مشروح/فرماندار ابرکوه سخنان نماینده مردم ابرکوه در مجلس را تکذیب کرد/فرافکنی نکنید(28 نظر)


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
مشروح/فرماندار ابرکوه سخنان نماینده مردم ابرکوه در مجلس را تکذیب کرد/فرافکنی نکنید(28 نظر)

ابرنیوز:حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده اظهارات خود در مورد عدم همکاری مسئولان ابرکوه و به ویژه فرماندار را  دیروز یکبار دیگر در خطبه های نماز جمعه و همچنین جلسه شهرداری ابرکوه تکرار کرد  که این سخنان این بار از جانب فرماندار ابرکوه بی پاسخ نماند.متن سخنان نماینده مردم  در مجلس شورای اسلامی را می توانید در اینجا و اینجا بخوانید.

فرماندار ابرکوه سخنان نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم همکاری مسئولان شهرستان و به خصوص فرماندار ابرکوه با وی را تکذیب کرد.

اسماعیل برزگرزاده در گفتگو با خبرنگار ابرنیوز اظهار داشت:سخنان حجت الاسلام زارعزاده یک نوع فرافکنی است و به خاطر شانه خالی کردن از بار مسئولیت و جوابگونبودن به مردم است.

وی افزود:این مسئله به این خاطر است که ایشان در زمان تصدی خود کاری برای شهرستان انجام نداده اند که بگویند پیگیری کرده ام.

برزگرزاده ادامه داد:بارها با ایشان تماس گرفته ام که یا پاسخ نداده اند و یا زمانی که پاسخ داده اند شماره مرا نمی شناختند و آیا کسی که شماره فرماندار یک شهرستان را ندارد می تواند پیگیر امور شهرستان باشد؟

وی افزود:به غیر از این مسئله، ایشان هر موقع که به ابرکوه آمده اند هیچ اطلاعی نداده اند که ما نیز در جریان کار باشیم و ایشان را همراهی کنیم آیا نباید ایشان همکاری لازم در این زمینه را داشته باشند.

برزگرزاده گفت:قطعأ اگر از آمدن ایشان مطلع می شدیم جلساتی می گذاشتیم و با هم برای رفع مشکلات همفکری می کردیم.

وی تأکید کرد:با وجود تمام این مسائل که ایشان خود مایل به ارتباط با مسئولان شهرستان نیست ،هم در جلسات شورای اداری و هم به طور موردی که پیش می آمد در جلسات شهرستان شرکت داشته اند و درخواست هایی نیز به ایشان ارجاع شده است و حال باید ایشان پاسخ بدهند که برای پیگیری این درخواست ها چه کرده است؟

وی ادامه داد:ضمن این که نامه های مختلفی از سوی ادارات به صورت های مختلف و حتی حضوری به ایشان داده شده است که رونوشت آن ها در فرمانداری ابرکوه موجود است ولی تا به حال یک نامه پیرو پیگیری ایشان به دست ما نرسیده است.

برزگرزاده گفت:حتی مواردی داشته ایم که مانند بخشدار مرکزی، علیرغم هماهنگی با ایشان ،بخشدار موفق به دیدار با نماینده نشده است.

برزگرزاده گفت:بارها چه در جلسات با حضور ایشان و یا گفتگو با مسئولان از آنان خواسته ایم که با نماینده ارتباط داشته باشند ولی وقتی ایشان به مکاتبات  بخشدار بهمن در مورد درخواست های مردمی برای شبانه روزی کردن درمانگاه شهر مهردشت  که مسئول دفتر ایشان نیز متعلق به همین منطقه و مسئول شورای شهر مهردشت است نیز پاسخی نمی دهد چه باید بکنیم؟

وی ادامه داد:نماینده شهرستان اکنون باید پاسخ بدهند که چه قدمی برای شهرستان برداشته اند  زیرا صرفأ حرف زدن دردی را دوا نمی کند.

