تجمع کنندگان در بهشت زهرای ابرکوه: اجازه حضور فتنه گران در ابرکوه را نخواهیم داد(41 نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
تجمع کنندگان در بهشت زهرای ابرکوه: اجازه حضور فتنه گران در ابرکوه را نخواهیم داد(41 نظر)

ابرنیوز:تجمع کنندگان در بهشت زهرای ابرکوه تأکید کردند: اجازه حضور فتنه گران در ابرکوه را نخواهیم داد.

جمعی از مردم،جوانان و خانواده های شهدا ء امروز صبح با حضور در گلزار شهدای ابرکوه تأکید کردند که اجازه حضور اصلاح طلبان آمریکایی و فتنه گران را در شهرستان  شهید پرور ابرکوه نخواهند داد.

علی مهدی پور از رزمندگان دفاع مقدس در جمع معترضان به حضور شکوری راد در بهشت زهرای ابرکوه گفت:آن چیزی که افرادی که خود را اصلاح طلب می دانند در ظرف سالیان گذشته ترویج داده اند اصلاح طلبی آمریکایی است.

وی افزود:به همین دلیل در 8 سال دوره آنان تنها با بحران روبرو بودیم.

مهدی پور ادامه داد:همین ها بودند که به نظام ،امام و رهبری توهین کردند و رأی مردم را به بازی گرفتند و فتنه 88 را بوجود آوردند.

وی افزود:ما پیرو رهبری هستیم که سال ها است از ایجاد کرسی های آزاد اندیشی سخن می گوید،با روشنگری نیز مخالف نیستیم اما افرادی سالم و نه اصلاح طلبان آمریکایی باید به این امر بپردازند و نمی گذاریم دیگر جوانان ما فریب اصلاح طلبان آمریکایی را بخورند.

مهدی پور با بیان این که در چند روز گذشته مسئولان تلاش خوبی از خود نشان داده اند و به احتمال زیاد این برنامه برگزار نمی شود اما اخبار غیر رسمی از حضور این فرد در یزد حکایت دارد گفت:از مسئولان می خواهیم در مقابل اینگونه مسائل هوشیار باشند و تحت تأثیر برخی صحبت ها و اشخاص قرار نگیرند.

مهدی پور که سخنانش با تکبیر حضار روبرو شد گفت:به دنبال جنجال آفرینی،درگیری و بحران نیستیم چون اصلاح طلبان آمریکایی را بحران ساز می دانیم و از دوستان خود و دیگر عزیزان می خواهیم که آرامش خود را حفظ کنند.

وی تأکید کرد:این تجمع گامی در راستای امر به معروف و نهی از منکر است و از این به بعد شاهد حضور جدی تر دلسوزان نظام در ابرکوه خواهید بود.

مهدی پور همچنین در مورد برگزاری برخی از برنامه های فرهنگی ابرکوه مانند شب های شعر نیز به انتقاد پرداخت و گفت:این مسائل از جانب کسانی اتفاق می افتد که از آنان انتظاری جز این داریم و اگر این برنامه ها بخشنامه ای و دستورالعملی نیز هست از آنان می خواهیم که خواسته مردم را منتقل کنند.

شنیده ها در چند روز گذشته  حاکیست که شکوری راد امروز عصر قصد حضور در شهرستان ابرکوه را  دارد.روز گذشته نیز مقاله ای در همین رابطه در سایت خبری ابرکوه منتشر شد که می توانید این مطلب را در اینجا بخوانید.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
 1. انسان می‌گه:

  منم اگر کسی ماهانه ……. بهم میداد سنگ سینه اونو میزدم.آقای مهدی پور با رفتنتون به جبهه قطره قطره ثواب جمع کردی بیا و با این حرفات و کارات ثواب خود را از دست نده.اگر واقعا وقت زیاد داریددردی از درد مردم کم کن که زیر بار زندگی که افرادی مثل شما باعث و بانیش بودندبردارید.

