آن چه در جلسه تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان ابرکوه گذشت(25نظر)

آن چه در جلسه تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان ابرکوه گذشت(25نظر)

ابرنیوز:رییس سابق اداره ورزش و جوانان ابرکوه در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت:با افتخار آمدم و با افتخار می روم،دست خاموشی رییس جدید این اداره را نیز می فشارم و به او تبریک می گویم.

ابوالفضل قاسمی افزود:ورزش متعلق به شریعتی مدیرکل و فرماندار نیست که با رفتن آنان خوب و بد شود بلکه امر به ورزش به فرموده رهبری امر به خوبی ها است و ورزش همیشه خوب است.

وی گفت:خواهش می کنم که هرکاری از دستتان برمی آید برای ورزش بکنید.

قاسمی گفت:در زمان جنگ مأموریتی به عنوان یک مسئول می پذیرفتم و به بعد از انجام آن به جای دیگری منتقل می شدم و مأموریت تمام بود و این جا نیز اینگونه است و من معلم زمانی که شاگردان خود را موفق می بینند خوشحال می شوم و امروز نیز خوشحالم که آنانی که همکارم را با برخی از کلمات تعریف می کردند امروز شاهد هستند که مدیر ورزش شهرستان است و من هم با تمام قوار برای موفقیت او همراه می شوم و مانند برخی ها برایش لحظه شماری نمی کنم.

وی خطاب به خاموشی سرپرست جدید گفت:من چهارسال تجربه کردم و قبل از من نیز چنین بوده است و شما حواست به زودآمده هایی باشد که از تو تعریف می کنند.

قاسمی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان ابرکوه گفت:دوست داشتم در ظرف چند ماهی که از آمدن شما می گذشت دیداری با شما داشته باشم و یا شما سری به ما زده باشد اما الان می گویم که ورزش ابرکوه پویا است.

وی با اشاره به موفقیت های تیم های مختلف ابرکوه گفت:در بحث امورجوانان نیز اداره ورزش و جوانان ابرکوه اگر اول نباشد دوم و سوم هست و اداره سایت پویایی نیز دارد.همکاران خوبی نیز داریم که با این که بارها به آنان قانون کار را آموزش داده اند بدون توجه به این مسائل و فارغ از زمان کار اداری تلاش می کنند.در اداره کل ورزش و جوانان استان یزد نیز مدیون تلاش های بسیاری از عزیزان هستیم که خادمانه ما را  همراهی کردند .

وی گفت:بخشی از ماحصل تلاش این مجموعه این است که تا سال 89 یک زمین چمن داشتیم و الآن دو زمین چمن،یک سالن گازکشی شده بود و الان تمامی سالن ها گازدار شده اند،سند دار کردن تعداد زیادی از زمین های ورزشی،در حالی که باشگاهی نداشتیم الان چندین پروانه باشگاه داریم و …

قاسمی ادامه داد:با وجود تمام موفقیت های هیئت های ورزشی ابرکوه در فوتبال موفقیتی نداشتیم ویکی از اصلی ترین علت های آن نداشتن اسپانسر بود چون ابرکوه به نظر من نه قطب کشاورزی و نه صنعتی است و نزد هر فرمانداری که برای یاری کردن آن ها از طریق واحدهای صنعتی می رفتیم از ما می خواستند که ما یاری رسان ورزش کارگران آن ها باشیم.

وی افزود:ابرکوه در سه سال پیاپی بهترین اداره ورزش و جوانان استان یزد شده است و امسال نیز تا کنون اول است و اگر آسان بود شهری مانند اردکان این مقام را به دست می آورد.

قاسمی ادامه داد:نه بنا است همه راضی باشند و نه بنا است من عقل کل باشم ولی مطمئن باشید که به عنوان یک مسئول تمام تلاش خود را به کار گرفته ام و تا ساعت 11 دیروز که بنا نبود حکم رفتن من نیز تغییر کند در حال تکمیل آسفالت استادیوم بودم.

وی افزود:دست تمامی روسای ادارات،ارگان ها و سازمان های ابرکوه را می بوسم که عزیزدردانه آن ها بودم و از هیچ کاری برای کمک به من و ورزش ابرکوه دریغ نکردند.

