جولان فتنه گران ناکام در دانشگاه ها /حجت الاسلام هاشم تقدسی(66نظر)

جولان فتنه گران ناکام در دانشگاه ها /حجت الاسلام هاشم تقدسی(66نظر)

ابرنیوز:مطلب ارسالی یکی از همراهان سایت خبری ابرکوه را می خوانید.

پس از آنکه با مقاومت منطقی و امانت داری مجلس شورای اسلامی ، بالاخره دولت یازدهم (در خصوص انتخاب وزیر علوم) پذیرفت که فقط اقدام همراه با تدبیر وعقلانیت ،امید آفرین است ؛جناب آقای فرهادی را که طبق سوابق از اصلاح طلبان غیر افراطی و معتقد به چهار چوب نظام است را معرفی و وکلای مردم نیز با رای بالا  او را انتخاب و موثق دانستند و ثابت کردند که میزان رای اعتماد و یا عدم اعتماد به وزرا ، فقط لحاظ کردن منافع ملت ونظام جمهوری اسلامی است و نه از سر لجبازی و…
اما انگار موج هواپرستی فتنه گران ، پایان ندارد و براندازان ِ ناکام ، کماکان حاضر به قبول مشی عاقلانه دولت نبوده و شتاب علمی کشور و حفظ آرامش فضای علمی در دانشگاه ها را خلاف منافع اربابانشان می بینند ، لذا هر از چند وقتی تفاله های سیاسی خود را که در جریان حماسه کوبنده 9دی بواسطه سیلی مردم پس زده شدند را جهت ایجاد آشوب وبلوا وایراد سخنان ساختار شکنانه ، به شهرهای کوچک وبزرگ و دانشگاه های معروف وغیر معروف اعزام می کنند تا شاید از فسیل شدن بیشتر تفکرشان جلوگیری و با فریب و دغلکاری استادانه بتوانند عده ای را با خود همراه کنند والبته که بینا نخوانده اند !!!
لذا وقت آن رسیده که جناب آقای فرهادی که طبق سخنان صریح خود در مجلس شورای اسلامی ” فتنه ” را خط قرمز خود و فرمایشات امام خامنه ای (حفظه الله)رافصل الخطاب دانستند فکری برای این بیماری مُسری کنند تا از تشویش بیشتر در دانشگاه ها و کند شدن شتاب علمی کشورمان جلوگیری ونیز صداقت گفتار خویش را اثبات کنند.
البته نباید غافل بود که فتنه گران نیز همچنان با زیاده خواهی تمام به سم پاشی افکار دانشجویان و… مشغولند که دانشگاه فردوسی مشهد و اخیرا نیز(هفته بسیج) بلوایی که در دانشگاه اصفهان به سبب قرائت پیام فتنه گر آزاد(س- م -خ) رخ داد ، گواه زنده ای بر این حقیقت می باشد و صد البته دانشجویان ولایتمدار، آگاه وبصیر از این توطئه غافل نبوده وضمن عکس العمل منطقی ، سالم و دور از هرگونه تشنج ، دست از حق خواهی برنداشته و از هدف خویش که همان سرعت بخشیدن به چرخه علمی کشورست به حاشیه کشیده نخواهند شد. انشا الله
والسلام علی من اتبع الهدی

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. lمهدی می‌گه:

  اینارو ولش کنین. بگید ببینیم آخر کلید به قلف خورد یانه؟

 2. رازی می‌گه:

  دانشجو بیدارست ،،،،،،،،از فتنه گر بیزار ست

 3. مهرزاد می‌گه:

  بازهم .. ، مارا پیش شهدا در یزد خجالت دادند شهدا شرمنده ایم

 4. دیدبان می‌گه:

  فقط منتظر اشاره رهبریم همین و بس

 5. احسان می‌گه:

  فتنه ماری زخمی و به دنبال انتقام از ملت و رهبری است

 6. امید می‌گه:

  سلام 
  فتنه برای مجلس خبرگان آینده نقشه ها کشیده بهوش باشید فتنه بزرگتر در راهه…

 7. سلطان می‌گه:

  چند روز پیش تو جلسه سخنرانی علی مطهری یه دانشجو به خاطر سوال نزدیک بود به دست فتنه گران خفه شود و نقش زمین شد این فضا ی باز سیاسی دولت منو کشته!!!!