برزگرزاده گفت:نماینده باید زمانی که به شهرستان می آید با فرماندار،امام جمعه و مسئولان هماهنگ کند تا چنانچه نیازی به جلسه یا بازدیدی داشت هماهنگی های لازم برای او انجام شود که این گونه نمی شود.

وی افزود:به طور مثال مگر در مورد بازدید از مجتمع بین راهی و به درخواست ایشان بخشدار مرکزی ابرکوه هماهنگی های لازم را انجام نداد و ایشان را همراهی نکرد؟مگر برای بازدید از کارخانه کاشی کوثر با ایشان همراهی نشد؟

برزگرزاده گفت:حال نوبت پاسخ دهی ایشان است که پاسخ دهند در مورد جلسه ای که برای رفع مشکلات بیمارستان شخصأ حضور داشتند و صورتجلسه آن نیز موجود است بعد از گذشت چند ماه چه گامی برداشته اند؟

وی افزود:ضمن این که نماینده خود نیز باید  واقف به مشکلات باشد و مگر به طور مثال مشکل بهداشت و درمان و بیمارستان ابرکوه از طرف مردم به ایشان منتقل نمی شود.

این مسئول ادامه داد: برفرض محال آن طور که می گویید مسئولان با شما همکاری نمی کنند که چنین نیست،سوال این است مگر شما نماینده مردم نیستید پس چرا در اماکن عمومی و مساجد شهرستان حضور پیدا نمی کنید که با مشکلات آشناتر شوید.

برزگرزاده گفت:باید برای هر سخن خود در پیشگاه باریتعالی پاسخگو باشیم و صحبت های شما فرافکنی است، به دلیل این که پاسخی برای عدم فعالیت خود در مقابل مردم این شهرستان ندارید.

وی افزود:از نمایندگان انتظار داریم با تصویب قوانین مناسب نگذارند حق مناطق محروم پایمال شود که یکی از این قوانین که نیاز به اصلاح دارد قانون سهم شهرها از مالیات بر ارزش افزوده است که ناعادلانه توزیع می شود،شما به این سوال پاسخ دهید که چه رایزنی و اقداماتی در این زمینه انجام داده اید؟مگر همین قانون با پیگری مصوب نشده است؟

برزگرزاده ادامه داد:در جلسه اول با ایشان در شورای اداری چند درخواست به نماینده مجلس داده شد. سوال این است که برای پیگیری این درخواست ها چه کرده اید؟ چه اقدامی در مورد طرح توسعه بیمارستان ابرکوه که بودجه آن موجود و اجرای آن معطل مانده است کرده اید؟

فرماندار ابرکوه ادامه داد:توقع این است آن چه گفته می شود از روی صداقت باشد زیرا خورشید هیچ گاه پشت ابر نمی ماند و جو جامعه را به سمت التهاب بی مورد نکشانید زیرا مردم آگاه هستند.

وی افزود:چه زمانی از فرماندار برای حضور در نزد یک مسئول کشوری کرده اید که برای پیگیری مشکلات شهرستان حضور نداشته ایم ؟

برزگرزاده ادامه داد:آقای زارعزاده خوب می داند که حوزه انتخابیه تغییر می کند و ایشان در این حوزه کاری ندارد و به نظر ما علت بی توجهی به شهرستان ابرکوه همین مسئله است زیرا اگر نماینده ای واقعأ بخواهد کار کند باید حضوری پررنگ در بین مردم داشته باشد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
 1. حسین فلاح زاده ابرقویی می‌گه:

  با سلام از اقای دخیل عباس زارع بیشتر از این نمی توان توقع داشت مردم موقع تبلیغات سخنان وی را فراموش نکردهاند

 2. وحید می‌گه:

  با سلام باید به عرض همه همشهریان برسانم تا زمانی که ما ابرکوهی ها در حق هم خوب نباشیم و یکدل و یکرنگ با هم نباشیم زور بالای سر ما هست …..