قاسمی گفت:از مردم فهمیدم که رفتنی هستم و همه می آییم تا برویم و امیدوارم دعای شما بدرقه راه من در شغل معلمی باشد.

وی افزود:هیچ وقت نمی گویم چرا مرا عوض کردید چون وقتی عده ای همه تلاش خود را  می کنند تا شخصی را عوض کنند حتمأ به او محبت دارند.

قاسمی با اشاره به صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد که” از تلاش برای کمک به سرپرست جدید برای توسعه ورزش شهرستان دریغ نمی کنیم” گفت:آقای شریعتی ایکاش همان روزی که مشغول به کار شدید مرا عوض می کردید تا ابرکوه چندین ماه از توسعه ورزش عقب نماند.

وی با اشاره به پتانسیل ها و مشکلات ورزش ابرکوه گفت:چند تیم کشوری داریم که نیاز به توجه دارند،خصوصی کردن ورزش و به طور مثال کرایه دادن استخر به بخش خصوصی و گرفتن پول دردی را دوا نمی کند،تیم ووشوی ابرکوه به خاطر نداشتن کرایه به مسابقات کشوری نرفت و…

قاسمی با اشاره به موفقیت های اداره ورزش و جوانان ابرکوه در طی چند سال گذشته گفت:این کارها را من نکردم،نه جادوگرم و نه مدیر آن چنانی و این تلاش ها تنها از جانب کسانی و ورزشکارانی  صورت گرفت که امروز برای تودیع و معارفه آمده اند و من تنها پز تلاش های آنان را داده ام و دست همه آن ها را می بوسم.

وی افزود:شاید برخی جاها صدایم را بلند می کردم،باید جلو سودجویی برخی ها را می گرفتم و افتخار هم می کنم اما دوستان بدانند که تمامی این ها برای اعتلای ورزش شهرستان بود.

قاسمی ادامه داد:از مدیر کل که برای برداشتن من به ابرکوه آمدند تشکر و از فرماندار شهرستان نیز برای برگزاری این مراسم قدردانی می کنم، هر چه توانستم انجام دادم اگر چه مدیر لایقی نبودم ولی دیگر نمی توانستم کاری بکنم.

وی افزود:از سردار فلاح زاده استاندار سابق و فرمانده من در دوران دفاع مقدس نیز  به واسطه همه حمایت ها قدردانی می کنم.

قاسمی در پایان گفت:دوستان آقای خاموشی خواهش می کنم کاری که با من کردید با ایشان نکنید و هدف همه ما باید اعتلای شهرستان که ورزش در آن نقش موثری دارد باشد.

سخنان ابوالفضل قاسمی با تشویق حضار روبرو شد.

قبل از صحبت های رییس سابق اداره ورزش و جوانان ابرکوه فرماندار ابرکوه نیز در سخنانی اظهار داشت:باید از زحمات قاسمی در ارتقای ورزش شهرستان تقدیر کرد.

سیدنبی رسولی افزود:29 هیئت ورزشی فعال در ابرکوه وجود دارد که ظرف چندسال گذشته تعداد ورزشکاران سازمان یافته آن به بیش از 4 هزار نفر رسیده است و امیدواریم که این روند رو به رشد گسترش یابد.

وی افزود:چند باشگاه ورزشی در چند سال گذشته تأسیس شده است و مقام های خوبی نیز در این چند سال نصیب ورزشکاران شهرستان شده است.

رسولی گفت:در بحث فوتبال مسائل مالی و همچنین عدم پشتیبانی از داخل شهرستان ورزشکاران را دلزده کرد که انتظار داریم مدیر کل ورزش و جوانان ورزشکاران این منطقه را مورد توجه قرار دهند چون ورزش لازمه توسعه پایدار است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد نیز اظهار داشت:قاسمی از آموزش و پرورش به این اداره مأمور شده بود و خدمات ارزنده ای نیز داشته اند.

شریعتی افزود:برای موفقیت رییس جدید که نیروی اداری اداره ورزش و جوانان و همچنین دارای تحصیلات ورزشی هستند از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنیم .

وی با اشاره به دوستی بیست ساله خود با فرماندار ابرکوه گفت:از ایشان می خواهیم که تمامی امکانات شهرستان را برای خدمت به ورزش هماهنگ کنند و ما نیز برای توسعه ورزش ابرکوه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

خاموشی رییس جدید اداره ورزش و جوانان ابرکوه نیز در سخنان کوتاهی ابراز امیدواری کرد که با همکاری همگانی رشد و توسعه ورزش ابرکوه ادامه یابد.

درپایان مسئولان ادارات و ورزشکاران با اهدای لوح و هدایای از خدمات رییس سابق اداره ورزش و جوانان تقدیر کردند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. عباس می‌گه:

  یعنی آقای قاسمی اصلا سابقه ورزشی نداره؟ ایشون تو تیم سرو که تو لیگ برتر استان شرکت می کرد و تیم خوبی هم بود مربی نبود ؟ با مشکلاتی ورزشی بیگانه بود؟ گاهی اوقات انصاف هم چیز بدی نیست.البته عملکرد خوب ایشان بیانگر این مسائل بوده و هست. دوستانی که نظرات مغرضانه دارند زخم خورده ی عدالت قاسمی هستند.
  درود بر قاسمی که به فکر بیت المال بود و جلوی سوءاستفاده خیلی ها رو گرفت.

 2. حسینی می‌گه:

  خوشم اومد از قاسمی که رک و را ست و بی شیله پیله بود. حرف حق را همین قدری که میفهمید میزد.گرجه از اصولگرایان بود اما در مقابل برخی از کج فهمی ها و رفتار های افراطی همراهانش میایستاد . و بطور کلی آدم متعادلی بود.انشا الله هرکحا هست در خدمت به مردم و کشئر و شهرش موفق باشه.

 3. ابرقویی می‌گه:

  حالا حداقل آقای مولودی یک کار مفید- رسیدگی به کودکان استثنایی- انجام میدهند شما که از نام مستعارت معلومه که کلا تعطیلی ژس لطفا از این به بعد یا نظر نده -سید- اگر هم خواستی نظر بدی در مورد مطلب نویسنده نظر بده و دیگر هیچ …

 4. حسین می‌گه:

  درود بر اقای قاسمی
  عشق کردم که اول خودش را یک بسیجی تمام عیار خواند.
  دوم عشق کردم که هر کجا که نشست با تمام قدرت گفت من اصولگرا بودم و هستم و خواهم بودو
  سوم عشق کردم که از هیچ چیز و هیچ کاری دریغ نکرد که نکرد. از زن و زندگی و خواب و ارامش و تفریح و مسافرت ومعلمی خود زد تا برای ورزش کاری بکند،آقای قاسمی دمت گرم گل کاشتی.
  یه خسته نباشید آنیشی برای شما با فشار دادن پشت گردنتان.
  با اقتدار رییس بودید و با اقتدار و رک حرف میزدید.دمتــــــــــــــــــــــــــان گــــــــــــرم
  خدا قــــــــوت بسیجی تمام عیار
  خدا قوت اصولگرای محکم واستوار که از همه جا بهت ضربه زدن،از پشت بهت خنجر زدن امام مثله یه مرد قوی وایسادی و به کار خودت ادامه دادی.ماشــــــــــــا الله

 5. سرخورده می‌گه:

  در پاسخ به ” سید” من هم مثل شما منافق هستم چون جرات نوشتن اسم واقعی خود را ندارم ، البته شناسایی من وامثال شما آسان است …لا اقل این بنده خدا ” مولودی” که با اسم واقعی خودش مطلب می نویسد را مثل من ” سرخورده ” نکنید. چه خوب بود شما بقیه نظرات ایشون رو هم می خوندید…