 2. جواب محمد مهدی پور می‌گه:

  من کاری به بیانات سیاسی و دغدغه های آقای مهدی پور در بهشت زهرا ندارم اما آقای محمد مهدی پور شما که صحبتهای آقای علی مهدی پور را تفسیر کردید کاش کمی هم در مورد دغدغه های ایشون در مورد شب شعر و موسیقی ارشاد می نوشتید تا دلیل مخالفت ایشون رو با کارهای فرهنگی و هنری در سال فرهنگ و اقتصاد بدونیم

 3. حقیقت تلخ است می‌گه:

  امثال آقای مهدی پور هم فتنه گرند

 4. احمد مولودی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم* یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَتَّقُوا اللّهَ یَجْعَلْ لَکُمْ فُرْقاناً: «اى کسانى که ایمان آورده اید! اگر تقوا پیشه کنید، خداوند فرقان در اختیار شما مى گذارد».(سوره مبارک انفال، آیه 29)

 5. فقط دین می‌گه:

  ای کاش به جای این همه بحث وجدل در مورد آمدن یا نیامدن شخصی به ابرکوه ، کمی هم به مسائل دینی واعتقادی خویش توجه می کردیم که شهری که به شیعه بودن خود در طول تاریخ افتخار می کند .امروز وضعیت فرهنگی واجتماعی ودرنتیجه اقتصادی ضعیفی دارد.

 6. مریم می‌گه:

  بنده هم با نظر دوست کاملا موافقم, به نکات جالب و مهمی اشاره کردند, اما کجاست گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. حسین می‌گه:

  با نظر دوست کاملا موافقم, حالا شدن کاسه ی داغ تر از اش و این عزیزان رو ابزاری برای پیشبرد اهداف خودشون قرار دادن متاسفانه

 8. دوست می‌گه:

  سلام خدمت عزیزان بزرگوار
  ازاینکه بعضی سعی دارنددرهرمسئله ای ازجبهه وایثارشهدا وایثارگری خودشان بگویندبسیارکارپسندیده ای است زیرامابه این عزیزان افتخارمی کنیم .اما بایداین راهم قبول کنیم کسانی دراین شهرزندگی
  میکنندکه دوستان وهمسنگران شهدابوده وبا این دوستی وخاطرات آن زندگی می کنندوچون تالحظات آخربا آنهاونظراتشان آشنایی دارندخواست آنهایقینااینگونه استفاده کردن ابزاری ازراه آنان نیست روی دیگرمسئله هم این است که اکثرکسانی که درستادهای آقایان خاتمی .موسوی وروحانی فعالیت داشته ودارندازبین همین دوستان هستندکه یاجانبازآزاده وخانواده محترم شهیدان هستند چگونه ماهمه چیزرامی توانیم به سودخودمصادره کنیم نکته دیگراینکه چرادرآن زمان دیگران که امروزرگهای گردنشان متورم می شود باداشتن سن لازم حتی زحمت ثبت نام دربسیج رابه خودنمی دادندکه نه حقیربلکه اکثر دوستان آنهارا میشناسندولازم به نامبردن نیست ودرآخرهدف همه ایرانی آزاد سربلندپیشرفته ومتکی به خودبوده که باکارکردی که دردولت گذشته دیدیم دقیقا خلاف این بودوکسانیکه ازآن حمایت می کردندومی کنندحتی یک عذرخواهی کوچک راهم ازمردم دریغ کردند.بامیدروزی که یادبگیرم مشکلاتمان راباگفتگوواحترام بهم حل کنیم نه باتهمت وتحدید.انشاا..

 9. مریم می‌گه:

  فعلا همه تو مملکت ما اصل رو که تامین اسایش و ارامش مردمه رها کردند و چسبیدند به فرعیات. والا به خدا مردم دینشون رو بیشتر از هر کس دیگه ای براش ارزش قائلند اینقدر نمیخواد به فکر دین مردم باشید در ضمن چرا این همه مردم رو دست کم حساب می کنند , چرا نمیگذارند مردم خودشون تصمیم بگیرند چی درسته و چی غلط ,اقای hosen چرا هر وقت کسی نظری مخالف داره سریع اون رو به ضد ولایت و دین محکوم می کنید ؟ همین رفتار و برخورد ادم های ناشی و کوته فکره که باعث جبهه گیری دیگران در برابر دین و نظام می کنه.شما در جایگاهی نیستید که بخواید در مورد دیگران قضاوت کنید

 10. رو اعصابمون راه نرید می‌گه:

  بد نیست آقای مهدی پور بدانید شورش رو در بیارین ما هم…..

