مشروح/ اعضای ستاد انتخاباتی رییس جمهور با حضور سرپرست فرمانداری و امام جمعه شهرستان حماسه 24 خرداد را گرامی داشتند(44 نظر)

مشروح/ اعضای ستاد انتخاباتی رییس جمهور با حضور سرپرست فرمانداری و امام جمعه شهرستان حماسه 24 خرداد را گرامی داشتند(44 نظر)

ابرنیوز:در سالروز انتخابات ریاست جمهوری اعضای ستاد رییس جمهور منتخب در دبیرستان غیرانتفاعی امیر کبیر گرد هم آمدند و با حضور امام جمعه و سرپرست فرمانداری ابرکوه   این روز را گرامی داشتند وبه بیان نظرات، خود پرداختند.اما آن چه در این برنامه بیشتر نمود داشت انتقادات به عدم برگزاری همایشی بود که در چند روز گذشته بنا بود با حضور شکوری راد برگزار شود و اجازه برگزاری آن داده نشده بود.

در چند روز گذشته جمعی با حضور در گلزار شهدای ابرکوه به برگزاری این همایش اعتراض کرده بودند.این جمع با بیان این که جلوی حضور فتنه گران در ابرکوه را نمی دهند خواستار عدم برگزاری این برنامه شده بودند.متن کامل این خبر را می توانید از اینجا بخوانید.

سید حسام هدایتی از اعضای ستاد روحانی در این جلسه با اظهار نارضایتی از عدم برگزاری همایش اعضای این ستاد اظهار داشت:سخنان امام و رهبری در مورد احترام به رأی مردم هنوز تئوریزه نشده است و انتظار است به آن پایبند باشیم.

وی افزود:انتظار این است که همانطور که ما در 8 سال گذشته سکوت کردیم و با دولت اعلام همکاری کردیم و تلاش شد تا سخنان ما خدشه ای به کار دولت وارد نکند دیگران نیز امروز این مسئله را رعایت کنند.

دولت عملکرد قابل قبولی دارد

هدایتی ادامه داد:دولتی که اکنون مشغول فعالیت است عملکرد قابل قبولی دارد.مشکلاتی در سیاست خارجی داشتیم که باید هویت خود را در آمریکای لاتین جستجو می کردیم و الان شاهد هستیم که امیرکویت بعد از 20 سال در ایران حضور پیدا می کند که البته این افتخاری برای آ ن ها است و یا حضور دکتر روحانی در ترکیه بعد از سال ها نشاندهنده احترام ایران است و شاهد هستید که رییس جمهور اعلام کرد که در صورت نیاز از عراق دفاع خواهیم کرد.

هدایتی گفت:در مباحث اقتصادی نیز کارنامه دولت قابل قبول است و تورم به زیر 25 درصد رسیده و بیکاری نیز کاهش داشته و این درحالی است که با آغاز دور دوم هدفمندی توقع بروز تورم در جامعه وجود داشت.

آینده ای امیدوار کننده در پیش است

وی افزود:در دیگر مباحث اقتصادی نیز فعالیت های خوبی آغاز شده است و آینده ای امیدوار کننده در پیش رو داریم.

هدایتی ادامه داد:در سیاست خارجی یادمان نمی رود که زمانی که دولتمردان سابق قصد صحبت داشتند نگران بودیم که چه می شود ولی آرامشی که در دولتمردان امروز وجود دارد مثال زدنی است.

وی گفت:در زمینه مسائل فرهنگی اگر چه یک سری نقدهای از سوی بزرگان سیاست،حوزه و شاید رهبری وجود دارد ولی اگر فرهنگ را با دید بازتری نگاه کنیم و شامل همه مردم ایران بدانیم روشنتر به پیش می رود و به بستر خود باز می گردد.فرهنگ در این دولت از مدیریت پادگانی خارج شده است.

هدایتی افزود:طبعأ حواشی هم دارد و سوء استفاده هایی نیز می شود ولی ما تابع قرآن هستیم و مردم باید افکار و اقوال خود را مطرح و بهترین را انتخاب کنند.

اصلاح طلبان در تمامی صحنه های انقلاب حضور داشته اند

وی با اشاره به این که اصلاح طلبان در تمامی فعالیت های انقلابی شرکت داشته اند و در دوران دفاع مقدس نیز حضوری فعال داشته وبسیاری از آنان جزیی از خانواده رزمندگان،شهدا و جانبازان هستند  و با اشاره به جلسه اعتراضی در بهشت زهرا گفت:متأسفانه برخی دوستان و رقبای انتخاباتی از این مسئله ابزار می سازند.

.هدایتی گفت:بنا بود به آقای شکوری راد بگوییم که در ابرکوه وضعیت با دانشگاه تهران متفاوت است و مردم همه ولایی هستند و مایه تعجب ما شد که مسئله سخنرانی ایشان در شورای تأمین مطرح شد و توقع نداشتیم که نیروهای امنیتی که مدیریت از دست داده اند بگذارند این برنامه انجام شود.

وی ادامه داد:ما با دوستان همسنگران سابق هستیم و تنها در جزئیات اختلاف سلیقه داریم و بنا است مشکلات را با خودمان مطرح کنیم و در موضوع سخنرانی دعوت شده ما با این که طبق قانون احزاب نیاز به مجوز نبود غیرقانونی عمل شد.

وی ادامه داد:دوستانه باید با هم بود و از هم جدا شدولی در جلسات به بزرگان جبهه اصلاحات توهین می کنند و خود نیز شاهد بودم و انتظار این است که همه تلاش کنیم و جو را متشنج نکنیم.

هدایتی گفت:امیدواریم با رعایت مسائل اخلاقی و در خط نظام و ولایت فقیه مسیر حق و آرمانی جمهوری اسلامی را  ادامه دهیم و این انقلاب را به انقلاب جهانی مهدی موعود پیوند بزنیم.

خردادماه ماه سرنوشت است

امام جمعه ابرکوه نیز با اشاره به 24 خرداد ماه سالروز خلق حماسه ای دیگر توسط مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی و  ذکر این مسئله که برنامه ای در یزد داشتم ولی دوست داشتم که در این جلسه حضور داشته باشم اظهار داشت:ملت انقلابی ایران اسلامی در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری  در چنین روزی با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ، به زیباترین شکل ممکن به  حماسه سیاسی ، جامه عمل پوشاند. خرداد در تاریخ انقلاب ، شاخص ترین ماه سرنوشت است ، چون هم در حدوث و پیدایش انقلاب ، پانزده خرداد 42 نقطه عطفی عظیم شد و هم اینکه به دنبال غروب خورشید جماران ، خدا به اسلام و انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی عنایتی خاص کرد و در همین خرداد ، آسمان انقلاب و ایران را به شمس الضحای دیگری تلولو و درخشندگی بخشید و راه انقلاب را پر فروغ نگه داشت.

در سوم خرداد فتح الفتوح خرمشهر را نوید داد و در تاریخهای مختلف خرداد ، انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد که همه اینها موقعیتی کلیدی و سرنوشت ساز داشت و آخرین آن 24 خرداد 92 بود.

نتیجه انتخابات 24 خرداد 92 پیروزی ملت ایران بود

شرکت  7/72 درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری و گزینه کردن شخصیتی را در کسوت روحانیت حاکی از عشق و علاقه و دلگرمی مردم به روحانیت است و این فرصت را باید حفظ کرد زیرا این انتخابات در حقیقت پیروزی ملت ایران در خلق حماسه سیاسی بود.

نظر بنده نسبت به آقای دکتر روحانی این است که ایشان شخصیت تازه به دوران رسیده در عرصه های حکومت و قدرت و سیاست نیست بلکه من هم نگویم سابقه نشان میدهد که شخصیت سیاسی آقای روحانی همزاد انقلاب است ، چون در شکل گیری و حدوث انقلاب ، با سخنرانی های داغ و آتشین بنیان رژیم ستم شاهی را به لرزه در آورد.