 6. احمد مولودی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم … خدمت ” سید wrote on ۱ شهریور, ۱۳۹۳, ۷:۲۷” بزرگوار …نصایح اینجانب اگر حمل بر غرور نباشد ، بیشتر برگرفته از موازین مقدس اسلام می باشد واین را برکتی برای خود می دانم وبه آن افتخار می کنم و خدا را شاهد می گیرماز هیچ فرد وگروهی نیز تبعیت نکرده وبه فضلش نخواهم کرد…آرزوی اینجانب نیز وفاق وهمدلی بیش از پیش همه را از خداوند خواهان وخواستارم از دوستان من نیز اگر زحمتی به خود بدهید می توانید بپرسید که همیشه از نفاق و تفرقه و… به دور بوده ام که این نیز را مدیون فضل الهی می دانم… یک زحمتی دیگر برای حضرتعالی ، شما با همکاران اینجانب در آموزشگاه ایثار و خانواده های معظم و معزز دانش آموزان و خود عزیز دانش آموزان (بهشتیان روی زمین ) در رابطه با فعالیت اینجانب در مورد دانش آموزان عزیز استثنایی سئوال وتحقیق بفرمایید. واین مورد را نیز به فضل خداوند منان بوده که توفیق خدمتگذاری به بهشتیان روی زمین نصیب نموده است. برایتان سربلندی و سرافرازی از خداوند خواهانم… مطالب نوشته شده تعریف از خود نباشد که برترین گناه کبر وغرور است واز خداوند خواستار آنم که روز به روز افتاده تر گردم. آمین یا رب العالمین…
  وای کاش شما با اسم واقعی خود آمده بودید تا با کمالات سید بزرگوار بیشتر آشنا می شدم.

 7. سید می‌گه:

  با سلام و ادب…خدمت آقای مولودی
  واقعا نصایح شما از کجا واز چه سمت و سویی برمی آید مشخص نیست…از کدام طرفی هستید ؟دوستان سیاسی و رقبا بیش از آن چه که شما فکر می کنید بایکدیگر رفیقند.بهتر است به امور کودکان استثنایی در اولویت بپردازید و از ترفند دوجانبهداری بپرهیزید

 8. احمد مولودی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم….دوستان معزز ، همشهریان مکرم ، مسئولین والامقام و… اگر درهر فعل وانفعالی خداوند مد نظرمان باشد و همه امور بر طبق موازین اسلام حقیقی باشد ، هیچگونه حساسیتی روی نمی دهد وافراد اصلح وشایسته ، امور وفعالیتها را به دست می گیرند ، شاید یکی از دلایل عقب افتادگی شهرستان ابرکوه در طی چندین سال اخیر ، حساسیت ها و حسادت ها بوده و هست. همه کسانی که دراین شهرستان خدمت می نمایند، اگررفیق سیاسی (هم فکر ) هم نباشند، رقیب سیاسی هم هستند. تا ایجای کار مشکلی نیست ،لیکن با تند خویی و کشیدن شمشیر به روی هم ممکنه تبدیل به حریف سیاسی و یا دشمن سیاسی همدیگر شوند.و این چیزیه که دشمن میخواد.هر چه که دوستانمون از ما بیشتر دور بشن به دشمن نزدیک میشن. پس باردیگر به دنیای واپسین بنگریم ….
  خلاصه مطلب :
  1-رفیق سیاسی
  2-رقیب سیاسی
  3-حریف سیاسی
  4-دشمن سیاسی

 9. حسنعلی می‌گه:

  آقای مدیر سایت کی سخنان قاسمی مورد تشویق قرار گرفت …
  –همان موقع که صحبت ها تمام شد و مردم با دست زدن ایشان را تشویق کردند.دوست عزیز کمی انصاف

 10. m.e می‌گه:

  احتمالا جواب دوستان اصلاح طلب این است ک این نیز به جهنم یا شاید آقای قاسمی بزدل سیاسی بودن که برکنارشون کردن…..واین است سیاست های …..

 11. محمد حيدري می‌گه:

  در جواب اقاي ابرقويي بايد بگم كه اقاي وزير علوم يك اصلاح طلب واقعی است وانجا كه اصلاح طلبها قدرت طلب نيستند وزير از استيضاح خود اعصباني نشد 
  از اقاي قاسمي انتطار نبود كه عصباني نشوند

 12. م . اله یاری می‌گه:

  بایستی از زحمات جناب قاسمی در این دوره مسئولیت واقعا قدردانی کرد چرا که ایشان با کمترین توقع در این جایگاه خدمت کرد و علارقم کمبودهای بودجه ایی و نبود اسپانسرهای قوی مالی کارهای موفق و بزرگی انجام داد.برای ایشان طول عمر با برکت و موفقیت را آرزومندم

