تکریم و معارفه بخشدار جدید بخش بهمن ابرکوه برگزار شد/همدلی و تعامل باعث توسعه بخش بهمن می شود(۲۰نظر)

تکریم و معارفه بخشدار جدید بخش بهمن ابرکوه برگزار شد/همدلی و تعامل باعث توسعه بخش بهمن می شود(۲۰نظر)

 ابرنیوز: با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد بخشدار جدید بخش بهمن معرفی شد و آن چه در این جلسه و از زبان مسئولان بیان می شد لزوم توجه به همدلی و تعامل مردم و مسئولان برای توسعه هر چه بیشتر بخش بهمن بود.

امروز عصر و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد، مسئولان بخش بهمن و ابرکوه و همچنین جمعی از مردم و خانواده های شهداء مراسم تکریم و معارفه بخشدار جدید بخش بهمن برگزار شد.

در این برنامه از خدمات حجت محمدی بخشدار سابق بخش بهمن که حدود ۴۰ ماه در این پست به خدمت مشغول بود قدردانی و علی اکبر اسحاقی به عنوان بخشدار جدید بخش بهمن معرفی شد.

فرماندار ابرکوه: فعالیت های بخشدار سابق قابل تقدیر است.

فرماندار ابرکوه در این جلسه اظهار  اشت:احترام و اعتماد مردم به بخشداران و فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت وظیفه دولتمردان برای خدمت بهتر را سنگین تر می کند.

سیدنبی رسولی افزود:چه قدر خوب است که زمانی که تودیع می شویم حسرتی بابت کارهایی که می توانستیم برای مردم انجام دهیم نداشته باشیم.

وی ادامه داد:از فعالیت های خوب بخشدار سابق و تلاش برای محرومیت زدایی از این بخش قدردانی و از بخشدار جدید به واسطه قبول این پست تشکر می کنم.

رسولی در این جلسه همچنین به بیان مشکلات بخش بهمن و شهرستان ابرکوه پرداخت و از مسئولان استانی خواست که توجه ویژه ای به مناطق محروم داشته باشند تا آن ها بتوانند خود را به سطح شهرستان های برخوردار برسانند.

امام جمعه بخش بهمن: با هر کس خطوط قرمز نظام را رعایت کند همکاری می کنیم.

امام جمعه بخش بهمن نیز با تشکر از بخشدار سابق به واسطه ولایتمداری و تعامل و همراهی با مسئولان و مردم اظهار داشت:کسی نباید از امام جمعه به واسطه به زبان آوردن خواسته های مردمی گلایه داشته باشد.

حجت الاسلام رضا علیزاده اظهار داشت:این که سلیقه ها متفاوت باشد ایرادی ندارد و با هرکس که خطوط قرمز نظام را رعایت کند به عنوان امام جمعه همکاری می کنم و الحمدالله بخشدار جدید بخش بهمن نیز فردی ولایی و رزمنده است.

وی افزود:فلسفه وجودی مسئولان خدمتگزاری به مردم است که در دین ما ارزشمند است و اگر کسی نمی تواند در این مسیر گام بردارد نباید قبول مسئولیت کند  زیرا هم باید جوابگوی مردم و هم خداوند باشد.

علیزاده گفت:مردم با نظام جمهوری اسلامی مشکل ندارند و بارها وفاداری خود را نشان داده اند بلکه با بی عدالتی،ناکارآمدی برخی ها و سیاست زدگی مشکل دارند.

علیزاده ادامه داد:نباید با جنگ و دعوا  باعث شد که افراد متخصص و کارآمد از چرخه خدمتگزاری باز بمانند و اگر چنین شود به فکر مردم نیستیم و امر پسندیده ای نیست.

وی افزود:به عنوان بلندگوی مردم حرف مردم را می زنم و ترسی از رفتن ندارم و انتظار داریم همه با تعامل با یکدیگر بتوانیم شاهد زدودن محرومیت از این بخش باشیم.

بخشدار سابق بخش بهمن: تلاش های انجام شده به همت تمام مردم و مسئولان انجام شده است/ امیدوارم مدیون  خدا و خون شهداء نباشیم.

بخشدار سابق بخش بهمن نیز در این جلسه به بیان برخی از فعالیت های این بخشداری ظرف چند سال گذشته پرداخت.

حجت محمدی افزود:تلاش هایی که انجام شده است به همت مسئولان شهرستانی،استانی و همراهی مردم بوده است که قدردان محبت های آنان هستم و امیدوارم که در پیشگاه خداوند و خون شهداء شرمنده نباشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد:نگاه استانداری توجه به ظرفیت های شهرستانی است/تعامل باعث توسعه بخش بهمن می شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد نیز با قدردانی از زحمات بخشدار سابق و تشکر از قبول این پست توسط بخشدار جدید اظهار داشت:باید با استفاده از پتانسیل های موجود برای رفع مشکلاتی که از قبل داشتیم و بحران هایی مانند تحریم تلاش کنیم و تأکید مسئولان استان و به ویژه استاندار یزد بحث نگاه به ظرفیت های شهرستانی و به فعلیت رساندن آن ها است.

محمدعلی طالبی افزود:توسعه متوازن استان به طوری که همه از مواهب توسعه بهره مند شوند باعث این مسئله شد که تلاش شود در ارتقای مدیریت و اختیارات و قدرت مانور مسئولان شهرستان ها بکوشیم تا آنان به راستی نماینده واقعی دولت باشند.

