در آستانه یک سالگی سایت خبری ابرکوه(ابرنیوز) / به نقد شما نیازمندیم(2نظر)

در آستانه یک سالگی سایت خبری ابرکوه(ابرنیوز) / به نقد شما نیازمندیم(2نظر)

ابرنیوز:در آستانه یکسالگی سایت خبری ابرکوه(ابرنیوز) از شما همراهانی که در این یک سال با همراهی، زمینه های دلگرمی ما را فراهم کرده اید می خواهیم که به نقد سایت خودتان بپردازید.

این سایت به همت وتلاش  نعدادی از علاقمندان ابرکوه اداره می شود و به هیچ اداره و ارگانی وابسته  نیست.

امیدواریم با نقدهای خود، راه روشنی را فراروی این حرکت رسانه ای قرار دهید.لطفأ از تعریف ها کم کنید که کمتر دردی را دوا می کند و به نقد فعالیت های گذشته،آن چه انتظار دارید،این که خود برای توسعه این فضا چه می توانید انجام دهید و… بپردازید.

اگر می توانید در عرصه های دیگری نیز چون نویسندگی و … یاری رسان ما باشید در نظر خود شماره تلفنی بگذارید تا با شما تماس گرفته شود که البته شماره شما منتشر نمی شود.

در این ستون می توانید نظرات خود را بگذارید و اگر مایل باشید از طریق ایمیل سایت (INFO@ABARNEWS.IR ) نیز می توانید مطالب خود را بفرستید تا با نام خودتان و یا بدون نام  منتشر شود

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

 1. رضا می‌گه:

  چرا انتقاد من در مورد وابستگيتون به يك جناح سياسي خاص و انتشار مطالب و اخبار كشوري در مورد اون جناح رو منتشر نمي كنيد؟بارها اعلام كردم داريد از رسالت اصليتون كه اطلاعرساني در محدوده شهرستانمون هست دور ميشيد و شديد تريبون يك جناح سياسي

  سلام حالا که به دستمان رسید منتشر کردیم و قضاوت را به خوانندگان می سپاریم.جالب است که همه جناح ها ما را اینگونه می پندارند!

 2. درستکار می‌گه:

  سلام
  اگر به هیچ
  اداره وابسته نباشد دیگر همه می دانند به شهرداری حتما وابسته هست.
  قبول دارید؟؟
  سانسور نفرمایید لطفا

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net