 13. مشفق می‌گه:

  فکر نمیکردم اقای قاسمی هم تمامیت خواه باشند و بعد از سالها تغییر را بر نتابند عمر مدیریت 4 سال است. به جای حاشیه سازی به فکر توسعه شهرمون باشیم.. همه جا برای خدمت جا هست برای انتفاع جستن و حکومت جا کم است

 14. ورزشکار.. می‌گه:

  با سلام خدمت آقا / خانم ( بی نام )
  جواب سئوال : پَ نَ پَ می خواستم تا آخر عمر بمونم

 15. ابرقویی می‌گه:

  چقدر جالبه!
  وزیر علوم هم برای استیضاحش اینقدر عصبانی نبود!

 16. امین می‌گه:

  چرا مدیران ما همیشه گلایه مند هستن؟
  از رک گویی اقای قاسمی خوشم میاد البته

 17. محمد رضا می‌گه:

  اقای قاسمی اشتباه محاسباتی داشتید. خودتان خوب می دانید از سیاست هیچ چیز نمی دانید و ان موقع با طرفداری افراطی از احمدی نژاد، از طرف حامیان آنها در ابرکوه به این پست گمارده شدید. ولی آن دوران بسر آمده. اینجا ایران است همانطور که یک شبه سر کار امدید. یک شبه هم بر کنار می شوید!

 18. بی نام می‌گه:

  اقای قاسمی مگر توقع داشتی تا اخر خدمتت بمانید؟

 19. رضا فلاح زاده می‌گه:

  خدا حافظ آقای قاسمی، می دانم دل پری از این جماعت کوفه نشین داری اما بدان که هیچوقت نمی شود همه را راضی نگه داشت بی خیال برو و به همان معلمی که شغل انبیاست برس چرا که ورزش ابرکوه سالهاست که دفن شده است و از کسی کاری ساخته نیست و بعید میدانم آقای خاموشی هم بتواند کاری از پیش ببرد
  (البته انشالله که بتواند چرا که حیف ابرکوست با این همه استعداد ورزشی) و بی خیال خوبی این دنیا اینست که زودگر است و باید دانست که سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز…

 20. حشمت فردوس می‌گه:

  آقای خاموشی خوش آمدید امیدوارم در کارهایی که در پیش دارید موفق باشید حتما از پیشکسوتان و معلمان ورزش برای پیشرفت ورزش شهرمون کمک بگیرید
  موفق باشید

 21. مسلم می‌گه:

  هر آمدنی رفتنی دارد ای کاش مسئول تربیت بدنی سابق( قاسمی) حرف های خوب می زد و محلی صحبت نمی کرد ایشان چی را می خواستند جلوی مدیر کلی که حتی حاضر به دیدن ایشان نبود ثابت کنند مسائل عمرانی در زمان قبل از ایشان ساخته شده بود نمی دانم چرا ایشان کلاسش رو می گذاشتند
  ولی در کل این تودیع را به فال نیک می گیریم

 22. ارسلان می‌گه:

  از آقای مدیر کل و فرماندار محترم گمال تشکر را داریم . اگه تو مملکت ما همه تو پست های خودشان بودند حال مملکت ما بهتر از اینا بود . به هر حال ضمن خوش آمد به مسئول جدید ورزش و جوانان آرزوی سربلند ی برای ایشان و خانواده ورزش مسئلت دارم

 23. احمد رضا می‌گه:

  از مدیرکل ؛ فرماندار محترم بابت این کار بزرگ کمال نشکر را دارم
  اگر در مملکت ما همه جای خود قرار داشتند نه تنها ورزش و بلکه همه ادارات و نهاد ها هم به موفقیت بالایی دست می یافتند
  بامید فردایی بهتر برای شهرمان و کشورمان ایران عــــــــــــــــــزیز

 24. اکرمی می‌گه:

  چرا برای افراد گران تمام شده این مسئولیتها و امدن ها و رفتن ها

 25. محمود کریمی می‌گه:

  بدرود اقای قاسمی الحمدالله به جایی که به ان تعلق داشتید{اموزش و پرورش} برگشتید

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net