وی ادامه داد:قدردان زحمات بخشدار سابق هستیم و از بخشدار جدید نیز که از نیروهای فعال شهرستان و از معلمان خوشفکر شهرستان است و آزمون های متعددی را برای پذیرش این پست گذرانده است می خواهیم که با تعامل با مردم،مسئولان و امام جمعه برای خدمت به مردم بکوشد.

بخشدار جدید بخش بهمن:با تعامل، همیاری و همدلی برای پیشرفت بخش بهمن تلاش می کنیم.

بخشدار جدید بخش بهمن نیز  با ادای احترام به خانواده های شهداء حاضر در جلسه اظهار داشت:در مورد بحث هایی که پیش آمد و نباید پیش آمد گاهی فراموش می کنیم که باید در جای دیگری نیز پاسخگو باشیم.

علی اکبر اسحاقی افزود:گلایه ای ندارم و امروز این شعر از یمینی شریف را که سال ها درس داده ام تکرار می کنم که “دست در دست هم دهیم به مهر،میهن خویش را کنیم آباد” و بخشداری خانه همه است و قدم منتقدین بر روی چشم ما است.

وی ادامه داد: این جمله رییس جمهور که می گوید:باید آستانه تحملمان را بالا ببریم مصداق “اشداء علی الکفار و رحماء بینهم” است که متأسفانه گاهی جای آن ها را عوض می کنیم.

اسحاقی گفت:از تمامی بخشداران این بخش از آغاز تاکنون که برای مردم تلاش کرده اند قدردانی می کنم و خود نیز از محرومیت ها چه نداشتن تابلوهای راهنمایی و چه مشکلات درمانی اطلاع دارم و از امروز تلاش می کنیم با تعامل، همیاری و همدلی و در کمال دوستی و دلسوزی برای پیشرفت این منطقه تلاش کنیم.

برای دیدن گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک کنید.

برای خواندن سوابق کاری بخشدار جدید بخش بهمن به اینجا بروید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

 1. همشهری می‌گه:

  با سلام و احترام
  آقای اسحاقی یکی از بهترین و دلسوزترین بخشدارها هستند .از زحمات بی نهایت شما کمال تشکر دارم. ان شالله همیشه شاد و سالم باشید.

 2. شعبان می‌گه:

  چهار سال گذشت و کاری هم از اقای اسحاقی بر نیامد.این هم نشانی از نشانه های دولت تدبیر وامید در گماردن افرادی که کار امدی ندارند در مناصب مختلف

 3. ایکس می‌گه:

  چرا بخش کامنتهای این خبر را غیر فعال کرده اید؟؟؟؟؟
  http://abarnews.ir/?p=21105
  ——————
  سلام مشکل فنی بود که رفع شد

 4. محمد هادی زارع زاده ابرقویی می‌گه:

  بنام خدا
  بر عکس تمام دوستان بنده به آقای محمدی تبریک می گم و از خدای متعال برای آقای اسحاقی طلب صبر دارم.

  • یک همشهری می‌گه:

   باسلام آقای محمدی انشالله همیشه در سایه خداوند زنذه و پایدار باشی

  • علیمحمد می‌گه:

   بله ، واقعا طلب صبر باید کرد. ………  تبریک به  تمام کسانی که دلشان برای شهر میسوزه  به خصوص امثال آقای بخشدار جدید. امیدواریم موفق شوند. 

 5. عباسی می‌گه:

  اینگونه انتصابات که مسئول ستاد نامزد پیروز انتخابات باید در هر صورت باید به عنوان وارث سهمی ببرد از بیخ غلط است. کجاست شعار شایسته سالاری.

 6. فلاح می‌گه:

  اننخاب به جا و شایسته ایست. آقای اسحاقی پیشنهادهای بهتری هم داشتند در استان اما به خاطر علاقه مندی به شهر و زادگاهشان فعلا ترجیح دادند اینجا خدمت کنند. امیدواریم موفق باشند.

 7. شاهرخ معمار می‌گه:

  سلام انتخاب بجا و شایسته ای است تبریک میگم جناب اسحاقی انشاالله موفق باشید

 8. حمید می‌گه:

  با آرزوی موفقیت و سربلندی برای دوست عزیزم آقای اسحاقی
  انتخاب بجا ایشان را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوم توفیق خواستارم.

 9. محمد حيدري می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت برادر بزرگوارم جناب اقاي اسحاقي 
  انتخاب شايسته و بجاي شما را به عنوان بخشدار جديد بخش بهمن تبريك عرض مي نمايم 

 10. دلسوز می‌گه:

  واقعا این انتخاب غیر سیاسی و از روی شایسته سالاری است؟!!!!!

 11. ابرقویی می‌گه:

  احسنت به امام جمعه و شجاعتی که دارند انشاء الله بتوانند منشا خیر باشند

 12. اکبر می‌گه:

  تبریک انشاالله موفق باشید.

 13. محمد می‌گه:

  متاسفانه در هر دولتی انتخاب های ما سیاسی است نه از روی ملاک ها و نیازها و شایستگی ها البته من نمیخواهم بگویم اقای اسحاقی شایستگی ندارد من یک مشکلی جامعه را بیان میکنم خدا کند که این روش ها اصلاح گردد ضمن تشکر از زحمات اقای محمدی برای اقای اسحاقی ارزوی موفقیت دارم

 14. احمدی می‌گه:

  دست در دست هم دهیم به مهر،میهن خویش را کنیم آباد!
  آفرین به بخشدار جدید و فرهنگی بهمن! 
  ان شا الله موفق باشند

 15. ناشناس می‌گه:

  دولت ان است که بی خون دل اید بکنار ورنه با سعی وعمل باغ جنان اینهمه نیست

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net