 8. مهرزاد می‌گه:

  فتنه ،،،،این لفظ چقد حال آدم رو بد میکنه خدا ازشون نگذره که همه مقدسات رو هم نشانه گرفته است

 9. مهدی می‌گه:

  ما که هنوز تو ی شوک شیب ملایم دولت گیج ومات نشستیم و حالمون خوب نیس

 10. حمیدرضا می‌گه:

  فتنه گر یان یعنی شیفتگان قدرت از هر جناحی که باشند اما فتنه ۸۸داستانی غم انگیز بود که هیچگاه از باد مردم نخواهد رفت مرگ بر آنانکه با نامردی کشور را محل تردد منافقین کردند وهنوز هم دست از سرمان بر نمیدارن

 11. قاطع و صریح می‌گه:

  تا زنده ایم نمیگذاریم فتنه و فتنه گر در این مملکت جولان دهد…
  نمیگذاریم خیانت سران فتنه در سال 88 به دست فراموشی سپرده شود
  و نمیگذاریم فتنه جدید از این آتش زیر خاکستر شعله ور شود

  خط قرمز ما فتنه و فتنه گرهاست و اگر خدای نکرده روزی بخواهد فتنه گری در این کشور سر باز کند دودمان فتنه گر ها را خودمان به باد خواهیم داد و منتظر کسی نخواهیم شد ان شالله

 12. همشهری می‌گه:

  سلام
  حتی یک نظر مخالف ندیدم نمیدانم کسی نیست یا سانسور میشود
  —————-
  سلام با دقت بیشتری نگاه کنید متوجه می شوید.

  • دلسوز می‌گه:

   مخالف با چی؟ بنده خدا
   مگه ناحق گفته؟ حرف حساب جواب نداره

   • همه بخونین... می‌گه:

    سلام به همگی .واقعا آفرین اینه آرمانهای امام؟ما ایرانیها فقط دنبال شعاریم فقط با حرف زدن میخواهیم آمریکا و اسرائیل را نابود کنیم وموج بیداری اسلامی را احیا کرده و و و و …دست بر دارید کدوم از شماها که میخواین با آمریکا مقابله کنیدتا حالا یه ایده تولید رو دنبال کردیداما مردم همون کشورهای غربی و چین و ژاپن و …این کارا رو میکنندنه اینکه شعار بدن ما با این کارهامون کشورمان را داریم نابود میکنیم فقط بلدیم اظهار نظر سیاسی کنیم و از راهکار عملی غافلیم میگوییم جنس ایرانی بخریم بعد متوجه میشویم چینی است عزیزان این یعنی شکست این یعنی شکست این یعنی شکست ..

    • عبدالله می‌گه:

     سلام 
     این نظر جنابعالی چه ربطی داشت به جریان فتنه ومحکوم کردن اونها چرا بحث را قاطی میکنی؟؟؟هر کدام سر جای خوش باید دنبال بشه

 13. احمد می‌گه:

  برخی اصلاحات چی ها و طرفداران سران فتنه میگن : «چرا حصر ، یا آزادشون کنید یا محاکمه کنید. حتما از شنیدن حرف هاشون می ترسید»
  یکی نیست به این اصلاح طلب افراطی بگه آخه این سران فتنه میخوان بیان چی بگن؟
  چه دفاعی دارن؟ اون همه بیانیه هایی که میدادن و مردم(البته اندکی جاهل و تعدادی خودفروخته و جمعی کورباطن) را کشوندن کف خیابان و لطمه سنگین سیاسی و اقتصادی به کشور زدن، ایران را دشمن شاد کردن و به اسلام و آرمانهای شهدا توهین کردن، را یادشون رفته؟؟