به عنوان خاطره عرض می کنم که ماها و دیگر سخنرانانی در جریان فراگیری انقلاب در کشور در سال 56-57 لحن سخنرانی انقلابی را از ایشان که در عنفوان جوانیشان بود یاد گرفتیم و نوار های سخنرانی ایشان ، به صورتی عجیب و اعجاز آسا در جامعه آنروز کشورمان ، تحول بخش بود.

عنوان «امام» توسط آقای روحانی به امام (ره) اطلاق شد

بعد از شهادت مرحوم حاج آقا مصطفی که شعله انقلاب رفته رفته بر خرمن حکومت ستمشاهی افتاد و زبانه کشید ، زیبا ترین خاطره ای که از آن ایام به یادگار ماند و فرهنگ انقلاب شد ، اطلاق عنوان «امام خمینی» توسط جناب آقای دکتر روحانی به حضرت امام بود  و ایشان نخستین کسی بود که این عنوان را به آن مرجعیت اعلا و عظمی  اطلاق کرد.

بعد از پیروزی انقلاب هم به عنوان یار دیرین انقلاب و امام (ره) در اکثر سنگر های خدمت ، در عرصه های لشکری و کشوری و قوه مقننه و خبرگان و … وظایف خود را به خوبی انجام داد و به گونه ای که نه فقط در دوران امام معتمد ولی فقیه بود ، بلکه در دوران مقام معظم رهبری نیز در هر زمینه جز سابقه درخشان از اعتماد رهبری به ایشان را نمیشناسیم

رییس جمهور مشی اعتدال گرایانه دارد

حجةالاسلام و المسلمین دکتر روحانی گرچه عضو جامعه روحانیت مبارز بوده و هست اما مشی اعتدال گرایانه ای  مقبول و طرفینی دارد و مجمع روحانیون مبارز نیز دافع ایشان نبوده است، با این حال ما رمز موفقیت ایشان را در نصب العین قرار دادن تمام توصیه های مقام معظم رهبری میدانیم بویژه در این نکته که نقاط ضعف دولت گذشته بلکه دولتهای گذشته را ببینند و آنها را تکرار نکنند بلکه تبدیل به نقاط قوت کنند  و نقاط قوت دولتهای پیشین را هم تقویت بخشند.

البته وقتی بحث اعتدال میشود  ما مبنای اعتدال را به مصداق «رحماء بینهم» در تعامل داخلی و حکومتی میدانیم  اما اعتدال در مصاف با جبهه شرارت و دشمن قسم خورده ملت و دشمن شماره یک اسلام و مسلمین بویژه صهیونیسم بین الملل  معنا ندارد بلکه به مصداق « أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ  » و به مصداق«   جَاهِدِ الْكُفَّارَ وَالْمُنَافِقِينَ وَاغْلُظْ عَلَيْهِمْ »نباید اجازه دهیم  شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافقین کمرنگ شود  و به فرموده مقام معظم رهبری مرز بین خودی و غیر خودی را مراعات کنیم.

هوشیاری و مراعات اطرافیان باید مدنظر باشد

بنده بر این باورم که روسای دولت در دوره های هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد فی نفسه مشکلی را به عنوان تقابل با اصول و مبانی انقلاب نداشتند بلکه عوامل کارگزار و سیاستگذاران دولتشان در مواردی ، زیر لوا و شعار آنان دچار خطا و حتی در مواردی آسیب رسانی شدند که در اینجاجای بحث آن نیست اما دولت تدبیر و امید باید کاملا مراقب مواضع و سخنان عوامل و منصب داران خود باشد و حتی خود رئیس جمهور هم نباید وارد بحث های فرعی و سوژه آفرین و التهاب زا شود ، بلکه به عنوان قوه مجریه  شأن خود را در اجرای سیاستهای کلان دولت در زمینه خدمت رسانی به مردم بداند. این اظهار نظرات عجیب و غریب اطرافیانی که نقش الگو بخشی به رئیس دولت دهم را هم داشتند و نا کار آمدی سیاستگذاران اجرائی بویژه تیم اقتصادی آنان در سال 91 بود که حتی خدمات بارز احمدی نژاد را هم تحت الشعاع قرار دارد ، اینها به شکلی دیگر تکرار نشود و مراقب باشیم که مبادا روزنه امید به روی اپوزوسیون باز شود یا نقش تخریبی نسبت به ارزشهای اعتقادی و عملی ایفا کنند.

روحیه تعصب خوب نیست

به هر حال دولتمردان ، خادم ملت و عوامل اجرائی نظام اسلامی هستند ، باید دلگرم به کار خود باشند و نباید تضعیف شوند اما از آن طرف هم نباید با تمجید های پیاپی مسئولین را خود شیفته کرد بلکه به توصیه خیرخواهانه مقام معظم رهبری، باید از عملکرد خوب دولتمردان تقدیر و ایجاد دلگرمی کرد و نقاط ضعف آنان در قبال مسئولیتهای اصولی نظام و انقلاب هم باید خیر خواهانه تذکر داد.همانگونه که بنده به دولت دهم هم متذکر میشدم اما بعضی میگفتند امام جمعه ابرکوه مخالف دولت است! این قاعده کلی را از امیر المومنین (ع) داشته باشیم که « أحب إخواني إليّ من أهدی إليّ عیوبي » و باور کنیم که :

                                دوست آن است که عیبهای مرا         همچو آئینه روبرو گوید

نه که چون شانه با هزار زبان        پشت سر رفته مو به مو بگوید

اگر دیدیم احیانا یکی از مسئولین در هر رده ای  به سمت انحراف از خط سیر انقلاب در حرکتند و از مواضع و ارشادات ولی امر مسلمین و رهبری انقلاب زاویه گرفته اند  نباید تعصب به خرج دهیم و سکوت کنیم که مبادا تضعیف شوند  بلکه باید دلسوزانه تذکر دهیم تا از اصول انقلاب و فرامین رهبری فاصله نگیرند  و این به نفع آن عزیزان است و حتی بوی مخالفت هم نمی دهد..

جناحین دو پر و بال انقلابند

اصولا جناح تحت الحمایه جامعه روحانیت مبارز به عنوان اصولگرا و جناح تحت الحمایه مجمع روحانیون به عنوان اصلاح طلب هر دو اصل مشترکی دارند و آن حفظ نظام و انقلاب با رعایت خط قرمز و عبور نکردن از مواضع امام گونه مقام معظم رهبری است به هر حال هر دو موجودیت دارند با اختلاف سلیقه ، لذا باید این دو مثل بال ، نظام اسلامی را به اوج برسانند و به پرواز در آورند و با داشتن موضع پر جاذبه مبنای عملی خود را بر جذب حد اکثری قرار دهند  اما گاهی متاسفانه شاهد بی سلیقگی ها هستیم که به هواداران بر می گردد و آنها سعی می کنند با سنگ افتراء و اتهام پرو بال های یکدیگر را بشکنند و ایجاد دافعه کنند و این روش برای نظام یک تهدید است  که وقتی جناحی به قدرت رسید  جناح دیگر را به این بهانه که همفکر خود نمیدانند  از قطار قدرت و حکومت پیاده کند و صاحبان تجارب و کاردانی را رقیب دانسته و از میدان حاکمیت به در کند! و این اشتباه در ادوار گذشته تا کنون بوده است.

اخلاق مدار باشیم

انصافا ناشکری و ناسپاسی است که عنایت خدای متعال به این کشور و ملت را نادیده بگیریم. بهترین رهبر را در جهان ، ایران دارد . بهترین ملت را ایران دارد . بهترین نظام را ایران دارد و بهترین آئین را ایران دارد ، ایرانی الحمد الله قدر عافیت را می داند که اینگونه مورد عنایت خدای متعال قرار گرفته و در این راستا دولتمردان و مسئولین ما باید در خط مقدم سپاس باشند ، اخلاق سیاسی را مراعات کنند و یکدیگر را با آغوش باز تحویل بگیرند و تحمل یکدیگر را داشته باشند.

