گزارش تصویری/بازدید مسئولان تعاون از نمایشگاه دست ساخته های بانوی هنرمند ابرکوهی


Warning: Use of undefined constant auto - assumed 'auto' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/abarnews/public_html/wp-content/themes/wp-max-1-new/templates/single.post.template.html on line 20
گزارش تصویری/بازدید مسئولان تعاون از نمایشگاه دست ساخته های بانوی هنرمند ابرکوهی

ابرنیوز:دست ساخته های بانوی هنرمند ابرکوهی که در منزل وی به نمایش درآمده بود مورد بازدید مسئولان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابرکوه قرار گرفت.

به مناسبت هفته زن مسئول و کارشناسان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه دست ساخته های خانم” فاطمه نحو وبیان”در منزل وی بازدید  و از کارآفرینی و خلاقیت وی تجلیل کردند.

این بانوی هنرمند که خود مربی هنرهای دستی است به خلق آثاری چون کریستال بافی،سرمه دوزی و مرواریدبافی می پردازد.

وی در این دیدار یکی از مشکلات هنرمندان  را عدم وجود نمایشگاه دائم صنایع دستی برای فروش دست ساخته های هنرمندان عنوان کرد،عدم دسترسی به مواد اولیه در شهرستان نیز یکی دیگر از مشکلات این هنرمند بیان شد.

مسئول اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ابرکوه نیز در این دیدار با تبریک هفته زن از حمایت این اداره از مشاغل خانگی خبر داد.

ناصر زارع افزود:طرح پشتیبان برای حمایت از مشاغل خانگی در دستور کار این اداره قرار گرفته است و بر اساس این طرح، پشتیبان می تواند تسهیلات را دریافت و با تحت پوشش قرار دادن چندین نفر به فعالیت و فروش محصولات بپردازد.

DSC00036 DSC00041 DSC00042 DSC00049 DSC00053 DSC00055 DSC00057 DSC00058 DSC00061 DSC00062

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/abarnews/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net