 3. یه نفر غریبه آشنا می‌گه:

  سلام به دوستان عزیز و همشهریان گرامی

  . با توجه به بررسیهای به عمل آمده نشان می دهد که شورای شهر ابرکوه و بخصوص شهردار محترم در این مدت 6 ماه گذشته تعامل و ارتباط خوبی با نماینده محترم داشته اند (که امیدواریم همه اش کاری باشد و نه سیاسی و برای تعیین فرماندار و توزیع پست!!!))
  و فکر کنم بیش از 50 نامه خدمت ایشان تقدیم کرده و حضورا در ابرکوه و مهریز با ایشان ملاقات داشته و مسائل را منتقل کرده اند. سوال بنده این است که آقای زارع زاده نماینده محترم مردم برای این نامه ها چه پیگیری انجام داده اند؟؟؟؟

 4. عاشق شهر زیبا و مردم ابرکوه می‌گه:

  ضمن تشکر از جوابیه فرماندار محترم شهرمان . آقای زارع زاده دوسال گذشت دوسال دیگه هم می گذرد….
  نقطه سر خط

 5. اکرمی می‌گه:

  با سلام خدمت همشهریان گرامی ..آنچه فرماندار گفتند منم موافقم .چرا که خود من شخصا نامه ای به ایشان(نماینده به ظاهر شهرم) دادم روز اولی که انتخاب شدند برای پیگیری کار کانون فرهنگی ام ابیها(س) که متاسفانه بعد از شش ماه ایشان را دوباره دیدم و پیگیر نامه شدم و گفتم حداقل در مدت شش ماه اطلاع می دادید نامه ات پیگیری نمیکنم .که متاسفانه نه تنها فایده ای نداشت بلکه ایشان با تندی برخورد کرد. پیش خودم گفتم ای کاش به ایشان رو نمی زدم و همان اول گره کار را به خدا واگذار میکردم. جهت اطلاع متن نامه ای که بدستشان دادم و همچنین به مجلس برایشان پست کردم موجود است.
  به هر حال این اتفاقات خدا کند باعث شود مردم دیارم در انتخابات بعدی مجلس یکدست شوند و نماینده ای دلسوز و خدا ترس انتخاب کنند. انشالله

 6. محسن می‌گه:

  ازفرماندارمحترم تشگر می کنم که قاطعانه جواب دادند.ولی یک نکته راباید بگویم که «ازماست که برماست» اگردر زمان برگزاری انتخابات مردم عزیزشهرستان حضوری بهتر وپررنگ تر داشتند واحساس مسئولیت بیشتری داشتند نتیجه انتخابات چنین رقم نمی خورد.

 7. حسين می‌گه:

  احسنت بر فرماندار

 8. بسیجی می‌گه:

  سلام بر فرماندار محترم که شجاعانه جواب نماینده را داد. البته هرکردیم خودمان کردیم
  درسی بود برای حضور پررنگ مردم ابرکوه در انتخابات آینده مجلس

 9. شهروند می‌گه:

  مدیر محترم سایت ابرنیوز – در نمایش نظرات نام گروه حمایت کننده را حذف نکنید مثل جمعی از ….. که در نظرات شهروند امده بود. این کار باعث می شود دیگر نظری ندهیم. تشکر باز هم از طرف جمعی از …

  دوست عزیز اگر می خواهید از طرف جمعی نظر بدهید باید با نام نظر دهندگان بفرستید و خودتان را هم معرفی کنید.

 10. اهل دل می‌گه:

  با سلام و عرض ارادت
  در پاسخ به نظر دوست ابرقویی
  گمان نمیکنم که آقای زارع زاده نیازی به رأی ما ابرکوهی ها داشته باشند چون به احتمال قوی در انتخابات آینده مجلس حوزه انتخابیه ابرکوه از مهریز جدا میشه و دیگر حاج آقا نیازی به رأی ما ابرکوهی ها ندارن اینهم که می بینید اومدن و یادشون افتاده که شرمنده بشن به خاطر فقط به خاطر اینه که خودشون هم پشیمانند که کارنکرده اند. دلیل سرکشی از بافق هم فقط تشکیل هیئت ۵ نفره توسط بافقی ها نیست چون احتمالا حوزه بافق و مهریز با هم میمونه و رأی بافقی ها رو نیاز دارن.دلیل این حرفها هم اینه که از همون روز اول یعنی سال ۹۰ بحث تجزیه بزرگترین حوزه انتخابیه کشور مطرح بود و اصلا باید این اتفاق می افتاد چون ده سالش تموم بود.و محتمل ترین حالت هم جدایی ابرکوه از مهریز بوده و هست و ماندن بافق با مهریز هم خیلی قطعی بود.
  ضمنا نظرات دوست عزیز بربادرفته هم کاملا مورد تایید است.
  کاش لااقل بعضی از همشهریان عزیزمون که خواسته یا ناخواسته …به فکر جبران بر بیان.
  مردم شریف ابرکوه هم بیش از پیش همت کنند . انشاالله

 11. حمید می‌گه:

  درود بر مهندس برزگرزاده ، بهترین فرمانداری که تا حالا داشتیم…….

 12. ابرقویی می‌گه:

  سلام..اقای زارع زاده شما خوب وقتی را انتخاب کردی که ابرقویی های……درگیرتعیین فرماندار ند ولی …..

 13. همشهری می‌گه:

  سلام:……….آقای نماینده خدا را در نظر بگیرید

 14. حسین می‌گه:

  خدا رو شکر بهانه ای ایجاد شد تا جناب زاعزاده در نطق های روزانه ی خود اسمی هم از “ابرکوه” به زبان بیاورند!
  …….
  عجب رایی دادم

 15. شهروند می‌گه:

  این هم عاقبت همدیگر را قبول نداشتن است
  از فرماندار شجاع ابرکوه تشکر میکنیم که بخوبی جواب ایشان را دادند.

 16. ya Ali می‌گه:

  احسنت به فرماندار محبوب شهرمان که بالاخره در دقیقه 90 از مردم شهرستان دفاع کرد
  و خدا ببخشد کسانی که از سر لجبازی …..

 17. هموطن می‌گه:

  سلام-آقاي زارعزاده اگه حق باشماست جواب بديد…

 18. منتظر می‌گه:

  من هم با نظر فرماندار موافقم مگر شما نماینده مسئولین هستین که منتظر دعوت آنهایید. من خودم اهل بخش بهمن هستم واقعا آقای نماینده چرا هنوز درمانگاه مهردشت شبانه روزی نشده است. مگر رئیس دفتر جنابعالی هم اهل بخش بهمن نیست مگر برای صحبت با رئیس دفتر خود هم نیاز به دعوت دارید. به نظر من آقای نماینده در این اوضاع می خواهد عوض شدن فرماندار را به نام خود تمام کند .

 19. مطلع می‌گه:

  ابرنیوز اینها ولش کنید بروید سری به پائین شهر بنظر اطراف هنرستان کنار جاده شخصی درختان بیچاره پسته 20 ساله خود را شبانه بریده واحتمالا درفکر قطعه بندی وفروش زمینهایش است فاجعه است وجهاد کشاورزی پیگیری جدی بعمل نیاورده.

  با تشکر از اطلاع رسانی شما.موضوع پیگیری شد. مسئله ذکر شده از سوی جهاد کشاورزی شهرستان نیز بررسی شده و اقدامات لازم نیز در حال انجام است.

 20. جمال می‌گه:

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه در پاسخ به اظهارات حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی جوابیه ای به دفتر ابرنیوز ارسال کرده است.

  شایان ذکر است که امام جمعه ابرکوه در خطبه دو هفته پیش نماز جمعه ابرکوه از عدم حضور نماینده مجلس شورای اسلامی در این شهرستان و ملاقات با امام جمعه شهرستان گلایه کرده بود.

  حجت الاسلام زارعزاده نیز در اظهاراتی علت عدم حضور خود در شهرستان را عدم دعوت مسئولان ذکر و از آینده ابرکوه اظهار نگرانی کرده بود.