در مرزبندی ها گرایش های چپ و راست کاملا غلط است ، در کشور ما محورو ملاک ولایت فقیه است. باید ملاک مرزبندی خودی و غیر خودی باشد نه اصلاح طلب و اصول گرا ، چون هر دو خودی هستند و اگر خدای ناکرده خودی دانسته و یا نادانسته روشی دارد که آب به آسیای غیر خودی می ریزد  او را متنبه کنند و برگردانند  اما برعکس گاهی ما مراعات اخلاق سیاسی نمیکنیم و کسی را که با ما در مشی سیاسی دمساز نیست  به شدت دفع میکنیم و این اشتباه است.

وظیفه مطبوعات و رسانه های جمعی و سایت های خبریهمدلی و همفکری رمز توفیق در استمرار بخشی به جریان انقلاب و حفظ دستاورد های عزت آفرین آن است همه گروه ها و جریانات همچون مردم کوچه و بازار سهمی به سزا در انقلاب دارند  بنابراین کسی نمیتواند ادعا کند که تنها طیف خاصی سهم دار انقلاب است. ما وامدار انقلابیم یعنی دولت و ملت باید در خدمت انقلاب باشد نه بالعکس.

بنا بر این نیرو های انقلاب باید همدل و هم هدف به دنبال ولی فقیه و رهبری معظم انقلاب به سوی اعتلای نظام حرکت کنند و تخطئه کردن یکدیگر و اتخاذ مواضع تقابلی که گاهی در مطبوعات و سایتهای محلی مشاهده میشود  دون شئون اخلاقی نیرو های انقلاب است پس چه بهتر که تمام نویستدگان به نفع هم قلم بزنند ، تمام گویندگان در تقویت جبهه خودی سخن بگویند و انتقاد های خیر خواهانه و دلسوزانه به دولت و مسئولین را به دید تقابل ننگرند بلکه با نظر اصلاح نگاه کنند و بدانند که خیر خواهی در تعریف کردن نیست بلکه سعی در رفع عیوب و نواقص یکدیگر بویژه مسئولین و متولیان و مصدر نشینان اجرائی کشور است.

هر گونه تقابل با دولت ممنوع است

رئیس جمهور و دولت برای ملت و در خدمت نظام و کشور است .اینها پیش قراولان جبهه خودی هستند و اگر اشتباهی کردندپذیرا هستند . انتقادات سازنده هم ، دلسوزانه و خیر خواهی است ، بنابراین تا زمانی که دولت مورد عنایت و حمایت مقام معظم رهبری است و از خط ولایت زاویه نگرفته  تقابل با او جایز نیست تا چه رسد به این که کسی به نام خیر خواهی علیه دولت نقش اپوزوسیون اجرا کند . توجه کنیم که تذکر غیر از تقابل است ، تقابل یعنی تخطئه کردن دولت و اتهام زنی های ناروا و  این روش خلاف اخلاق و تقوای سیاسی است.

سخنران دعوت شده به ابرکوه هیچ مشکلی نداشت

 علی قنبری از اعضای ستاد روحانی نیز اظهار داشت: انتظار داشتیم که امام جمعه شهرستان در ادامه جلسه به سخنان افراد حاضر گوش فرا می دادند.

وی گفت:سخنران دعوت شده ما هیچ مشکلی نداشت و در مورد این که نباید تغییرات ایجاد شود نظر ما به گونه ای دیگر است زیرا وقتی مردم به یک گرایش سیاسی دارند متناسب با آن توقع تغییر نیز وجود دارد.

علی اسحاقی دیگر عضو این ستاد نیز اظهار داشت:کسانی که در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی فعالیت کردند ایثارگرانه آمدند و توقعاتی نیز دارند که شخصی نیست ولی انتظار تغییر دارند.

وی افزود:کسانی که در بدنه دولت هستند و نقد غیر منصفانه را می شنوند و هیچ نمی گویند در این دولت جایی نخواهند داشت.

خواب برخی ها برای ماندن تعبیری ندارد

اسحاقی ادامه داد:خواب کسانی که با دولت همراه نیستند و فکر می کنند ابقاء می شوند تعبیر نخواهد شد و ما این مسئله را به جد پیگیری می کنیم و عدم برگزاری همایشی که برای گرامیداشت یکمین سال انتخابات ریاست جمهوری بنا بود در ابرکوه برگزار شود نشاندهنده عدم همراهی برخی مسئولان با دولت است.

وی گفت:انتظاری برای پست نداریم  و از مسئولان حمایت می کنیم ولی دیگر بهانه ای برای ماندن مسئولان غیر همراه با دولت وجود ندارد.

اسحاقی گفت: در مورد انتقاد،دوستان جناح دیگر نیز می توانند افراد منتقد را برای سخنرانی بیاورند و نقد منصفانه را نیز می پذیریم و دولت نیز روی این مسئله عنایت دارد اما سخنان عنوان شده در تجمع بهشت زهرا بی انصافی محض است که به عنوان نمونه گفته اند هیچ کدام از وعده های رئیس جمهور عملی نشده است.

وی افزود:وقتی امام جمعه شهرستان می گویند می خواهند با دوستان ما دیدار داشته باشند ما نیز دوست داریم که صحبت های آن ها را نیز بشنوند.

اسحاقی ادامه داد:ما نمی خواهیم برای دولت حاشیه بسازیم زیرا به اندازه کافی برای این دولت حاشیه در زمینه های داخلی و خارجی ایجاد کرده اند.

عملکرد دولت قابل قبول است

سرپرست فرمانداری ابرکوه نیز در این جلسه اظهار داشت:مردم مشکلات دولت قبل را می دانند و مسائلی مانند التهاب آفرینی در سیاست خارجی و برخی دیگر از مسائل را نمی توان پنهان کرد ولی کسانی می خواهند دولت قبل و مشکلات آن را نبینند  و این مسئله را فراموش می کنند که آنزمان می بایست آه و واویلایشان بالا باشد.

سیدنبی رسولی افزود:دولت تدبیر و امید با روی باز از انتقاد استقبال می کند اما نقدها غیر منصفانه است ولی باید به افرادی که قصد تشنج آفرینی دارند پاسخ منطقی داد و این گونه بیشتر جواب می دهد.

وی ادامه داد:عملکردهای  دولت در چند ماه گذشته در زمینه های مختلف رضایت بخش بوده است و مردم به خوبی آن را درک می کنند.

رسولی گفت:نیامده ایم که مانند دیگران التهاب آفرینی کنیم و  مشکل ابرکوه مسائل سیاسی نیست بلکه بیکاری است و دوستان ما نباید رهرو راه آنانی باشند که سود خود را در التهاب آفرینی و تشنج می بینند.

وی در مورد مسائل مرتبط با لغو سخنرانی شکوری راد گفت:برای این که بهانه ای به دست دیگران ندهید همیشه چند گزینه برای دعوت از سخنران داشته باشید و اگر از افراد اصلاح طلب استان استفاده کنید آن ها علاوه بر حضور در شهرستان و سخنرانی، می توانند منعکس کننده مسائل و مشکلات شهرستان در سطح استان نیز باشند.

رسولی ادامه داد:باید از رفتارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی درس گرفت که با وجود مشکلات عدیده ای که برای ایشان و خانواده شان بوجود آوردند با تدبیر و عکس العمل های مناسب به عنوان چهره محبوب جامعه در آمده است و رئیس دولت نیز ارزش این فداکاری از سوی دوستان را دارد.

رسولی اظهار داشت:از دوستان قول گرفته ایم که با تمام برنامه های اینچنینی مانند هم رفتار شود و قانون برای همه باشد.