 11. شاعر می‌گه:

  درپاسخ به مجید — بنده هم موافق نظر شما در مورد ارشاد هستم واماده هستم در …………….. باد از کدام جمت است؟!!

 12. خوش بین می‌گه:

  درجواب همساده — مگر افکار آقای مهدی پور چه مشکلی داره غیر از این است دغدغه امنیت کشور ،آبروی نظام ، حفظ ارزشها انقلاب واسلام و…… را دارند ضمنا ایشان در این وضعیتی که هستند بهتر میتوانند برای ابرکوه خدمت کنند ونیازی به شورای شهر یا هیت امنا تکیه ندارند وهمین که پرچم دفاع از انقلاب را بلند کرده اند ….

 13. سلام می‌گه:

  یه عده بیکار مدام کارشون شده از شهدا دم زدن ویه سری رو به فتنه گری متهم کردن.یه سوال دارم ازشون که شماها واسه انقلاب چیکار کردین.آهای شمایی که میگی برادر وپدرای ما جونشون رو برای این مملکت دادن/آهای فلانی که دم از اسلام وارزشهای نابش میزنی میزنی تاحالا کاری برای اسلام کردی؟
  هرسال تولد پیامبر عزیز اسلام که میشه اون ایام رو به عنوان هفته وحدت نامگذاری میکنن.باید همه را به وحدت دعوت کرد.
  تا حکومت عدل الهی رو در جهان بنا کنیم باور کنین بعضی حرفا نه درین دنیا عاقبت خوبی داره نه درآخرت

 14. امیر می‌گه:

  به به
  می بینک که گروه فشار ابرکوه هم داره اعلام موجودیت میکنه
  چشمم روشن

 15. نگار می‌گه:

  سلام بر همگی
  منم با شبهای موسیقی ابرکوه موافق نیستم
  به هر حال این شبها چندان کارایی نداره.
  باید فکری به حالشون کرد.

 16. همساده می‌گه:

  دلم می خواست صفر تا صد ابرکوه را میدادن اقای مهدی پور و همفکراشون
  ببینم یه ابرقویی را می تونن اداره کنن با این افکارشون بعد ادعای کشوری بکنن

  اقای مهدی پور اگه خیلی فکر می کنند مقبولیت دارن بد نیست کاندید شورای شهری یا حداقل هیات امنای محله خودشون بشن تا ببینن چند نفر بهشون رای می دهن
  اینقدر به اسم مردم رو اعصاب مردم راه نرین لطفا

 17. محمد می‌گه:

  درپاسخ به 18 میلیون پشتیبان دولت —-مردم با دیدن عملکرد سال اول دولت یازدهم (توزیع سبد کالا ، درخواست مکرر انصراف از یارانه ، وعدم اجرایی قولهای داده شده در زمینه اقتصادی و…دلخوشی به این دولت ندارند چه ….منتظر هستند که سه سالباقیمانده به پایان رسد تا تصمیم دیگری بگیرند

 18. عبد الصمد می‌گه:

  اگر دوستان دلسوز مردم و دین و دنیاشون هستند چرا برای تعطیلی صنایع، وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر، رشد فقر در شهر و …. تجمع نمی کنند.

 19. مجید می‌گه:

  سلام

  در این شب موسیقی و شعر ها چه می گذرد؟
  همش شده موسیقی های بی معنی و …..
  باید جلوی آن را گرفت

 20. ابرقویی می‌گه:

  تشدید تحریمهای هشت سال گذشته به خاطر عملکرد غلط جریان اصلاح طلبی بود که منجر به فتنه شد و نه مسأله هسته ای..

