با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و توسط سرپرست فرمانداری: پروژه های اولویت دار ابرکوه معرفی شد/تکمیل کنارگذر ابرکوه نیاز به اعتبار دارد

 با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و توسط سرپرست فرمانداری:  پروژه های اولویت دار ابرکوه معرفی شد/تکمیل کنارگذر ابرکوه نیاز به اعتبار دارد

ابرنیوز:سرپرست فرمانداری ابرکوه برنامه های اولویت دار شهرستان را مطرح کرد.

سیدنبی رسولی در جلسه ای با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ادارات شهرستان گفت:با توجه به این که بناست چند طرح اولویت دار را با هماهنگی نماینده مردم اعلام کنیم یکی از این طرح ها بحث توسعه و تجهیز تنها بیمارستان شهرستان و همچنین شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهردشت است.

وی افزود: در این راستا امسال سه میلیارد تومان برای اتمام ساخت و یک میلیارد تومان برای ساخت خوابگاه دانشکده پیراپزشکی در بودجه دیده شده و مقداری بودجه نیز از سال های قبل بلوکه شده است.

رسولی گفت:تکمیل راه ابرکوه به مروست نیز نیاز به ده میلیارد تومان اعتبار دارد که یک میلیارد تومان آن از طرف شهرستان های ابرکوه و خاتم تأمین شده است و مابقی نیاز به تأمین اعتبار دارد.

تکمیل جاده اصلی فراغه و کنار گذر نیز یکی از طرح های اولویت دار ابرکوه است.

وی اظهار داشت:مجموعأ دو شهرداری شهرهای ابرکوه و مهردشت حدود 7 میلیارد تومان در صورت تحقق، بودجه دارند و این درحالی است که هزینه 200 نیروی کاری آنان نیمی از این اعتبار را به خود اختصاص می دهد.

رسولی افزود:باید فکری اساسی برای این شهرداری ها کرد و گرنه چگونه می توانند در راستای افزایش جذابیت شهری که برنامه اساسی شهرستان برای جذب شهروندان و عدم مهاجرت آنان است اقدام کنند.

نماینده راه و شهرسازی ابرکوه نیز گفت:تکمیل کنارگذر ابرکوه نیازمند دو میلیارد تومان هزینه است.

فلاح دخت افزود:ضمن این که نیاز مبرم به احداث باند دوم این راه احساس می شود که حدود 10 میلیارد تومان هزینه دارد.

در این دیدار شهرداران ابرکوه و مهردشت  ومسئول آب و فاضلاب روستایی نیز به بیان مشکلات خود پرداختند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net