  جواب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه را عینأ منتشر می کنیم.
  بسم الله الرحمن الرحیم
  جناب آقای دخیل عباس زارع زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی
  با سلام و آرزوی توفیق خدمت روز افزون همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم فهیم و عزیز و همراه در همه فراز و نشیب های انقلاب .
  آقای زارع زاده چندی پیش در پاسخ به گلایه امام جمعه محترم ابرکوه ، مواردی را فرموده بودید که به دلیل انتشار آن بر خود لازم دیدم به لحاظ روشن شدن افکار عمومی چند نکته را یادآور شوم چون احساس کردم که این پاسخ به نحوی ظلم به بعضی مدیران خدوم و مسئولانی است که به دلایل متعدد چون در مقام پاسخ برنمی آیند مورد هجمه قرار می گیرند ،
  ۱- جناب آقای زارع زاده چون فرموده بودید که ازآینده فرهنگ ابرکوه نگرانید و چون فرمودید مسئولی با شما تماس نمی گیرد به عنوان مثال و برای یک مورد پیگیری های اینجانب به منظور برگزاری چند برنامه فرهنگی که اتفاقا با استقبال شما هم روبرو شد ولی پس از آن به هیچکدام از تماس های اینجانب پاسخ داده نشد و حتی نماینده شما در شهرستان هم ضمن قول برای تماس با شما پاسخی به ما نداد.
  ۲- حداقل اداره متبوع اینجانب در کلیه برنامه های استانی خود از حضرت عالی دعوت بعمل آورده است ولی جای خالی نماینده محترم در همه مراسم ها احساس شد .
  ۳- جناب آقای زارع زاده چگونه برای فرهنگ اصیل و بلند این شهر نگرانید ، در صورتیکه حضور مقتدارنه در اغلب همایش ها و گرهمایی های ملی بدون نام از همشهریان بزرگوار و عزیز بنده نیست
  ۴- راستی جناب آقای زارع زاده پاسخ نامه هایی که حدود یکسال پیش به درخواست شما در مورد معضلات و مشکلات نوشتیم چه شد
  ۵- قول هماهنگی برای دیدار با وزیر پیشین که در چند مرحله در زمان حضور شما در ابرکوه و یزد گرفتیم چه شد.
  آقای زارع زاده با یادآوری یک نکته سخنانم را پایان می دهم ، گفته بودید مسئولین با شما در تماس نیستند و از شما دعوت نکرده اند سوال اینجاست مگر شما نماینده مسئولین هستید که بهانه عدم حضور در شهرستان عدم دعوت آنان است تا آنجا که ما میدانیم شما خواه و یا ناخواه نماینده مردم هستید و آن هم همه مردم ، چه کسانی که به شما رای داده اند چه کسانی که به شما رای نداده اند .
  والعاقبة للمتقین…

  جواد عادل

 21. رضا می‌گه:

  باسلام باتشكر از جناب فرماندارتعجب است بعد از مدتي صدايي از ايشان بلند شد …

 22. دوست می‌گه:

  خودمونيم، ما كه از هيچ كدومشون هيچي نديديم. به نظرم اين دعوا،‌يه دعواي زرگري باشه و ملت هم سر كارن!!!

 23. احمد رضا می‌گه:

  انتخابات بعدی یادمون نمیره ..

 24. همشهری می‌گه:

  با نظر اقای فرماندار به شدت موافقم . انشاالله به قول خودشان بتوانند روز موعود جوابگوی اعتماد مردم باشند . …..

 25. حسین می‌گه:

  احسنت به جواب فرماندار-تشکر..

 26. علی می‌گه:

  آقای زارعزاده مگر نماینده مسئولین هستند که منتظر دعوت مسئولین هستند! شما نماینده مردم هستید، اگر تنها نماینده مردم مهریز هستید بفرمایید که مردم هم تکلیف خود را بدانند!

 27. ugd می‌گه:

  مرگ بر منافق

 28. همشهری می‌گه:

  ایشان در زمان انتخابات هم با عنوان کردن حرفهایی در مورد ابرکوه مانند ….نظر منفی روی مردم ما داشتند.

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net