 21. محمود می‌گه:

  فاطمه خانم
  این صحبت شما بخشی از سخنرانی حضرت آقا خطاب به فتنه گران بود که آنها گوش نگرده و کشور را تا مرز نابودی به پیش بردند. 
  اگر موضوع بحث و مناظره و گفتگوی علمی باشد کسی حرفی ندارد ولی صحبت با کسی که اصل نظام را قبول دارد و به آن پایبند است که  قسمتی  از اصلاح طلبان جزء آن می باشند .اما این آقا برعلیه نظامی فتنه گری کرده که 300 هزار شهید برای آن جان خود را داده اند .در سال 88 حرف همه از جمله آقا این بود که لشکرکشی در خیابان را ترک گفته و از مجاری قانون اقدام کنید و لی این آقایان گوششان به این حرفها بدهکار نبود 

 22. lمحمد مهدی پور می‌گه:

  خدمت دوستان همشهری اعم از ایکس و مطلع و علی و فاطمه و امیدداریم و حسین و حسن و شهرک آزادگان سلام عرض می کنم.خیلی خلاصه :بدونیدکه آقای مهدی پور و بقیه تجمع کنندگان از رییس جمهور محترم و قانونی کشور دفاع می کنند حتی اگر انتقاداتی هم داشته باشندضمن اینکه ایشان و امثال ایشان موفقیت هر رییس جمهور را در کشور بخاطر سربلندی و اعتلای نظام و مردم شریف و عزیز ایران خواستارند و قطعا معامله ای که برخی با رییس جمهور سابق بخاطر ناآگاهی و حب نفس و اغراض شخصی و جناحی خود کردندبا جناب آقای روحانی نخواهندکرد و در دفاع از نظام و دولت مورد تایید نظام باز هم در امتحان نمره قبولی را خواهند اورد.بدانیدکه شکوری راد نماینده دولت و ملت نیست. که مخالفت با او مخالفت با دولت و ملت باشد.بچه های ابرکوه با هرنظر و سلیقه سیاسی تا کنون درگیری فیزیکی و….نداشته اند اما باحضور امثال شکوری رادها قطعا این اتفاق می افتدو دلها پراز کینه و اختلاف جدی می شودالبته تنها هنر این گونه افرادهمین است و بس.اینان این هنر خویش را درسطح کشوری به نمایش گذاشته اند و موفق هم بوده اند پس ابرکوه نیز استثنا نمی تواند باشدبر این باورم که بچه های ابرکوه بجز تعدادی انگشت شمار با چندساعت پای هم نشینی و تبادل نظر دربسیاری موارد اساسی به تفاهم و یکدلی میرسند اما همان عده ی معدود از این اتفاق مبارک بیمناک اند لذا هیاهو می کنند تا حقیقت پنهان بماند.طرح سخنرانی های آشوب آفرین از سوی ستادمرکزی اصلاح طلبان هدایت و حمایت می شود امادوستانی که زحمت میزبانی را در ابرکوه به عهده گرفته اند بفرمایند تاکنون زحمت کدام سخنرانی علمی فرهنگی مذهبی اندیشه ای را برای اعتلای فرهنگ و اندیشه در شهرستان محروم و مظلوم ابرکوه کشیده اند؟؟؟حرف بسیار است ببخشیدسرتان رادرد آوردم چون که درد هم بسیار است..

 23. hosen می‌گه:

  جناب آقای مادر به نظر من ماها رو از دست شما خدا نجات بده بهتره.
  آخه صحبتهای آقای قاسمی بسیار زیبا و عالی بود شماها هم باید تا وقتی که رهبر بالا سر این مملکته بسوزید چون شما مخالف رهبر هستید.
  و تا وقتیکه خون در رگ ما باشه نمیزاریم امثالی مثل شما تو این شهر قد علم کنید و بتونید هر کاری رو انجام بدیم.
  تجمعع بهشت زهرا یک نمونش بود که آمدن شکوری رو خنثی کرد این تجمع ها هم ادامه داره و شما باید بسوزید.
  بر دشمنان نظام و مملکت و رهبر تا به صبح قیامت مدام لعـنـت

 24. ناشناس می‌گه:

  وقتی هیئت رو آتش میزدند….مسجد رو آتش می زدند…بانک رو به اتش می کشیدند و…….مجوز داشتند….
  فتنه گرا مجوز داشتند؟!!!
  میدونید این آقای شکوری راد قصد تحریم انتخابات رو داشتند و این یعنی رویارویی با رهبری؟!!!
  http://rajanews.com/detail.asp?id=155460
  به چه کسانی برای رسیدن به اهداف شوم اصلاحات دلبسته اید؟!!!
  اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا….