 14. حمید می‌گه:

  چرا به زور آزادی سران فتنه  رو جزو مطالبات مردمی قلمداد میکنند بخدا مردم به خون وطن فروش ها تشنه اند. اصلا بیشتر ومهمترین ه تحریم ها از بعد فتنه 88شروع شد که خدا ازشون نگذره

 15. خردمند می‌گه:

  سلام به نظر من با اینکه همه ماهیت  آمریکایی اسراییلی فتنه 88رو فهمیدند اما باز هم باید خیلی این افراطی ها رو بپاییم

 16. عبدالله می‌گه:

  لعنت به فتنه گران وحامیان ومدافعان داخلی وخارجی آنها هنوز هر وقت یاد عاشورای ۸۸۸ میفتم  از حضرت زهرا خجالت میکشم الحمد لله ۹دی جبران شد 

 17. محمد مهدی می‌گه:

  اگه یه کم از شهدا و مادران شهدا خجالت میکشیدند اوضاع ما این نمیشد که کارمون برسه به جایی که دشمن برامون کف بزنه….

 18. نجمه می‌گه:

  احسنت به حاج آقا تقدسی . اگه مملکت ما چهار تا روحانی مثل شما رو داشت که چند تا تو گوشی اخلاقی به این آتیش زیر خاکستر ها به قول رفیقمون بزنه الکی گنده نمیشدن

 19. رضا می‌گه:

  داداش آگه میخوای جلو این فتنه گرا رو بگیری باید اول آتیش زیر خاکستر هارو خاموش کنی 

 20. محمد علی می‌گه:

  فتنه هنوز آتش زیر خاکستره باید بیدار باشیم که افعی زخم خورده شدند و دست از سر ملت بر نمیدارند….مردم هیچ وقت این خائنین را از یاد نمی برند

 21. یعقوب می‌گه:

  سلام به همه دوستان،آقای تقدسی صحبت در رابطه بافتنه چکش روی آهن سرد کوبیدنه،چون اینها بااصل نظام اسلامی مشکل دارن و قرار هم نیست که با موعظه خودشونو اصلاح کنند،کسی که خودشو به خواب زده نمیشه از خواب بیدارش کرد،اونا خودشون بهترفرق حق و باطل رو میدونند ولی منافع پشت پرده چشمشون روگرفته.

 22. عباسعلي عادل می‌گه:

  ریشه فتنه خودخواهی و غرور و بی بصیرتی است.

  به خیال خودباقي باشید . وشما روزی را خواهید دید که سپاه اسلام به فر ماندهی  ولی عصر عج همه شما بد خواهان فتنه گر را از سر راه برداشته و دنیا بدون شما نفسی خواهد کشید.

  اللهم عجل فرجة وسهل خرجة.

   

 23. دریا می‌گه:

  دولت آقای روحانی باید مراقب نفوذ بیشتر فتنه گرا ن باشد واز رای شکننده خود مراقبت کنه

 24. وحید می‌گه:

  براستی چرا و به چه منظور با وجود روشن شدن مواضع فتنه گران و اصرار بر خط مشی خود اشخاصی مانند علی مطهری باید بلندگوی آنها در داخل و خارج از کشور باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 25. حسینی می‌گه:

  بنده به مهندس میر حسین موسوی رای دادم اما بعد از جربانات 88خیلی فکر کردم و از ساده لوحی خودم در انتخاب افراد هنوز شرمنده وپشیمانم اما هنوز بک اصلاح طلبم و قوانبن جمهوری اسلامی را قبول دارم و آزادانه فعالیت قانونی خودم را انجام مبدم و این تند روی بود که امروز اصلاحطلبان حقیقی  را هم به حاشیه رانده و مورد سرزنش مردم قرار داده است.

