نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد: خواستار بازنگری در قوانین معدن هستیم/از مردم ابرکوه شرمنده ام(5 نظر)

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد: خواستار بازنگری در قوانین معدن هستیم/از مردم ابرکوه شرمنده ام(5 نظر)

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت:تلاش های جدی خود را برای تغییر در قوانین معدن آغاز کرده ایم.

حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده در جلسه ای با حضور مسئولان شهرداری و شورای اسلامی شهر ابرکوه در محل شهرداری این شهر اظهار داشت: برای اصلاح قوانین معدن که اعتقاد داریم با رانت تهیه شده است تلاش های خود را شروع کرده ایم و برای پیگری بازنگری در این قوانین، فراکسیون معدن نیز شکل گرفته است.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده افزود:سه استان سمنان،کرمان و یزد معادن عمده کشور را در اختیار داریم و تلاش می کنیم که استان های دیگر دارای معدن را در این فراکسیون جای دهیم و دلیل ما برای این موضوع آن است که اعتقاد داریم که سود معادن باید در مسائل عمران شهری خرج شود زیرا هزینه های معدن داری مانند تخریب مراتع و راه ها را شهرها متحمل می شوند.

وی با انتقاد از مسئولان ارشد شهرستان برای عدم همکاری با خود گفت:هیچ کس چیزی از من درخواست نکرده است که به دنبال پیگیری آن باشم و این درحالی است که بیشترین تلاش ها را در بافق داشته ام زیرا آن ها تیمی پنج نفره از مسئولان برای پیگیری امور از طریق نماینده تشکیل داده اند و نامه ها با امضای این پنج نفر به دفتر نماینده می رسد و حتی فردی را برای ارتباط بیشتر با من مأمور کرده اند.

زارعزاده ادامه داد:این درحالی است که در ابرکوه به واسطه این که ارتباطی با من وجود ندارد وحتی با من نامه نگاری نیز نمی شود، من حتی از پروژه های شهرستان مانندGTL که با آن همه سروصدا به فروش سهام پرداخت و یا وضعیت کارخانجات کاشی و یکی از اصلی ترین آن ها که در استان در بوق و کرنا رفت و هزینه های زیادی را برای شهرستان به دنبال داشت بی خبر هستم.

وی افزود:700 روز از نمایندگی من گذشت و از مردم شهرستان ابرکوه خجالت می کشم که نتوانستم به دلیل این عدم ارتباط با مسئولان کاری برای آن ها انجام دهم و مسئولان شهرستان باید پاسخگوی مردم خود باشند.

وی افزود:با تغییر مدیریت شهری ابرکوه که امیدواریم تا پایان این هفته و با معرفی فرماندار جدید ابرکوه انجام شود پیگیری جدی خود در مورد ابرکوه را آغاز خواهم کرد و مسئولان باید پاسخگوی مردم در مورد کارها باشند.

این نماینده در مورد یکی از فعالیت های خود در مورد ابرکوه گفت:در حال تلاش برای واگذاری اجرای فاضلاب شهری ابرکوه به بخش خصوصی هستیم که با هزینه خود آن را اجراء و آب بدست آمده از آن را استفاده کنند و این امر در دوشهرستان استان یزد انجام شده است زیرا اعتبارات دولتی پاسخگوی این کار نیست.

زارع زاده با اشاره به گسترش حوزه انتخابیه خود و همچنین بی عدالتی هایی که در استان یزد در مورد عدم توجه به برخی از شهرستان ها و توجه بی حد به برخی دیگر از آن ها و همچنین تلاش برای تغییرات حوزه های نمایندگی استان یزد گفت:اگر حوزه نمایندگی به همین صورت باقی بماند در دور بعد کاندیدا نخواهم شد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3636 مطلب نوشته است .

 1. ابرقویی می‌گه:

  به سرازیری انتخابات که می افتیم و دوباره مرحله جمع آوری رآی مردم پیش میآید، بیاییم گناه کم کاری یا عدم بازدید از حوزه انتخابیه را به گردن دیگران بیندازیم دور از انصاف است.حالا مسئولان رسماً درخواست نکردند، درب مساجد و تکایا که برای شنیدن درد دلهای مردم به رویتان باز بود.خدا کند کسی بخواهد به خاطر مردمی که بهش رای دادند قدمی بردارد!! در دروازه شهر را که نبسته بودند که شما قهر کردید و چند سال همه حوزه انتخابیه اتان را مرتب رفتید غیر از این شهر را .جناب آقای نماینده محترم، اگر قهر کردن و عدم پیگیریهای شما، ذره ای در خدمت رسانی به این مردم وآبادانی این منطقه اثر منفی گذاشته باشد در پیشگاه خداوند مسئول و پاسخگو هستید و آنجا دیگر شرمندگی هیچ کس را نجات نمیدهد. و مسئولین محترم هم ، هم !!!

 2. vahid می‌گه:

  ایشان میبینه کاری نکرده. داره بازم دفعه بعد رای جمع کنه. چند تا جلسه تو ابرکوه گذشته اند؟ چند تا مجمع عمومی داشته اند؟
   چند بار اصلا به این شهر اومده اند؟

 3. احمد می‌گه:

  الکی میگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. احمد رضا می‌گه:

  شرمندگی که برای ما نون نمیشه باید بیشتر کار کرد زحمت کشیدتا مردم راضی باشند خیلی راحت است کار نکنیم و احساس شرمندگی کنیم

 5. بر باد رفته می‌گه:

  “هیچ کس چیزی از من درخواست نکرده است که به دنبال پیگیری آن باشم و این درحالی است که…”
  وا اسفا، جناب دخیل مغلطه نفرمایید. کمی انصاف بد نیست!!!
  – نماینده ای که از وضعیت حوزه انتخابیه خود اطلاع نداشته باشد نماینده است؟!
  – نماینده ای که توقع داشته باشد برای حضور در حوزه انتخابیه از وی دعوت کنند، نماینده است؟!
  – نماینده ای که در مدت 700 روز نمایندگی فقط 5 بار آنهم فقط برای بازدید از زورخانه و… به ابرکوه آمده آیا نماینده است؟!

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net