وی همچنین به بیان برخی از فعالیت های چند ماهه خود در راستای توسعه شهرستان پرداخت.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. خطاب به حامیان دروغین دولت تدبیر و امید می‌گه:

  خدمت آقای کارگر و جوابیه آقای قیومی: چقدر مصیبت کشیدید شما ها؟؟!!!!!! چطور تحمل کردید این حجمه ظلمهارو؟؟؟؟ و خونه نشین شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اصلا پست نگرفتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الهی؟؟!!!!!!! فکر کنم تو این 8 سال همش سر در چاه کرده بودید و درد و دل هاتون رو در چاه فریاد می کردید؟ شایدم خار در چشم داشتید و استخوان در گلو؟؟؟؟؟؟ و به گفته آقای قیومی اینبار دست انتقام طبیعت از آستین شما دست برآورد و خواست که انتقام به دست شما گرفته بشه؟؟؟؟ نه!!!!!!!!!!
  خیلی دلم سوخت….

  فقط در پایان این شیون ها یک سخن داشتم، اینکه زودی انتقامهاتون رو بگیرید چرا که با این کارهایی که دارید می کنید چه بسا 4 سال بیشتر دووم نیارید اونوقت چرخ طبیعت می چرخه و یهو دست انتقام از آستین یکی دیگه در می آد بعدش مجبورید دوباره 8 سال برائت کنید از حرف های امروزتون. بی زحمت فکر اون موقع رو هم بکنید.

 2. همشهری اهل غربت می‌گه:

  1- از اینکه می بینم در ابرکوه جوان در کنار با تجربه ها فعالیت سیاسی اجتماعی دارند و با ادبیات فاخر بدون چاپلوسی زبان نقد و گفتگو را برگزیدند خیلی خوشحال و به توسعه وطنم امیدوار شدم.2- از شواهد ،گفته ها و نوشته ها اینگونه به نظر می رسد که امام جمعه محترم مجلس را ترک کردند اگر ما بخواهیم ایجاد وحدت کنیم و از انحراف گروها جلوگیری کنیم نیاز است که امام جمعه محترم مانند رهبری نقش فراگیرتری را ایفا نمایند.و نقش مرضی الطرفینی داشته باشند.تا همه گروها به ایشان اعتماد داشته باشند.

 3. دوست می‌گه:

  سلام:اگر با رفتن بعضی ها کار درست می شه بخدا از همین الان شروع کنید.بهشت به سرزنشش نمی ارزد .ثانیا ما ابرقویی ها روزها پنبه هم را افتاب کنیم یزدی ها هم سروری کنند.ثالثا.اگر این سه برادروچند نفر مقابل انان در اردکان یزد زندگی می کردند هر روز مردم اردکان چند کشته داشتند پس شما دعوا کنید در رسانه ها اونا پیش رفت.حتما شما از اقای تابش داغ ترید؟رابعایادمون باشه ما همه بچه های یک شهریم بجای حمایت از فرماندار -وادارات همه اش خط ونشان بکشیم .تا باید عوض بشن شما هم وقت تون تمام است .اقای اسحاقی بجای عوض کردن بدنه برو از استاندار بودجه بگیر.که تعویض بدنه بدون بودجه مثال خود کشی است برای فرد جدید.عزیزم پست شماو امثال شمامحفوظ بجان مادرت ابرقویی ها را بجان هم نیانداز.این شهر چوب تفرقه را می خورد.پس اگر وضع ابرکوه باتعویض بدنه دولت درست می شود بخدا همه را عوض کن ولی تجربه حقیر این را می گویید اگر بخاطر ریاست یک اداره در ابرکوه نبود امروز نماینده مجلس باید از خودمان بود این یعنی پس رفت.اقای اسحاقی گل،ما زمانی را طی می کنیم که هم استانی هایمان مارا وارث همه چیز میدانند که استاندار قبلی فراهم کرده ومارا بی نیازاز امکانات می دانند وما را تافته جدا بافته می دانند خودمان به خودمان ضربه نزنیم.هردو طرف پیش رفت شهرستان را می خواهید پش بجای تهدید هم، همدیگر را تقویت کنید باهمان گرایشات فکری.از جنگ رسانه ای شما طرفین هیچکس سود نمی برد.حق با هر که باشدباید تحمل کرد بعضی ها را. بخاطر پیشرفت شهرستان می گویم وگر نه هر کاری خواستید بکنیدواین تند روی ها دوام ندارد همچنان که برای طرف مقابل دوام نداشت.یا حق

 4. محمد هادی زارع زاده ابرقویی می‌گه:

  میگم خداییش دقت کردین مسولین دولت فعلی هرروز دولت قبلی رو به بی کفایتی وناکار آمدی توصیف میکنند وهر هفته یه سدی.کارخانه ای جاده ای یا پروژه ای رو افتتاح میکنن که ساخت اون در دولت قبلی شروع شده؟

 5. حسین می‌گه:

  بنده جوانی هستم که سال گذشته به امید اینکه وام ازدواج هست و مسکن مهر می خواستم ازدواج کنم اما با وجودی که به روحانی رای دادم و الان می بینم که هم وام ازدواج کنسل شده و هم مسکن مهر امیدی به ازدواج ندارم و از رایی هم که به روحانی دادم پشیمانم وقتی نگاه می کنم و میبینم در دولت احمدی نژاد چقدر خدمت انجام شده به این نتیجه می رسم که تورم 48 درصدی رو می شد تحمل کنیم اما این بلاتکلیفی در خصوص احتیاجات جوانان رو نه.
  ضمن اینکه یک سوال هم از آقایانی که از تورم 48 درصدی صحبت می کنن دارم و اون اینه که میشه بفرمایید حقوقتون قبل از اومدن احمدی نژاد و در انتهای 8 سال دولت احمدی نژاد چند است، بنده کارمند هایی رو می شناسم که حقوقشون از ماهی 200 هزار تومن شد ماهی 1 ملیون 300 هزار تومن، مسکن مهر کارمندی هم گرفتن و الان دارن توش زندگی می کنن، وام ازدواجشون رو هم گرفتن و باهاش ماشین خریدن و جالب اینه که بدوبیراه هم به احمدی نژاد می گن؟ و بسیاری از افراد هم در استخدام های انبوه همین دولت سر کار رفتن و الان حقوق بگیرند، چیزهایی که نه در دولت خاتمی اتفاق افتاد نه در دولت هاشمی و احتمال زیاد نه در دولت روحانی، چون شعار روحانی با این حامی هاش فقط توسعه سیاسیه که برای امثال من نه خونه می شه، نه کار و نه هزینه.

 6. نسیم می‌گه:

  خیلی برام جالبه که آقایونی که خودشون رو اصلاح طلب می دونن خودشون رو از زبون اصول گراها متهم به بد رفتاری و دزدی و غیره می کنن بعدشم اسم پای مردم رو می کشن وسط و می گن مردم دارن هزینشو می دن و اینها.
  آقایون اصلاح طلب بد نیست متن این خبر رو یه دور دیگه بخونید تا ببینید همفکرهاتون با چه لحنی در مورد بقیه صحبت می کنن.
  بابا مردم ماییم، اصلا هم نمی خواهیم با این حرفغ های سیاسی جامعه و فعالیت های جامعه به حاشیه رونده بشه. چرا به جای این حرف های سیاسی به فکر کارهای عمرانی نیستید؟ چرا از زیر بار مسئولیتتون شونه خالی می کنید؟

 7. محمد می‌گه:

  ن در دولت قبل هر کاری خواستند کردند کسی با آنها برخورد نکرد چطور حالا تحمل ندارند همیشه مثل داش محمود بی حوصله هستند فکر می کنند همیشه آنها باید تصمیم بگیرند از انتصاب مدیران تا…  باشد که دوره فرق کرده از فرماندار تا رییس آموزش و پرورش و… نگاه کنند ببینند با مردم چگونه رفتار کردند مردم هم با آنها رفتار می کنند سلام خت کلیه دوستان می خواهم بگویم این اصولگربا

 8. نسیم می‌گه:

  این دولت حاشیه ساز نیست اما شماها دارید برای این دولت حاشیه ایجاد می کنید. با این سیاست های تندتون دارید بسیاری از عملکردهای دولت رو که می خواد جانب اعتدال رو نگه داره به چالش میکشید. اصلا شماها چه کاره اید که دارید برای دولت تعیین تکلیف می کنید؟ به جای این جنجال بازی ها بچسبید به کارتون و باری رو از دوش مردم بردارید. آیا شما سیاست خوندین؟ کار اصلی شما تحلیل مسائل سیاسی است؟ اگر به این کارهاتون ادامه بدید و به جای انجام کارهایی که مسئولیتش به دوش شماست به جو سازی بپردازید، نانی که دارید در میارید حرام است. و این لغمه حرام دودمانتون رو به باد خواهد داد آقایانی که خودتون رو اصلاح طلب میدانید، اینقدر روزگار مردم رو با کارهای سیاسی سیاه نکنید.