 26. مهران می‌گه:

  ضمن تشکر از حاج آقا که با صراحت تمام از گفتن حق طفره نرفته اند مطلب گرم  و لازمی بود

 27. دلسوز می‌گه:

  جناب آقای حیدری و دیگر افرادی که حاضر نیستید با عینک عدل و تقوا به موضوع نگاه کنید
  افرادی مانند علی مطهری که زیر سایه پدرش مطرح شده اما راه پدر را گم کرده هنوز برای شما ناشناخته اند؟
  سخنان گستاخانه ایشان که تریبون فتنه گران شده اند برای شما مفهومی نداره؟ مگه نظریات سر کردگان اصلاح طلب با ماهیت معلوم الحالشان را نشنیده اید که گاه صریح و گاه در لفافه اصل نظام را زیر سوال می برند و چشم امیدشان به شیطان بزرگ است و نه کلام خدا و کلام ولایت.
  سری به کتاب قرآن هم بزنید،بد نیست، آیه120 سوره بقره و 28 توبه را بخوانید و از علما تفسیرش را بشنوید.کما اینکه چنان آیات صریح و روشن است که هر عقل سالمی توان درک آنرا دارد.
  بدانید راه پیروزی ما سازش و کرنش جلوی شیطان بزرگ (به قول شما کدخدا) و سگ نگهبانش نیست بلکه مقاومت و توکل برخدا و گوش به فرمان ولی امر بودن است.
  بهتر است تفاله های فتنه گر خاموش باشند و دعاگوی رافت اسلامی که سران خائن آنها هنوز نفس میکشند، وگرنه حق آن بود که به جرم روشن و آشکارشان اعدام میشدند.(طبق فقه اسلامی ونه سلیقه و نظر شخصی)الهم وفقنا لما تحب و ترضی

  …..
  توضیح ابرنیوز:دوست عزیز در مورد خط آخری که نقطه چین شده است ما هنوز از مطلبی که فرمودید اطلاعی پیدا نکرده ایم.

  • محمد می‌گه:

   سلام ابرجان فکر نمیکنید دلیل اینکه شما نمدانید دلیل موجهی برای انتشار نیافتن نظر باشد شما نمیدانید مگر قرار است اول شما همه چیز را بدانید.

   —————
   سلام دوست عزیز ما وقتی سند معتبری برای یک نوشته نداریم قادر به درج ن نیستیم و این به این معنی نیست که همه چیز را باید اول ما بدانیم ولی شما که می دانید باید مدرکی به ما ارائه کنید تا قادر به درج مطلب شما باشیم و نمونه آن یک خطی است که شما نوشته اید و منتشر نشده است.

   • دلسوز می‌گه:

    سلام خدمت مدیر محترم سایت ابرنیوز
    نویسنده مطلب با اسم دلسوز بنده بودم و اعتراضی به عدم درج 2خط آخر آن ندارم
    هر وقت خبر قطعی شد و اعلام عمومی شد مجددا نظر خواهم داد

    ————
    سلام. به داشتن همراهانی چون شما به خود می بالیم.همیشه منتظر انتقادات شما هستیم

    • محمد می‌گه:

      نوسینده اعتراض بنده بودم و البته نظر دهنده اصلی فرد دیگر 
     خواستم عرض کنم که اینکه دلیل اوردید ما هنوز در مورد دو خط اخر اطلاعی نداریم دلیل موجهی برای انتشار نیافتن نیست البته بنده از محتوای این دو خط اطلاعی ندارم شاید هم قابل انتشار نمیباشد که قطعا همینطور است که منتشر نکردید و دلیل قانع کننده ای داشتید ولی دلیلی که نوشتید به نظر من قانع کننده نیست میتوانستید مثلا بگویید برای دو خط اخر نیاز به ارائه مدارک است.

