مسابقه قویترین مردان روستاهای شمال ابرکوه + تصاویر(2 نظر)

مسابقه قویترین مردان روستاهای شمال ابرکوه + تصاویر(2 نظر)

ابرنیوز: مسابقه قویترین مردان روستاهای شمال شهرستان ابرکوه ( روستاهای مریم آباد، هروک، تیزوک، احمدآباد و فیروز آباد) در محل زمین ورزشی روستای هروک با حضور 17 شرکت کننده برگزار گردید.
این مسابقه به همت هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان و با همکاری دهیاری های روستاهای شمال ابرکوه در 4 آیتم کنده 60 کیلوگرمی، حمل چمدان 150 کیلوگرمی، غلط لاستیک 160 کیلوگرمی و سه گانه (حمل هاون سنگی ، تنه درخت 90 کیلوگرمی و کیسه شن 80 کیلوگرمی) برگزار گردید.
در پایان این مسابقه آقایان محسن سالاری خواه از روستای تیزوک، علی کریمی از روستای مریم آباد و محمدعباسیان از روستای احمدآباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
جوایز این مسابقات توسط دهیاری های روستاهای شمال ابرکوه تامین شده بود، حکم قهرمانی و مبلغ 2/000/000 ريال برای نفر اول ، حکم و مبلغ 1/500/000 ريال برای نفر دوم و حکم و مبلغ 1/000/000 ريال برای نفر سوم که با حضور  قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان، کریمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ،محمدی پور رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام و آبرزگر نماینده بخشداری مرکزی به نفرات برگزیده اعطا گردید.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

3637 مطلب نوشته است .

  1. ابرکوهی می‌گه:

    کارخوبی است بهتر است مسابقات ورزشی متنوع برگزار شود (دومیدانی ، دوچرخه سواری و…) وبصور ت فصلی

  2. دهقان می‌گه:

    با سلام برگزاری همچین مسابقاتی ضروری و همچین باعث ایجاد نشاط در بین جوانان می گردد انتقاد بنده اینست که مسئولین برگزار کننده بهتر نبود با توجه به اینکه اسم ورزش را یدک می کشند شرکت کنندگان در این مسابقه و همچنین داوران را ملزم به پوشیدن لباس ورزشی کنند دوم اینکه نباید حد فاصلی بین محل مسابقه و تماشگران باشد اگه خدایی ناکرده اتفاقی برای تماشگران بیافتد چه کسی جوابگو هست ؟

دیدگاه شما

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net