 9. رزمنده می‌گه:

  جناب اقای هدایتی
  فرهنگ پادگانی فرهنگ جهاد و شهادت وایثار است-فرهنگیست که تربیت یافتگان آن،دیروز در سنگر جهاد وامروز با روحیه جهادی در خدمت نظام و اسلام و انقلاب و مردم محرومند.

 10. ناشناس می‌گه:

  پیشنهاد میکنم از ستادمرکزی آقای روحانی تعدادی داس بیارند در اختیار آقایون اصلاح طلب بذارن تا بتونن همه مشکلاتو با منتقدین حل کنن و دیگه مانعی بر سر راهشون نباشه.

 11. احسان می‌گه:

  سلام. قابل توجه آقایان حاج هادی و کارگر .هیچکدومتونو نمیشناسم اما ظاهرا این آقای کارگر دلشون خیلی از دولت قبلی پره معذرت میخوام خیلی عوامانه بحث کردید مگه در زمان دولت قبل مجلس شورای اسلامی با سیصد تانماینده نداشتیم مگه هر کی هرکار دلش خواست میتونه بکنه ؟ همینجوریه که فکر کردید الان آقای روحانی باید همه مطالبات شمارو بر آمرده کنه که دارید به زمین گرمش میزنید. بیشتر این حرفا از سر عقده ی شخصیست و نه عرق ملی حالا درد دین و ایناهم که فراموش .برای اطلاع از میزان موفقیت دولت سخنان آقای هاشمی رفسنجانی رو مطالعه کنید شما که از ایشون مطلع تر و پای کارتر نیستیدببینید چه انتقاداتی داشتن از کار نکردن دولت و ناامیدی مردم .انشاءا…که همینجورکه دوستان میگن مشکلات مردم حل شده و یا در حال حل شدن باشه انشاءا… که آقای روحانی میتونه برای مردم کار کنه و کشورو به پیش ببره چرا که امیدواری مردم و رفع مشکلاتشون باعث تداوم نظامه .

 12. اهل منطق می‌گه:

  چرا دوستان اصول گرا وحشت کردنداقایان طبق قانون درخواست برگزاری همایش داشتند موافقت نشد ولی به مصلحت خق داشتند توضیح بخوان . ان هم در خضور امام جمعه و فرماندار خیلی شفاف

  نه این دولت حاشیه ساز است ناه همراهانش امار موید موفقیت نسبی دولت است ناراحتید که رشد منفی اقتصادی درحال معکوس شدناست از مهار تورم و رونق اقتصادی نارحتید از دیپلماسی فعال ناراحتید از اخلاق مداری از صداقت از وحدت و همدلی از ارامش از تبعیت دولت از رهبری از چی ما که نفهمیدیم حرف حق تلخ است

 13. کارگر می‌گه:

  موقعی که مطلبی از حاج هادی می بینم یاد جوابیه آقای قنبری می افتم .
  http://abarnews.ir/?p=4288
  آدرس
  خودم متن
  هوالحق
  با سلام خدمت دو دوست گرامی
  مطالب تحریر گشته آقای قیومی آنچنان با نجابت است که احترام و تداوم عقلانیت در سطر سطر نوشته ها به ضمایر مورد خطاب ، راه را بر لفافه باز کرده و عمق کلام را به فهم مخاطبین وا گذاشته است . اما آنچه بنده در سطوربعدی محضر جناب حاج هادی زارع عرض خواهم نمود نه از باب عقده کشایی مظالم وارده بر بنده و ۷۰ میلیون ایرانی در هشت سال گذشته است بلکه در راستی تفهیم مستدلات عقلانی بر جنابان و همفکران حاج هادی محترم است.لذا اینگونه کلام را بر محور گفتگوی عامینه می چرخانم تا شاید زبان محاوره ای گره از عدم فهم مظالم و جفاهای هشت ساله بر پیکره در حال نجز ملت ایران و جنابان مخاطب هویدا گردد.
  {
  ۱- قریب هشت سال پیش تفکر مورد علاقه جناب حاج هادی محترم با هلهله و فریاد مبارزه با فساد جهت رسیدن به عدالت اجتماعی بر سر کار آمد .بزرگوار ، خاطر جناب عالی و بنده حقیر اینگونه تداعی می کند که تغییرات جهت رسیدن به مقصود دولت جدید آنچنان طوفانی آغاز شد که در یک ماه اول کلیه مدیران ارشد تا جزء سیر تغییرات را تجربه کردند و چند دهه هزینه انقلاب بابت تربیت مدیران را با توهم توطئه نقشه برآب نمودند. و کلا و حاشا که همان افراد امروز تغییرات کابینه را هم تحمل نمی کنند!!!!!
  ۲- حاج هادی عزیز مشکلات و مصائب ارضی و سمایی پیش آمده را به دولت و دولت های گذشته نسبت دادید. و هر شخصیتی که در مقام تمرد از عمل پوپولیستیتان برآمد را مورد هجمه های ناجوانمردانه قرار دادید . بر بی تریونها آنگونه تاختید که بسیاری را خانه نشین نمودید و بسیاری را آبرو ریختید. غافل از اینکه دست انتقام طبعیت روزگاری گریبانتان را خواهد گرفت و رنوشت امروتان را به بار خواهد آورد.
  ۳- حاج هادی عزیز دوستان و همفکرانتان بیست اندی از سابقه شکل گرفته مردمان این مرز و بوم که دستاورد فداکاری اندیشمندان تا رفتگران مملکت بود را خیانت و بزرگان را با توهم توطئه خود ساخته به قصد بیرون کردن از صحنه رقابت به انحا مختلف مورد الطاف تهمتهای دوستانه تان قرار دادند و آبروی مومنین را به ثمن بخس به مقام منزلت دینایی فروختند و هیچگاه به سرانجام وعده داده شده خداوند رحیم که خود را منتقم مظلومین قراد داده بود توجه نفرمودند.
  ۴- حاج هادی عزیز متاسفانه دوستان و همفکرانتان با یک طرز فکری که متعلق به قرون قبل از رنسانس بود با علم و عالم بر خورد می کردند و افراط عمل آنها انقدر شدت داشت که مسائل اقتصادی سیاسی و فرهنگی را بر پایه علوم مسلم بشر امروز قبول نداشتند و می خواستند چرخ را دوبار اختراع نمایند و آزمودند آنچه را که همگان می دانشتند خطا است.و متاسفانه هزینه اینهمه اشتباه را مردم پرداخت نمودند.
  ۵- حاج هادی عزیز در این هشت سال همگان دزد بودند و دوستان شما حواریون مسیح !!!!!و تمام ناکامیهای از میلهای بود که اصلاحطلبان مرتکب شده بودند.اما افسوس که هیچگاه هزینه بی تدبیریها و عقل کل دانستن خود را که امروز به حیفها شهرت پیدا کرده حداقل برای خود بر نشمردید تا دوباره مرتکب نشوید.
  ۶- جناب حاج هادی محترم هیچگاه از خود سال نمودید که آیا دیگران نیز مانند شماها از این مملکت حق دارند و بایستی انتفاع منافع نمایند!!!هیچگاه از خود سوال نمودید که سهم تحصیل و اشتغال دیگران از منافعی که شما استفاده نمودید چقدر بوده حاج هادی عزیز هیچگاه از خود پرسید که سهم استفاده شما از منابع عمومی نبایستی برابر دیگران باشد !!!! و آیا در حال خود نظر نمودید تا با حال دیگران مقایسه نمائید. ورنگ زرد نشسته بر احوالات مردم را مستدرک ناکارآمدی اعمال افکارتان بدانید.
  ۷- آقای قیومی به آماری اشاره کرده اند که از مراکز رسمی اعلام شده است و شما برآشفتید.
  ۸- حاج هادی عزیز روزگاری در مطبوعه ها سرنوشت متولید کشور آرژانتین را اینگونه گزارش می نمودند که هر کس در آرژانتین متولد می شود ۱۰۰ دلار به دنیا بدهکار است.حال با توجه به بدیهیهای دولت اسبق مورد وثوق جنابعالی آیا می دانید متولیدن مملکت ما چقدر به مردمشان و دنیا بدهکار هستند.لطف نماید عدد بدهیها را بر جمعیت ایران تقسم وبا ضریب سود بانکی متوجه شوید که فرزندان آینده ما هر روز چقدر بدکار می شوند!!!!
  ۹- حاج هادی عزیر ناگفته بسیار و دوستان کم تحمل اند و ما هم کم بنیه !!! چرا که امرار معاشمان به کلام حقمان گاها متزلزل فعل شما بزرگواران می گردد.ودر این وانفسای جاهد اکبر ترسانیم از کسر لقمه از دهان خانواده مان لذا کلام کوتاه می نمایم وطلب شما از ندانستهایتان را به وقتی دیگر وا می گذارم .
  …..
  ………………………..{