     ——————
     سلام .با تشکر.بله بهتر بود همین گونه که شما فرمودید عمل می کردیم همانطور که بعدأ در پاسخ به یک نظر همین مسئله بیان شد 

 28. رضا می‌گه:

  جناب تقدسی من فکر میکنم شما خودتان بسیار تند رو هستید اول خودتان رو اصلاح کنید بعد دنبال اظهار نظر باشید

  • همشهری می‌گه:

   آقای رضا 
   فکر نمیکنید حامیان فتنه بیشتر لایق «تند رو» خواندن هستند ضمن اینکه اگه مخالفت با فتنه و فتنه گران تند روی باشد تمام چندین میلیون مردم حماسه ۹دی هم  و شخص رهبر عزیزمان نیز با این حساب تند رو هستند پس کمی فکر کنید متوجه می شوید این شما و همفکرانتان هستند که جایی که نباید تند روی کنید و جایی کا باید سرعت در خیر بگیرند کند روی کردند وبا دشمن هم صدا شدند ضمنا علی علیه السلام هم ذوالفقار داشت او تند رو نبود؟!

 29. رضا می‌گه:

  اقای تقدسی اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم شما خیلی هم با محبت با این دولت نگاه کردید این برشون رو دیدیم اون برشون رو هم میبینیم

 30. رضا می‌گه:

  آقا ی تقدسی شما فرمودیداگر بخواهیم واقع بینانه تر نگاه کنیم خیلی محبت آمیز نگاه کردید  این برون رو دیدیم اون برون رو هم خواهیم دید  همچنین نباید حامیان فتنه را جدی گرفت اگر جولان دهید آنها هم …

 31. یا زهرا می‌گه:

  فتنه هیچ وقت موفق نمیشود.طوفان 9 دی هنوز زنده است

 32. سلطان می‌گه:

  مرگ بر هر ه گرگ تو لباس میشه!!!!!

 33. همشهری می‌گه:

  متاسفانه قصه رفع حصر از این خاینین تبدیل به یک کوچه فرعی شده تا حواس مردم رو از مشکلات اصلی مملکت پرت کنند خودشون بگن آیا مشکل مردم ما آزادی این دو نغر مضر هست یا مسایل اقتصادی و قیمت نان و امنیت و بیداری اسلامی و پیشرفت علمی و…چرا مردم رو …..حساب می کنند

 34. علیرضا می‌گه:

  یکی به این فتنه گران بگوید خیلی وقت پیش مشتشان برای ملت باز شده است، بیش از این تقلا نکنید.

 35. فاطمه *** می‌گه:

  فتنه خط قرمز نظام و مقام معظم رهبری است و فتنه گران کاسه لیسان آمریکا و اسرائیل هستند.

 36. فاطمه می‌گه:

  فتنه گران چه زمانی میخواهند دست از سر ملت بردارند؟؟؟

 37. حسینپور می‌گه:

  در پاسخ به آقای حیدری
  مجبور نیستید خلاف واقع بگید بنده شخصا فیلم دانشگاه اصفهان رو که با موبایل گرفته شده دیدم تا اسم آقای سید فتنه گر آمد شعار مرگ برفتنه گر تمام سالن رو پر کرد ومجری هر چه دعوت به آرامش کرد کسی آروم نشد وحتی نزدیک به درگیری هم پیش رفت.

  ————–
  دوست عزیز با امکان جدید ابرنیوز و با زدن دکمه پاسخ در زیر همان نظر ،می توانید جوابتان را در زیر همان نظر شاهد باشید

 38. ناشناس می‌گه:

  گور بابای فتنه و فتنه گر ما تابع ولایت هستیم نه جلوتر حرکت میکنیم نه عقب تر .فرمان بدهند علیه همه فتنه گرا پا میشیم

 39. ناشناس می‌گه:

  با سلام ادم خوابو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نه

 40. رضا می‌گه:

  واقعا كه نظام لطفي كه به فتنه گران كرده از سر جدّشون هم زياده چه رحمت رأفتي دارند اين رهبر عزيز و بزرگوارمون.

