گزارش تصویری/بازدید مردم و مسئولان ابرکوه از ماهواره های تحویل شده به صورت داوطلبانه (7نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
گزارش تصویری/بازدید مردم و مسئولان ابرکوه از ماهواره های تحویل شده به صورت داوطلبانه (7نظر)

ابرنیوز: چند روز پیش فرمانده ناحیه مقاونت بسیج ابرکوه از تحویل 103 دستگاه گیرنده ماهواره به صورت داوطلبانه از سوی مردم به بسیج خبر داده بود.

این دستگاه ها  روز جمعه در مصلای شهدای محراب ابرکوه در معرض دید مردم و مسئولان قرار گرفت.

IMG-20140829-WA0016

IMG-20140829-WA0017

IMG-20140829-WA0014(1)

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
 1. لطفعلی می‌گه:

  جناب محمد رضا
  همچنان که استفاده از موتور با رعایت قوانین و احترام به حقوق دیگران هیچ ضرری به فرد و اجتماع نمیرساند باید عرض کرد:
  داشتن ظرفیت و فرهنگ استفاده درست از تکنولوژی های نوین هم نه تنها مضر نیست بلکه سودمند و با ارزش است. پس خواهشا خلط محبث نکنید که موضوع چیز دیگری است.

  قابل توجه جنابعالی این ماهواره ها با زور از صاحبان آنها گرفته نشده است بلکه با زبان خوش و صحبت دوستانه و ارائه مستند از صدماتی که متوجه برخی مصرف کنندگان این وسیله شده توسط خود مردم و با رضایت کامل تحویل داده شده است.

 2. هم ولايتي می‌گه:

  به نظربنده اعتقادات مردم بايد طوري تقويت بشود كه باوركنند ماهواره مضراست وگرنه تحويل دادن دستگاه ديجيتال درقبال گيرنده ي ماهواره چندان تاثيرگذارنيست هرچند اين كارقابل تقدير است

 3. فرهنگ ! ؟ می‌گه:

  با ديدن طرز استفاده ماهواره (و اينترنت و گوشي هاي پيشرفته) توسط ما ايراني ها گفتم اين نكته را متذكر و معترف بشوم كه ما فرهنگ استفاده از ماهواره (و اينترنت و گوشي هاي پيشرفته) را هنوز نداريم .
  و بايد مثل يه بچه به زور از دستمان بگيرند تا فاجعه به بار نيايد.

 4. محمد رضا می‌گه:

  مشکل دیگری که در شهرستان وجود دارد وجود موتورسوارانی که بهیچ وجه به قانون احترام نمی گذارند و برای مردم مشکلات فراوانی بوجود می اورند و موجبات مرگ خود و دیگران را فراهم می اورند . همچنین گاها باعث مزاحمت برای دختران و زنان شهرمان نیز شده است. برای رفع سریع این مشکل خوب است از راکبان بخواهیم داوطلبانه این وسیله نقلیه مضر را تحویل دهند.

 5. ایمان می‌گه:

  جالب است كه برخي از شبكه‌هايي كه الان در حال تاسيس است فقط و فقط براي خانواده است. يعني ابتدا تا انتها تنها خانواده و زن را نشانه گرفتند. مثلا به مباحث سياسي نمي‌پردازند و كاري به مسائل سياسي و اقتصادي ندارند. اصلا برخي از اين شبكه‌ها مجري ندارند و پشت سر هم سريال پخش مي شود. صددرصد سريال‌ها هم خانوادگي است براي محقق كردن اهداف غرب.

  غرب برای تحقق دهکدۀ جهانی که کدخدای آن خودش باشد، یک مانع بسیار بزرگ می‌بیند و آن هم اسلام است. مبانی دینی با مبانی غربی در تعارض است و کسی که پای‌بند مبانی دینی است، نمی‌تواند در مسیر اهداف تمدن غربی گام بردارد. مدت‌ها است که غرب به این نتیجه رسیده که باید به هر نحو ممکن این مانع را از سر راه خود بردارد.

  او برای مبارزه با این مانع کارهای مختلفی را انجام داده و می‌دهد که خود بحث مفصلی است؛ اما یکی از اصلی‌ترین راه‌کارهای غرب برای رسیدن به این هدف، فاسد کردن مسلمانان است. آن‌ها معتقدند اگر ما بتوانیم جوان مسلمان را، به ورطۀ فساد بکشانیم، به صورت غیرقابل تصوری توانسته‌ایم این مانع بزرگ را از سر راه خود برداریم. در این میان توجه ویژه‌ای به بحث خانواده کرده‌اند؛ چرا كه ديده‌اند بافت سنتي و ديني يك خانواده شيعي يك مانع بسيار بزرگ در سر به فساد كشاندن جوانان است به همين دليل به اين نتيجه رسيدند كه ما اگر بتوانيم فساد را به متن خانواده ايراني بكشانيم و توسط خود خانواده به اين هدف برسيم كارمان چندين برابر آسوه‌تر مي‌شود.

  براي رسيدن به اين هدف بايد يك برنامه‌اي را طراحي كنيم براي رساندن پاي شبكه هاي ماهواره اي به داخل خانه ها براي اين كار هم شبكه‌هايي را تاسيس كردند كه سريال‌ها و فيلم‌هاي جذاب و دنباله دار است و با يك فريب كاري هايي زمينه را براي قبولاندن خود در خانواده‌هايي هم كه تا اندازه‌اي تقيدات اخلاقي دارند فراهم كنند.

  یکی از اصلی‌ترین اهداف شبکه‌های ماهواره‌ای فروپاشی کانون خانواده است.

 6. تیزبین می‌گه:

  الحمد لله این مشکل هم که حل شد!!!

 7. بی سواد ولی باشعور می‌گه:

  نظرتون در مورد جمع کردن ویدئو در سالهای نه چندان دور چیست؟!

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net