 14. ایکس می‌گه:

  جناب زارع زاده عزیز فرمایش حوب داشتن که فرمودن کار سختیه که آدم بخواد از یه چیز غلط دفاع کنه واقعا خیلی سخت و پر فشار بود 8سال تحمل بدبختی رنج شکست آوارگی بر باد دادن زحمات دیگران نابودی تمدن نابود روابط بین الملل نجومی شدن رقم تورم افزایش آمار بیکاری دکتر مهندسان بسته شدن انواع و اقسام شرکت ها و کارخانجات و در عوض برای یه عده امثال ….. سابق خیلی خوب بوده روزانه جیب ها پرتر پرتر شده و جالب تر اینکه الان داره یه عده از این شاهکار ها دفاع میکنند واقع کار سختی دارن

 15. پرسشگر می‌گه:

  1-ازدوستان اصلاح طلب بپرسیدقضیه قراردادکرسنت و فروش گازبه قیمت مفت و مجانی به امارات تودولت خاتمی چیه و جریمه 18میلیارددلاری ایران تو این دولت برای همین قرارداد چیه؟
  2-قضیه اینکه میگن بنزین تولیدی ایران سمیه میخوان بجاش واردکنند بعدشم بدن دست دلال واردکنه که ظاهراشوهر خانم م. اب. نونشو میخورن چیه؟
  3-چرامسکن مهر تعطیل شد؟دیگه قشر آسیب پذیر به خونه می رسه ؟
  4- چراتودوماه اول سال وارداتمون 45در صد افزایش داشت تازه حجم واردات از چین دوبرابر شده چین که خیلی بدبود و اخ؟
  5- چراابرکوهی هارو توا…. یزد راه نمیدن از بس بعضیا رفتن زیراب دوستاو همشهریاشونو زدن ؟ حالا اگه یکی واقعا کار داشته باشه باید چکار کنه ؟

 16. مانی. می‌گه:

  دوستان شبه اصلاحاتی مواظب باشید شهرو به آتیش نکشید خدای احدو واحد شاهد است که شما در عدم توسعه این شهر سهیم و شریکید.محرومیت پایدار ابرکوه نتیجه اقدامات نامتعهدانه و کودکانه شما و امثال شماست که به خاطر ابراز وجود و اثبات خودتون حاضرید سرنوشت شهر و مردمش رو قربانی کنید بنده هفده جلسه ی شکوری راد رو در محیطهای مختلف حاضربودم صحبتاش فقط به درد آتیش بازی و کتک کاری می خوره نه سیاسی مودبانه است و نه علمی. عقده گشایی و اظهار کینه عمیق نسبت به نظام و ولایت است شما قطعا اینجوری نیستید اما دعوت از این افراد گناه اونارو هم پای شما ثبت میکنه.بعداز جنگ تا حالا بیست و چهار سال ، سه تادولت داشتیم شونزده تاش تماما اصلاحات و کارگزاران بودن هشت سال احمدی نژادهم خیلیاشون تکون نخوردن یا اصلا نشد تکونشون بدی همه مشکلات مال هشت سال قبله ؟ کمی انصاف کمی وجدان . تازه اون دوران تموم شد حالا هرکی مرده وایسه کارکنه برا مردم این بازیا چیه؟ وقت کشی و جرزنی و حواس ملت رو پرت کردن که کار نمیشه.

 17. lمجیدسالار می‌گه:

  اولا:سلام ثانیا:آقای روحانی اصلاحاتی نیست فقط قراره اصلاح طلبا بزننش زمین که دارن میزنن متاسفانه. ثالثا:دعوت از شکوری راد برای به چالش کشیدن آقای سرپرست فرماندار بود که انصافا گزینه ی متعادل تری نسبت به بقیه گزینه ها بود این آقایونی هم که شدن نماینده غیر رسمی دولت تو شهر ما همه شون مدعی فرمانداری اند و پست می خوان.از جناب استاندار بخاطر انتخاب صحیحشون متشکریم چون خیرالموجودین بین مدعیان را انتخاب کردند.دوستان اصلاح طلب زمان دولت نهم و دهم سکوت فرموده بودند؟ راست میگن سکوت میکردن و نامه مینوشتندوزیراب میزدندو اشکال تراشی میکردند.اگه بخواهیم به صدق گفتار این عزیزان پی ببریم برید ببینید در محل کارشون از اونا راضیند؟ ……خدابه دادتون برسه با این اعتمادبه نفس کاذب اما هیجانیتون.

 18. احمد می‌گه:

  بعد از خواندن گزارش این جلسه و مشاهد پیگیر بودن بچه ها واقعا به ادامه کار امیدوار شدم.حامی دولت تدبیر امید
  ضمنا از آقای قنبری بابت آن یادداشت و تذکر بجاشون ( بحث چاپلوسی )در نشریه ساحل کویر تشکر می کنم

 19. محمد هادی زارع زاده ابرقویی می‌گه:

  بنام خدا
  به دوستان اصلاح طلب خسته نباشید میگم
  چون کار سختیه که آدم بخواد از یه چیز غلط دفاع کنه
  ضمنا عزیزان مستحضر باشند که حقیر با نام مطلب مینویسم

 20. محمد می‌گه:

  این نحوه توسعه سیاسیتون منو کشته، ملت اوضاعش با این شیب ملایمی که آقایان ایجاد کردند به اندازه کافی خراب شده شما نمی خواد به فکر توسعه باشی، دولت قبل هر چند باعث تورم شد ولی کلی از جوانها رو هم که فکر خانه دار شدن نمیکردند با مسکن مهرش خانه دار کرد اما این دولت چی؟ مسکن مهر پیشکشش،  زیر وام ازدواج را هم کشیده است. اونوقت شما به فکر توسعه سیاسی هستی. گویا نفست از جا گرم بلند میشه که تورم رو هم درک نمیکنی سیاست مدار، ها؟

 21. علی می‌گه:

  پ بشین توسعه سیاسی بکن تا اوضاع شهرستان درست بشه و همه جا گل و بلبل بشه، جلسه گذاشتن، هر چی رسیدن گفتن این آدم های تند رو اسمشو گذاشتن توسعه ی سیاسی، راست میگین یکی از مشکلات ابرکوه رو توش مطرح می کردین که این همه ضایع کاری نشه. جشن میگیرن واسه خودشون.