 41. حسین می‌گه:

  فتنه گر حیا کن  *******دانشگاه رو رها کن

 42. کریم می‌گه:

  واقعا که چقد پر رو هستن این هتاکان به عاشورای حسین علیه السلام

 43. محمد حيدري می‌گه:

  در خصوص سخنراني اقاي مطهري در دانشگاه فردوسي مشهد كه بايد بگم ايشان چند كلمه با دليل و منطق حرف زدنند كه اگر ميتوانيد با منطق جواب دهيد نه با فتنه فتنه گفتن
  در خصوص سخنراني اون سيد بزرگوار هم من خودم شخصا حضور داشتم من كه جز تشويق و شعارهاي زنده باد عكس العمل بدي نديدم

  • حاتمی می‌گه:

   آقای محمد حیدری 
   میشه بگید کدام سید بزرگوار!!!!آهان منظورت همون پسر نوح هست؟؟؟روشن تر میگفتی آخه ما فقط سید حسن نصر الله ومرادش  آقا سید علی رو سید بزرگوار میشناسیم نه فتنه گری رو که شما اشاره کردین

   • دوست می‌گه:

    این چه حرف بی ادبانه و غیر قابل قبولی است که می زنین
    ما فقط دو تا سید را بزرگوار می دانیم؟
    قباحت داره واللا

    • مهرزاد می‌گه:

     همه سادات عزیزن به جز فتنه گراشون ضمنا خواننده عاقل باشه برداشت بهتری هم مبشد از این نظر کرد مگر اینکه …

   • مسلم می‌گه:

    سیدی که حامی اهانت کنندگان به جد بزرگوارشه (اهانت فتنه گران به عاشورا )رو با لفظ بزرگوار خطاب نکنید لطفا !!!

 44. محمدی می‌گه:

  آیا حکم محاربه با نظام و اعدام دو فتنه گر معروف قابل اجراست؟

  • رضا می‌گه:

   اينجوري كه آقاي جنتي گفتن نيازي به محاكمه ندارن!صرفا اينكه برن دادگاه واسمشونو بگن حكم اعدام قابل اجراست.فقط نميدونم چرا نميرن؟

   • مسلم می‌گه:

    آدم متهم محاکمه میشه نه آدم مجرم…!
    مجرم جرمش مشخصه و نیاز به محاکمه نداره … اینقد محاکمه محاکمه نکنید.

 45. رحمانی می‌گه:

  فتنه گران فتنه گری تا به کی؟ مزدوری دشمن مگه چقد می ارزه؟نوبل میدن یا ساخاروف؟ بهشت با ولایت بودن رو به چی میفروشین؟واخجالتا واحسرتا وا ضلالتا…

 46. م . اله یاری می‌گه:

  البته این سخنرانان اصل نظام را قبول ندارند در حالی که وقتی برمنصب ریاست بودن دائم از اطاعت از رهبر معظم انقلاب  دم می زدند ولی بعد از جریان فتنه هم از سران فتنه برائت نکردند و سریحاً و کستاخانه تریبون داخلی دشمن انقلاب شدند .وحالا از سنگر های دانشگاه ها ابراز هویت می کنند اما نمی دانند که دانشجویان هم دانشجویانی با بصیرت و شم بالای سیاسی هستند و جز سرشکستگی آنها چیزی به خانه نخواهند برد.

 47. احمد می‌گه:

  خدا این حامیان فتنه را به راه راست هدایت کند. 
  عجيبه که هنوز هم در غفلت غوطه ور ماندن 

 48. ناشناس می‌گه:

  ….. فتنه گر کیه؟……………

 49. حامد می‌گه:

  منتظر وعده وزیر علوم می مانیم فتنه یعنی قانون گریزی

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net