 25. معلم می‌گه:

  ما تا پای جان برای ارزشهای ناب اسلامی ایستاده‌ایم
  کسانیکه فکر میکنن ماها تندرو هستیم
  بدانید که آسایش خود را مدیون فداکاری پدران و برادران مایید
  که اگر نبود الان معلوم نبود زوجه کدام بعثی کافری بودند آنانی که دم از خستگی میزنند
  هنوز هم بدانید که در برابر هر وطن فروش و دین فروشی چون شیر می ایستیم

  همشهریانی که از اختلافات سیاسی خسته هستند بدانند که این بازی سیاسی خط قرمزی دارد
  ما به هیچ وجه به دنبال بازی سیاسی نیستیم و با دولت همراهیم تا جایی که به مقدسات دینی و ارزشی جامعه تعرض نکنند

  الله اکبر

 26. عبد الصمد می‌گه:

  ببینید با کیا شدیم 25 هزار نفر!

 27. ایرج می‌گه:

  درپاسخ به حسین 18 میلیونی—- اگر چشمانتان را باز کنید مردم رضایتشان از دولت در توزیع سبد کالا و درخواست دولت جهت انصراف از یارانه نشان دادند؟!

 28. شهرک آزادگان می‌گه:

  آقای مهدی پور با اونا مشکل دارن به بقیه افراد چه ربطی داره با چه مجوزی رفتن بهشت زهرا تجمع که چی بشه پس اوشون تصمیم گیرنده مردم ابرکوه هستن

 29. مادر می‌گه:

  ای خدا دیگه حالا یا ما رو از دست اینا نجات بده یا اینارو از دست ما………..
  من می خوام بدونم اینا با کدوم مجوز ، با کدوم دلیل ، با کدوم مدرک ، رفتم تجمع برگزار کردند، خدایا تو این  مملکت تا کی باید یه قدرت انجام هر کاری رو داشته باشند و هیچکس بهشون نگه بالا چشمت ابرو… بابا تو مگه فقط صاحب ابرکوه هستی ، اصلا من میخوام بدوم ابرنیوز تو بر چه مبنایی نوشته آقای قاسمی رو منتشر کردی ، منم اگه بیام بنویسم موافق حضور یه کسی در ابرکوه هستم میزاری مطلب رو …..!!!! 

  منتظر نظرات و مطالب تمامی عزیزان هستیم

 30. محمد هادی زارع زاده ابرقویی می‌گه:

  بنام خدا
  زنده باد مردانگی و آزادگی

 31. امید داریم... می‌گه:

  متاسفم برای آقای مهدی پور که به راحتی قانون رو زیر پا میزارن.

 32. حسن می‌گه:

  حالا تو گیرو واگیر ما جوونا پس از سال ها خیالمون راحت بود تو هفته یه روز میتونیم بریم یه جایی که خیلی آروم به اجراهای هنرمندان شهر گوش بدیم یا خودمون برنامه داشته باشیم شاعرای شهر هم با چه ذوق و شوقی شعرهای خودشون و که عموما مذهبی هم هست ارائه بدن که با این وجود اینم باید تعطیل بشه خواهش می کنم یکی بگه کجای این برنامه های شعر و موسیقی مشکل داره که این آقایون درخواست تعطیل شدنش و دارن اینقدر هم مهمه که با شکوری را که اونو ملحد میدونن آوردن ، ما که آخرش نفهمیدیم شعر و موسیقی حلاله یا حرام اگه حرامه که آقای خامنه ای رهبر عزیزمون اینجوریا اونو تحریم نکردن خلی از آقایون دیگه هم همین طور اگه هم حروم نیست پس چی میگن این آقایون

 33. حسین می‌گه:

  آقای مهدی پور :
  18 میلیون رای 24 خردادی پشت سر رئیس جمهور هستند اگه زیاده روی کنید …

 34. فاطمه ..... می‌گه:

  با عرض سلام و تبریک بمناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد منجی عالم بشریت که به حق تنها اوست که در این ایام راهگشای این مسیر آلوده است…
  به گفته ی حضرت آقا باید به این لشکرکشیهای خیابانی پایان بدیم و بگذاریم که کشور در آرامش مسیر رشد و ترقی خودش رو طی کنه
  امسال سال فرهنگ نامگذاری شده و به دور از ادب و فرهنگ هست که عده ای برای مقابله با رقیب خود به خیابونها بیان و اعتراض خودشون رو بدین شکل بیان کنند یا از برگزاری سخنرانیهاجلوگیری کنند
  بنظرم دکتر شکوری راد هرچه که بوده و هست مهم این هست که اکنون هیچ حبس و محکومیتی نداره و باید بیاد و حرفش رو بزنه
  قضاوت با مردم خواهد بود
  چون این انقلاب و مملکت متعلق به تمام مردم هست و نباید یکسویه به همه چیز نگاه کنیم
  با کمی صبوری و مهربانی و دست در دست هم کشورمون رو آباد کنیم نه اینکه هر روز به بهانه ای تخم نفرت و نفاق رو در جامعه بکاریم

  با سلام اگر قصد دارید از طرف قشر خاصی صحبت کنید و منتسب به آن ها هستید باید خود را به سایت معرفی کنید

 35. ابرقویی می‌گه:

  آقای مهدی پور عزیز
  ممکنه جنجال آفرینی رو تعریف کنید!
  آیا تجمع شما در بهشت زهرا مجوز داشته؟
  آیا اگر بچه های اصلاح طلب قصد برگزاری تجمع داشته باشند کسی بهشون مجوز میده؟
  ممکنه بفرمایید اگه کسی اسلام، ایران، قانون، رهبر و … رو قبول داره اما فکر شما و دوستاتون رد نمی پسنده باید چیکار کنه؟

 36. شهری می‌گه:

  چه کسی این آقا را به ابرکوه دعوت کرده ؟

 37. شهروند می‌گه:

  اگر مشکلی پیش بیاید مسئولیتش با دعوت کنندگان خواهد بود

 38. مجاهد می‌گه:

  حضور فتنه گران در ابرقو ممنوع – چنانچه این اتفاق بیفتد مردم غیرتمند ابرکوه بساطشان را بهم خواهند ریخت

 39. علی می‌گه:

  لطفا سانسور نگردد
  ایشان چه نمایندگی از سوی مردم دارند که به اسم مردم صحبت میکنند و چرا جوانان را موجوداتی ساده لوح می انگارند که هر کسی میتواند انها را فریب بدهد  به نظرم اگر  برداشت از کرسی ازاد اندیشی این باشد که طرف مناظره را انتخاب نمود و اجازه مطرح شدن اندیشه ای جز اندیشه ای که قدرت دارد  را ندهیم موضوع  عین استبداد و دیکتاتوری با لعاب دموکراسی است اگر همه بتوانند صحبت کنند و کسانی با هوچی گیری جاو انها را نگیرند مردم فتنه گر واقعی و بی بصیرت را تشخیص خواهند داد داد

 40. مطلع می‌گه:

  با سلام
  تجمع نبوده اعتراض نبوده چرا که هر تجمعی نیاز به مجوز دارد!!!! …… تعدادی مشخص قصد دارند از باورهای مذهبی مردم سو استفاده های سیاسی کنند.

  دوست عزیز در مورد قسمتی که نقطه چین شد نظر شما دوست عزیز اشتباه است

 41. ایکس می‌گه:

  جناب مهدی پور می تونن دقیق بگن منظورشون از اون 8 سال کدام است ؟؟؟
  شایدم منظورشون 8 سال گذشته است که تا سالیان سال عوارض و صدمات آن پابرجای خواهد بود (اقتصادی ، فرهنگی ، بین الملی ، انواع و اقسام تحریم ها ، روابط با کشورهای خارجی و و و سخن بسیار

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net