 22. حسین می‌گه:

  این آقایان اسحاقی و هدایتی و … مگه چه کاره اند که در خصوص بدنه دولت تصمیم می گیرند؟ روحانی هم در مورد دولتش اینقدر شاخ و شونه نکشید که این آقایان می کشند. بعدشم روحانی کجا گفته که اصلاح طلبه؟ اصلا گیرم که باشه شما رو چه که شدین کاسه داغ تر از آش؟؟ مگه بقیه مسئولین و صاحب منصب ها مردن که شما ها که مسئولیت سیاسی ندارین در مورد سیاست حرف می زنین و تهدید می کنید؟
  از فرماندار توقع نداشتیم دیگه؟ لطفا قبل از به فیض رسوندن آقایان کمی مطالعه بفرمایید آق فرموندار.

 23. اصلاح طلب می‌گه:

  بجای این بحثها تحول اساسی در بعضی از ادارات ابرکوه که درگیر بحث تولید واشتغال وکشاورزی ودامداری هستند بوجود آورید و وقت خود را بیهوده تلف نکنید

 24. رزمنده می‌گه:

  بنظر میرسد کشور ونزوئلاکه بیخ گوش کشور آمریکا دشمن خونخوار ودرجه یک ایران عزیز قرار دارد درصورت ضرورت مبارزه نظامی با آمریکا در کنار ما خواهد بود ولی کشور کویت همان کشوری است که در هشت سال دفاع مقدس تامین کننده مالی رژیم بعث عرلق بود و چه خیانتهایی که در حق ملت ایران نکرد

 25. علی می‌گه:

  خدایی کشور های آمریکای جنوبی آبرومند تر وآزاده تر هستند یا کشورهای خائن ودستنشانده حوزه خلیج فارس مثل کویت ، بحرین و…. که حضور امیر هوا پرست وعیاش کویت در ایران را افتخار دولت میدانند

 26. رضا می‌گه:

  از آقای رسولی فرماندار محترم بخاطر درایتی که از خود نشان دادند وجلو یک تشنج درشهر ابرکوه را گرفتند صمیمانه تشکر میکنم

 27. مطلع می‌گه:

  با سلام
  جناب علی آقا توسعه سیاسی مقدمه تمامی پیشرفتهای بشری بوده و هست در واقع توسعه سیاسی مقدمه تمامی ابعاد توسعه می باشد.پس تا نتوانیم این شق از موضوع را نهادینه کنیم اصلا فکر توسعه های عمرانی را ازذهنتان دور کنید.شاهد مدعای اینگونه تفکر جوامع توسعه یافته می باشد. اما علی آقا تا نتوانیم تکلیف خودمون را با مدنیت و جامعه مدنی و ابزار ش مثل مطبوعات و آزادی بیان و حق رای مردم و …. روشن کنیم ما در همین دور باطل تا ابد خواهیم ماند.و به آثار دمکراسی که همان رفاه و آسایش مردم می باشد دست نخواهیم یافت

 28. همینجوری می‌گه:

  خیلی با حال بود . بک عکس از مراسم بگذارید!

 29. همراه می‌گه:

  قبول داشتن کارنامه دولت به معنای کارنامه 20 نیست بلکه نمره این دولت بالاتر ازدولت قبل است سخنران جلسه و فرماندار محترم بر این نکته تاکید داشتند امارها را مقایسه کنید اما بدون غرض

 30. مسلمان می‌گه:

  سلام به همه دوستان بویژه منتقدین منصف

  قطعا هیچ کدام از دوستان اصلاح طلب معتدل با کنسرت غربی موافق نیستند ولی ملاک غنای موسیقی را از اثار شهید مطهری مطالعه کنید ویا حداقل به موسیقی که در صدا وسیمای زیر نظر رهبری پخش می شود توحه فر مایید و ان را ملاک قرار دهید در مسائل فقهی نظر محتهد ملاک است نه افراد .

 31. علی می‌گه:

  عجبا با این همه شاخ و شونه کشیدن و تهدید کردن. من سیاسی نیستم اما یه مطالعه در خصوص آقای شکوری کردم دیدم آدم موجهی نیست و به این نتیجه رسیدم که واقعا مردم نباید می گذاشتن این آدم بیاد به ابرکوه که این عمل به موقع انجام شد. حالا چرا سردمداران اصلاح طلب اینقدر جوش آوذدن و تو جلسه همه رو بستن به باد تهدید؟؟!!!!! و بعدش سخن از انتقاد منصفانه کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  و سوالی که ذهن من رو به خودش جلب کرده اینکه تاوان 8 سال سکوت شما !!!!! رو شهروند ابرکوهی باید بده که دوباره به جای تلاش برای آباد کردن شهرستان می خواهید با مسائل سیاسی سر خودتون رو گرم کنید و این وسط شهروندان ابرکوهی دستشون بمونه تو حنا؟؟؟ ملت ابرکوه رای دادن که کار انجام بشه نه اینکه شما بیاید و دوباره با یه مشت کار سیاسی بر محرومیت ابرکوه بیافزایید. فلانی نتونست بیاد سخرانی کنه به درک، شما بیا کارت رو بکن که گره ای از مشکلات ملت باز کنی. جناب آقای فرماندار هم بجای اینکه همین اول کاری سیاسی بازیشون گل کنه بهتره یه فکری برای پروژه های نیمه کاره بکنن، پروژه هایی مثل راه اندازی جاده کمربندی ابرکوه که همه کارش تمومه اما راه اندازی نشده، تا کی جوون های ما باید تو این جاده ها کشته بشن بخاطر اینکه هیچ کس حاضر نیست پیگیری کنه که این کمربندی راه اندازی بشه و جاده ابرکوه فراغه دو طرفه بشه. اونوقت میرن میشینن تو جلسه شعار سیاسی می دن. سیاست هیچ نونی برای مردم ابرکوه نداره. ابرکوه بدون دعوای سیاسی داره نابود میشه حالا دعوای سیاسی رو هم شروع کنید تا خردش کنید.

 32. محمد می‌گه:

  تو ای با دوستی دشمن.
  زبان آتش و آهن، زبان خشم و خونریزی ست
  زبان قهر چنگیزی ست

  بیا، بنشین، بگو، بشنو سخن، شاید فروغ آدمیت راه در قلب تو بگشاید.
  من نمی دونم گفتگو چه عیبی داره که آقایان از اون فراری هستند شاید منطق قوی ندارند.بلاخره به قول آقای خاتمی زنده باد مخالف من اما ملت خوب فهمیدن که کی داره دروغ می گیه چون به قول دکتر شریعتی هر موقع دیدید که تعداد می تونند حرف بزنند و دیگران باید گوش کنند اطمینان پیدا کنید که دارند دروغ می گند

 33. اصلاح طلب می‌گه:

  راستی یادم رفت که بگم شما شاید بتوند جلو صحبنهای یک نفر رو بگیرید ولی قطعا نمی تونید جلو فکر کردن مردم رو بگیرید .من به نوبه خودم از آقایان منادی آزادی ابرکوه مثل آقای هدایتی و اسحاقی و قیومی و قنبری تشکر می کنم . زنده باد مخالف من

 34. اصلاح طلب می‌گه:

  آقای علی رضا و دیگران که بی نام می نویسید
  1- یادتون رفته تورم 48 درصدی پارسال رو نکنه ان روزها ایران نبودید
  شاد هم عربستان تشریف داشتید.
  2-آقای منتقد سبد کلا سبد کالا یک مسکنی بود که در آن زمان نقش عنصری را بازی کرد که بین عرضه و تقاضا فاصله انداخت
  .
  3- عزیران یادتون نرفته که آقای مرسی تو ایران به ما چی گفت و ما چگونه برای مردم خودم صحبتهاشو ترجمه کردیم!!! و بعد اون افتضاحات پیش امد
  4-یادمون نرفته که ترکیه ای ها هر روز ما را دعا می کردند چون داشتیم به قول اردوغان 14-15 درصد تورم اون کشور را منتقل می کردیم به ایران

  !!!

