رو هستی زیاد نظرات عجیب شما را میبینیم که برای برنامه ها متلک می اندازید ، فکر کنم اصولا شما با اجرای برنامه در این شهر مخالف هستید که هر از گاهی این و اون و متهم به این وری یا اون وری بودن می کنید ، یا برنامه ها را به تمسخر می گیرید البته بنازم به آقای عادل که مثل بعض ها گوشی نیست و بدون توجه به این حرف ها و کارها داره کار می کنه ولی بنده باید ضمن خسته نباشید به رییس عزیز اداره ارشاد و همه کسانی که دست اندر کار برنامه های این اداره هستند عرض کنم عزیزان ما همیشه حامی شما خواهیم بود و بدون واهمه به کار خود ادامه بدهید و بدانید همه ابرکوهی ها به شما و همه کسانی که برای این شهر بدون توجه به گرایش های قومی و سیاسی و محلی در حال کار هستند افتخار می کنند.

 2. احسان می‌گه:

  در جواب رضا
  خدا کند کسی قصد کار کردن داشته باشد
  یک مسئول اداره با پیگیری های مستمر میتواند کاری کند که مسئولین رده اول شهرستان برای این مشکل تدابیری بیاندیشند.
  وقتی یک مسئول رده اول به مراسمی دعوت شد و در صورت پنج دقیقه دیر آمدن جای نشستن نداشت مجبور میشود کنار سالن بایستد و تدابیری را اندیشیدن نماید
  کاش مردم ما اینقد خوب نبودن که تا یک مسئول میاد جاشونو به اون بدن . . . .

 3. رضا می‌گه:

  سلام

  ضمن تقدیر از بر گزار کنندگان، از همسو شدن آقای عادل با اهداف دولت و….ابراز خوشحالی و تعجب می نمایم.

 4. رضا می‌گه:

  البته مسئولین رده اول شهرستان باید برای این معضل که مشکل عمومی شهرستان است تدبیری بیاندیشند. و گرنه از دست یک مسئول اداره با دست خالی چه کاری بر میآید.

 5. مهرآبادی می‌گه:

  سلام.
  یکی از دلایلش اینه که برای شهر مهردشت هیچ سالنی احداث و راه اندازی نمیشه تا مردم این منطقه هم از این نعمت بی نصیب نمونند.
  البته نیم بیشتری از هنرمندان ابرکوه هم مهردشتی هستند.

 6. عاشق موسیقی سنتی می‌گه:

  با سلام
  چی میشه گفت… .فقط باید تاسف خورد….

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net