  (داستان اون انتقال طلا و دلار به ترکیه که فاش شد)
  5- یادتون رفته چگونه قرار بود قطعنامه دونه اونا پاره بشه ولی متاسفانه …… 6-و اما شاید اونروزا بعضی ها عمل پاکترین دولت تاریخ ایران رو طبق آمار !! می پذیرفتند ولی الان به قول نماینده اصول گرای مردم اگر نرخ فساد اون دولت را بفهمند ایران دچار بحران بشود .دزدی از جیب کارگران (تامین اجتماعی ) تا فروش نفت و …….سه هزار میلیارد تا 9 هزار میلیارد تومــــــــــــــــــــــــان

 35. همشهری ابرقویی اصل می‌گه:

  آقای هدایتی که میفرمایید در 8 سال ساکت بودیم!!!می شودبفرماییدوقوع فتنه 88 درچه سالی بود؟؟؟
  میشودبفرماییدروزنامه س… ابرکوه که حق راباطل وباطل راحق جلوه می داد درچه زمانی فعالیت میکرد…
  مرگ بر دروغگویان اصلاح طلب…بویژه رهبران آنها…

 36. معتدل می‌گه:

  خطاب به آقای اسحاقی که گفته اند مسولانی که با دولت همرا نیستند بفکر ابقا نباشند باید عرض کنم اگر بفکر عمران وپیشرفت شهرستان هستید افرادی هم که با دولت هستند ولی توانایی لازم را برای انجام اموری که متولی آن هستندندارند نباید مسئولیت بگیرند واگر هم مسئولیت دارند باید تغییر کنند ( درکل با تغییر وتحول در ادارات شهرستان موافقم وافراد توانا وبی حاشیه ای هم در ادارات وجود دارند که می توانند بهتر از این عمل کنند)

 37. بیطرف می‌گه:

  گذشته از جناح بندیهای سیاسی بعضی از ادارات کلیدی شهرستان نیاز به تحول دارند که باید جهت سهولت کار مردم هرچه سریعتر این تغیرات صورت گیردمثل …..

 38. خطاب به آقایان قنبری و اسحاقی می‌گه:

  اگر شما انقلابی هستید و پیرو ولایت و از همسنگران شهدا و ایثارگران به ما بگویید
  کدام صحبت،سخنرانی و فعالیت مدعو مورد حمایت شما همسو با اهداف انقلاب،ولایت فقیه و شهدا از اول تاکنون بوده است؟

  شما حتی حاضر نشدید سرچی در خصوص رزومه ی این شخص داشته باشید!
  محض اطلاع دوستانی که علاقه مندند بداند این آقای شکوری راد( که مورد حمایت دوستان اصلاح طلب نیز هست) چه کسی بوده است می گویم:

  – علی شکوری‌راد، نماینده اصلاح‌طلبان در مجلس ششم و عضو جبهه مشارکت از کسانی است که در تحصن مجلس ششم حضور داشت و در آن زمان معتقد بود مقام رهبری باید جام زهر را بنوشد و در پاسخ به سخنان رهبری در قائله ی فتنه ی 88 با جسارت تمام پاسخ می دهد آیا آیت الله خامنه ای اشتباه خود را می پذیرد؟!!!!!

  – وی سابقه بازداشت در زندان را به اتهام فعالیت امنیتی علیه دارد. و از معرکه بگیران در تظاهرات غیرقانونی سال 88 بوده و مدام با سخنان و رفتارش مردم و گروهها را به ادامه ناامنی و هرج و مرج تهییج می کرد.

  وی از جمله کسانی است که معتقد است دیدگاه خودی و غیر خودی حاکم بر نظام گروهک ریگی را تحریک به تروریسم کرده است!!!!!

  شکوری راد در فضای سالهای شصت همچنان باقی مانده است، او هنوز هم میردامادی را همان محسن گذشته می داند و خاتمی را محمدرضای گذشته. موسوی خوئینی ها همان روحانی انقلابی نزدیک به دانشجویان پیرو خط امام در لانه جاسوسی است و محتشمی پور هم همان مدافع آراء امام و فلسطین و …

  جنابان:
  مردم شهرستان محروم ابرکوه نیاز به سخنرانی چنین افرادی در شهرشان ندارند!!
  قرا هم نیست با حضور یا عدم حضور این اشخاص تغییری در زندگی مردم در این شرح رخ دهد.
  پس اگر می خواهید کاری برای این مردم بکنید به شما پیشنهاد کار ،کار و کار را می دهم و بس!

 39. همراه ابرنیوز می‌گه:

  آقای هدایتی اگه عملکرد دولت برا شما قابل قبول هست پس وا اسفا به حال مردم !!!
  چون سطح رضایت شما از خدمت تا این حد پایین و تنزل پیدا کرده است
  از کدام عملکرد دولت راضی هستین؟
  از نحوه توزیع سبد کالا؟
  از نحوه اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها؟
  از سیاست و برنامه دولت در بخشهای اصلی دغدغه جوانان امروز یعنی مسکن و ازدواج و اشتغال؟
  از کنترل تورم؟تورمی که بی سر و صدا دارد خون قشر متوسط جامعه را می مکد؟
  از موفقیت در رفع تحریم و موضوع هسته ای؟
  از تدوین برنامه جهت خروج کشور از رکود اقتصادی؟
  و سیاست خارجه موفق؟(بطوری که به نماینده معرفی شده ی ایران در سازمان ملل اجازه ورود نمی دهند؟
  کسانی که زمانی حمایت بیش از 100 کشور عضو جنبش عدم تعهد را از سیاست های دولت قبل حمایتی بی ارزش و کشورهای حامی را کشورهای دست چندمی و عقب مانده میدانستند چه شده الان سفر رئیس جمهور به ترکیه و سفر امیر کویت به ایران را افتخار سیاست خود می دانند؟

  لابد استقبال مردم ترکیه از سفر رئیس دولت قبل به ترکیه را فراموش کرده اید که اینگونه با افتخار از سفر فعلی یاد می کنید!!

  واقعا بیاید و بصورت شفاف برای ما بی خبران بگوییید ،کدام سیاست دولت قابل قبول است؟

 40. علیرضا می‌گه:

  سلام علیکم
  جناب آقای هدایتی عزیز شما که میگوئید ما پیرو قرآن هستیم میخواهم بدانم در کجای قرآن از برگزاری کنسرت های شبه غربی در مملکت اسلامی سخن به میان آمده است؟

 41. ازاد اندیش می‌گه:

  آقایان هدایتی – قنبری و اسحاقی نمایندگان واقعی جریان اصلاحطلبان در ابرکوه هستند

 42. احمد مولودی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  تِلْکَ الدَّارُ الْآخِرَةُ نَجْعَلُهَا لِلَّذِینَ لَا یُرِیدُونَ عُلُوًّا فِی الْأَرْضِ وَلَا فَسَادًا وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِینَ

  آن سراى آخرت را براى کسانى قرار می ‏دهیم که در زمین خواستار برترى و فساد نیستند و فرجام [خوش] از آن پرهیزگاران است (سوره مبارک قصص، ۸۳)

  از راهِ كارهايِ تكراري و هميشگي، هرگز، نمي‌توان به دستاوردهايِ نو و غيرتكراري رسيد:
  به هرزه، بي «مي» و «معشوق»، عُمر مي‌گذرد/ بَطالتم بَس؛ از امروز، كار خواهم كرد
  به يادِ «چشمِ» تو، خود را، خراب خواهم ساخت/ بنايِ «عهد قديم»، استوار خواهم كرد …

 43. فامیل دور می‌گه:

  به به متن بالا رو خوندم آقا چه حالی کردم
  بابا دمتون گرم

 44. ایکس می‌گه:

  کور شود انکه نتوان دیدت

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net